Musko-Zensko prijateljstvo

Budite Psiholog Online.Pomozimo jedni drugma savjeti vezano za zivotna iskustva, problemi itd...

Poruka
Autor/ica
Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

#31 Post Postao/la mala-plava21 »

Vjerujem u musko zensko prijateljstvo ako se odpocetka postavim na nacin da smo samo i iskljucivo prijatelji.

Avatar
Alma_sa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 350
Pridružen/a: 01 Apr 2006 02:00
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

#32 Post Postao/la Alma_sa »

...Da li je moguæe mu¹ko - ¾ensko prijateljstvo, a da ono ne preraste u ne¹to vi¹e s jedne ili èak s obadvije strane, da se ne poènu gajiti neka vi¹a osjeæanja?...Naravno da je moguæe...Bar je sa mnom takav sluèaj, jer imam dosta dobrih drugara sa kojima se veæ poznam dosta dugo i sa kojima idem piti kafu, razgovarati o svemu i uvijek æe biti moji drugari, kao i ja njihova drugarica... :)

Avatar
bosanka100
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 1007
Pridružen/a: 01 Feb 2007 02:00
Lokacija: Bosnia

#33 Post Postao/la bosanka100 »

Vjerujem da postoji - imam puno prijatelja.
U nekim stvarima mi se lak¹e povjerit prijatelju nego najboljoj prijateljici.
A desilo mi se da sam se jako zaljubila :inlove: u svog najboljeg prijatelja iz srednje.
Sa prijateljima mogu raditi sve - ali da ga idem ljubit....to nikad

Avatar
danjel
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 605
Pridružen/a: 11 Dec 2006 02:00
Lokacija: Bosnia

#34 Post Postao/la danjel »

Za to sam drugarstvo uvijek,posto volim biti u dobrim odnosima s curama,hehe!!!

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#35 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Licno mislim da postoji
Mada od djevojaka s kojima sam u vezi bio,
su tvrdile izricito da nepostoji!
Hm :bigups: :bigups:

Avatar
Isolde
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 460
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: Austria/Srbija

#36 Post Postao/la Isolde »

Sigurna sam da je moguce al dok se ne predje granica i postane zaljubljenost/ljubav..... ipak ja sam uvek bolje odnose sto se prijatelja tice imala sa muskarcima nego sa zenama, s njima se bolje razumijem.... :satisfied:

Avatar
camii
Pocetnik
Postovi: 6
Pridružen/a: 11 Okt 2006 02:00
Lokacija: Czech Republic

#38 Post Postao/la camii »

s stp nebi pstojalo i to prijateljstvo.. bas imam sada s time iskustvoo.. prvo mi je se svidjeo ale kad mi je rekao da ima curu sve je se preokrenulo i sada smo najbolji prijatelji:)i nemeremo bez sebe da dugo budemo ,i sve jen¨dno drugom reknemo....i kad i ja i on imamo prijatelje..:))ap eto more i to da bude.. :onfire:

Avatar
thug
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 136
Pridružen/a: 15 Okt 2005 02:00
Lokacija: Konjic

#39 Post Postao/la thug »

hehe imate zanimljiva mi¹ljenja :) al naravno svak osudjuje na osnovu svojih iskustava :)


Ovako: Prijateljstvo izmedju mmomka i djevojke moze postojati ali kakvo ? to je neko obicno drugarstvo tamo vamo, ponekad na kafu izaci malo popricati bezveze i to je to kaze ja imam puno prijateljica hehe :) pa ima svako prijateljica svukud i svaka ima prijatelja to je valjda normalno ... Ali pravo prijateljstvo kao sto covjek moze imati sa jaranom dobrih kojem moze sve povjerit u vatru sa njim sto bih rekli tako isto i djevojke koje provode sa jaranicama sve zivo i sve zivo djele eh takav prijateljski odnos je nemoguc ili! je moguc al za veoma kratko vrijeme ce jedna strana da shvati da to vise nije prijateljstvo i da tu ima nekakav interes najvjerovatnije ljubavne prirode KAD TAD :)

Dzaba se zavaravate al et razmilite imate li neko jarana ili jaranicu s kojom idete svukuda, djelite sve, pricate sve jedno drugom i jos mnogo toga a da vi i on/ona osjecate u tome svemu samo prijateljstvo i dokazi to !
Noli Turbare Circulos Meos - Ne remetite Moje krugove
slika

Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

#41 Post Postao/la mala-plava21 »

Naravno da postoji evo jednog primjera: imam prijatelja od milja ga zovem prijateljica,povjeravamo se, cujemo se svaki dan idemo van vikendima u kino al me uvijek nagvori na muski film,idemo u kupnju al ne duzu od pola sata pa ipak je musko. :D
Skupa komentiramo cure i decke :biggrin: . Idemo na koncerte, kupanja, Street race obadvoje volimo aute. zakon je imati muskog prijatelja.
Nedavno je prohodao s jednom curom i odma me upoznao s njom i skompala sam se s njegovom curom, ma to je super i postoji musko-zensko prijateljstvo :wave:
Ljubav je... drugi zivot, ona urasta u dusu, unosi toplinu u svaku zilu i titra zivotom sa svakim otkucajem srca.

Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

#43 Post Postao/la mala-plava21 »

Ima i toga slazem se s tobom ali nisu sva musko-zenska
prijateljstva takva. Neka su stvarno iskrena :baa:
Ljubav je... drugi zivot, ona urasta u dusu, unosi toplinu u svaku zilu i titra zivotom sa svakim otkucajem srca.

Avatar
Mala_zaebana
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 422
Pridružen/a: 24 Dec 2006 02:00
Lokacija: Tuzla, BiH

#45 Post Postao/la Mala_zaebana »

Ah zavisi...kako kad...
Npr s bivsim ne mogu biti prijatelj nema sanse
a s nekim koga znam citav zivot onda ok to je vec druga prica :D
It s just a litlle too late a litlle too wrong and I can t wait boy you know all the right things to say You know it s just a litlle too late.....

Odgovori