Zivot prije Braka

Budite Psiholog Online.Pomozimo jedni drugma savjeti vezano za zivotna iskustva, problemi itd...

Poruka
Autor/ica
Avatar
Bebuskaa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 382
Pridružen/a: 29 Feb 2000 02:00
Lokacija: Usa & Krajina...

#33 Post Postao/la Bebuskaa »

N e slazem se stim....

irma26
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 658
Pridružen/a: 13 Mar 2007 02:00

#34 Post Postao/la irma26 »

Bebuskaa je napisao/la:N e slazem se stim....
A zasto???

Avatar
Bebuskaa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 382
Pridružen/a: 29 Feb 2000 02:00
Lokacija: Usa & Krajina...

#35 Post Postao/la Bebuskaa »

Pa zato ,sto smo cudna vrsta naroda....imas vezu slazes se snjim volis ...ako smatras zivot snjim sta je potrebno da ides zivjet snjim ...ozeni se udaj i voljno.....kako je dosada bilo...sad smo sebi uzeli puno za pravo...mogu samo reci polako zapostavljamo vjeru i pravila nase vrjere i grijehe u koje upadamo a ni svjesni sta radimo....danas cura jel 18 godina odmah uzima neko pravo ui stavlja se u pozijicju muskarca ,ako moze on mogu i ja....ali nikad nece biti normalno seks prije braka jes da se radi ali nije ba normala.....jer se ne znaju mjeere i koraci nit virjeme postupka....

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#37 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Naslov teme je zivot prije braka
pa nesto razmisljam
Nemoj se nikad vjencavati zbog novca jer ga uvijek jeftinije mozes posuditi :P

Avatar
Mala_selmica_
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 503
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Jamaica

#39 Post Postao/la Mala_selmica_ »

GARAVA je napisao/la:moj muz i ja smo neko vrijeme zivjeli zajedno prije nego sto smo se vjencali i to bas u bosni, tacnije u sarajevu.nikada me niko nije ruzno pogledao od komsija ili raje a i da jesu bilo bi mi svejedno.ja se ne kajem i mislim da je super zivjeti zajedno prije braka jer bar znas u sta se upustas.tako znas da li mozes sa tom osobom zivjeti ili je kao primjer suvise neuredna,da li ce vam pomoci u kuci ako za treba i.t.d. takodjer ima dosta muskaraca koji su fini a kada covjek pocne zajednicki zivot skroz postanu druga osoba.postujem isto one koji su protiv toga i koji su mozda drugacije odgojeni. :) [-X

=D> =D>

Avatar
Psihoanaliza
Clan u razvoju
Clan u razvoju
Postovi: 39
Pridružen/a: 08 Jan 2008 02:00
Lokacija: USA

#41 Post Postao/la Psihoanaliza »

meni licno taj potpis na papiru negarantira nista, ni njegovu ljubav da me sad zbog tog ppotpisa na papiru nece prevariti ili voljeti, niti da ce biti bilo sto drugacije nego ako odemo i potpisemo taj papir, naime ja licno zivim sa svoim partnerom vec 4 godine, imamo i prelijepog sina, i posvadjamo se , i dijelimo sve zivotne radosti i nedace, kao oni sto su u braku, mada,postujem sve one koji misle da je to ''grijeh'' ili nemoralno :D svako zivi svoj zivot onako kako mu najbolje odgovara, a kako me nitko neizdrzava mislim da i nema pravo da mi sudi na moj odabir zivota,, cheers

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#42 Post Postao/la belly_dancer »

mislim da to neigra nikaku ulogu za dalji zivot,samo se tako moze produbiti veza i taj odnos..
ja sam totalno za! :ballbounce:
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#44 Post Postao/la belly_dancer »

pa sta nije bolje prvo upoznat tu osobu bolje?
ako zivite zajedno tako je najednostvnije..
znas kako dise,koje su mu mane,sta zahtjeva..
pa naravno da ima smisla :-k
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Odgovori