Zivot prije Braka

Budite Psiholog Online.Pomozimo jedni drugma savjeti vezano za zivotna iskustva, problemi itd...

Odgovori
Poruka
Autor/ica
dinko
@ #bol-chat
Postovi: 648
Pridružen/a: 17 Sep 2006 02:00
Lokacija: C:\WINDOWS\system32\bol-chat.exe
Kontakt:

Zivot prije Braka

#1 Post Postao/la dinko »

Da li bi ste pristali na zivot prije braka sa curom/deckom.Ako da koje bi ste uvjete imali za takav zivot ... kako bi vam se to cinilo za nas sistem zivota u Bosni i Hercegovini ...

dinko
@ #bol-chat
Postovi: 648
Pridružen/a: 17 Sep 2006 02:00
Lokacija: C:\WINDOWS\system32\bol-chat.exe
Kontakt:

#3 Post Postao/la dinko »

Dobro to sto kazes ... ja isto tako ne bih imao nista protiv zivota orije braka da vidim kakva je onda i da ona vidi kakav sam ja u zivotu ... ne bih u tom slucaju bilo rastave pa bih smo se razisli kako prijatelji u najgorem slucaju ako dodoje do toga

dinko
@ #bol-chat
Postovi: 648
Pridružen/a: 17 Sep 2006 02:00
Lokacija: C:\WINDOWS\system32\bol-chat.exe
Kontakt:

#5 Post Postao/la dinko »

HA HA HA ... ta ti je dobra " I TAKO SI MOMAK" ... nije sve u mjenjanju majkemi ... meni bi bilo draze da je imam za sebe, da ostanemo zajedno ako smo poceli zivjeti zajedno ...

Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

#7 Post Postao/la Tourniquet »

A ne znam samo cime vi to djevojke smatrate pa da ih morate "isprobavat" unapred..

dinko
@ #bol-chat
Postovi: 648
Pridružen/a: 17 Sep 2006 02:00
Lokacija: C:\WINDOWS\system32\bol-chat.exe
Kontakt:

#9 Post Postao/la dinko »

Ja je smatram jednim lijepim bicem koja ce meni biti potpora u poslu,u zivotu,u mom privatnom zivotu ... jednu osobu koja ce uvjek biti sa mnom i u dobrim i u teskim situacijama a tako i ja njoj

dinko
@ #bol-chat
Postovi: 648
Pridružen/a: 17 Sep 2006 02:00
Lokacija: C:\WINDOWS\system32\bol-chat.exe
Kontakt:

#11 Post Postao/la dinko »

Sad kazem da ne bih ... ako bi je stvarno volio i ako bi mi bilo do nje stalo ne bi.Ako bi bio s njom iz nekih porodicnih razloga ili iz nekoh drugih razloga onda bi je varao na svakom cosku ali da ona to ne primjeti jer ne zelim nikog povrijediti

Avatar
Alma_sa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 350
Pridružen/a: 01 Apr 2006 02:00
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

#14 Post Postao/la Alma_sa »

...definitivno sam za ¾ivot prije braka, tako æe¹ najbolje upoznati nekoga, sve njegove vrline, mane, ¹ta voli, ¹ta ne voli, kako se dopunjujete u svim stvarima...jer, tako se najbolje vidi da li ste roðeni jedno za drugo ili niste...ne radi se o tome, isprobam te, isproba¹ me, pa ne ide i vozdra svako na svoju stranu, nego se radi o tome da æes sa nekim poèeti ¾ivjeti ako ga voli¹, ¾eli¹ upoznati njegove navike, kao i on tvoje, i vjerujte da je tako bolje, jer ipak, ako to nije to ¹to ste oèekivali, bolje se lijepo i raziæi, nego iz braka tra¾iti razvod...to je meni sasvim normalno i razumno...

Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

#15 Post Postao/la Tourniquet »

pa moze se osoba upoznat iako ne zivis sa njom. NAvike su sve iste onak kako je covjek u stvarno, ne moras zivjet snjim da bi to znali.... Mislim i to je glupost, ziovot prije braka ili brak to je sve jedno te isto samo sto nema na papiru napisano da je tako. I prekid te veze ili prekid braka to ti dodje isto sve...

Odgovori