Zasto se cure prave puno vazne....

Budite Psiholog Online.Pomozimo jedni drugma savjeti vezano za zivotna iskustva, problemi itd...

Odgovori
Poruka
Autor/ica
ADMIN_BOL-CHAT.DE

#61 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

mala-plava21 je napisao/la:Mislim da je to kriva predodzba kad decki misle da su cure umisljene pogotovo dok ih jos ne upoznaju. Naravno ima onih koje to jesu nemogu reci. Naprimjer izadem van s drustvom i dode par novih deckiju i tako prode neko vrijemo dok se upoznamo sretnemo negdje gdje nije buka i pocnemo razgovarat i kazu mi kako su iznenadeni da sam dijelovala umisljeno i bahato,a to mi se nije desilo samo jednom. Smatram da prvo nekog trebas upoznat i s tom osobom popricat i tek tada donijeti sud o toj osobi.


A nismo mi cure tako grozne kako mislite. :biggrin:


:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:


Bravoo

Avatar
alan_ford
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 158
Pridružen/a: 14 Dec 2004 02:00

#63 Post Postao/la alan_ford »

mA tO sE menI sE tebI cinI dA jE takO

Avatar
Sumaja
Pocetnik
Postovi: 7
Pridružen/a: 02 Feb 2007 02:00
Lokacija: Bosna i Hercegovina

#64 Post Postao/la Sumaja »

Nije to da se pravimo vazne nego jednostavno smo se digle na neki visi nivo kad mozemo,zasto ne onda ....

Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

#65 Post Postao/la mala-plava21 »

Meni stvarno nije jasno zasto se vi tu prepirete, nema smisla. Tako mozete uzeti bilo koju temu i ako nemamo svi isto misljenje ajmo se svadat. Pa niko nije isti ni razmisljanjem ni iskustvom ni ponasanjem. 5min odrastite. Procitajte ponovo svoje komentare ako vam nije jasno o cemu ja to. :baa:

Avatar
leptirica-de
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 661
Pridružen/a: 18 Dec 2006 02:00
Lokacija: Deutschland

Re: Zasto se cure prave puno vazne....

#67 Post Postao/la leptirica-de »

kockar21 je napisao/la:Sve se cure prave prekovise vazne, ali neznam zasto kao da su one nekoi nesto ali ustvari nisu nista....

da ti to malo nepretjerujes ! :huh: naravno da ima nekih cura koje se prave "previse " vazne , ali tako ima i momaka :P .. i sto pises da "ustvari nisu nista" ?! sta to ? samo ako ti imas iskustva sa osobama koje se prave vazne , neznaci da su tako sve -

Avatar
Xenci
Pocetnik
Postovi: 8
Pridružen/a: 27 Dec 2006 02:00
Lokacija: Congo

#69 Post Postao/la Xenci »

ima razlike izmedzu ponosi i arogancije
isto tako razlike izmedzu znati ko si, i umislit sebe necim.

ja kada uvidim da se zensko il musko uzdize samo zbog svog izgleda
mogla bi se valjati takvima od smijeha
jer je to samo jedan vishe dokaz koliko im pameti nedostaje
da skontaju da je to prvo od boga dato, da se svako ziv moze tako sredit samo da hoce.... i pogotovo da NIKAD pravo voljeni biti nece, ako nemaju vishe za nudit osim izgled.

a zanimljivo mi je da te osobe koje se najvishe furaju, upravo i nemaju neko veliko samopouzdanje,niti neki uspjeh u ljubavi. i kako ce imati kada se sve odnosi samo na vanjski izgled,i kada je konkurencija ogromna.

ne znaju takvi da ima ljudi i zgodnih, inteligentnih ,umiljatih i dobrih :p
koji imaju izgradzeni mix razlicitih osobina, koje ih prave INDIVIDUEM, nezamjenljivim... nezaboravim... znaci BEZ KONKURENCIJE

ma i ja sam ranije cesto cula kako djelujem arogantna, a kad me upoznaju nice.
pa pokusala to da ustranim. nego primjecujem da i nije dobro pokusati biti sa svima dobar. ljakse cim osjeti da si na bilo kojoj teretoriji drugaci ili bolji od njega, bi te vredzao, da ljeci svoj komplex neki.
tako da neka arogancija i nije na odmet, za odbranu od takvih ljudi.

Avatar
danjel
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 605
Pridružen/a: 11 Dec 2006 02:00
Lokacija: Bosnia

#72 Post Postao/la danjel »

Ma ima cura koje se prave va¾ne ali ima i mu¹karaca koji se isto tako prave va¾ni,po meni sve je do osobe odnosno kako se vi postavite prema njoj,i da li æe te joj dozvoliti da bude iznad vas u va¹em prisustvu.. :wave:

Avatar
Mala_zaebana
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 422
Pridružen/a: 24 Dec 2006 02:00
Lokacija: Tuzla, BiH

#73 Post Postao/la Mala_zaebana »

LAFF je napisao/la:
mala-plava21 je napisao/la:Mislim da je to kriva predodzba kad decki misle da su cure umisljene pogotovo dok ih jos ne upoznaju. Naravno ima onih koje to jesu nemogu reci. Naprimjer izadem van s drustvom i dode par novih deckiju i tako prode neko vrijemo dok se upoznamo sretnemo negdje gdje nije buka i pocnemo razgovarat i kazu mi kako su iznenadeni da sam dijelovala umisljeno i bahato,a to mi se nije desilo samo jednom. Smatram da prvo nekog trebas upoznat i s tom osobom popricat i tek tada donijeti sud o toj osobi.


A nismo mi cure tako grozne kako mislite. :biggrin:


:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:


Bravoo


Apsolutno se slazem =D> =D>
It s just a litlle too late a litlle too wrong and I can t wait boy you know all the right things to say You know it s just a litlle too late.....

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#75 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

:biggrin: :chuckel:

Odgovori