Homoseksualnost - brak istopolnih partnera

Ponasanje.Bonton.Prijateljstvo.
Poruka
Autor/ica
Avatar
danjel
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 605
Pridružen/a: 11 Dec 2006 02:00
Lokacija: Bosnia

#16 Post Postao/la danjel »

Da je Bog htio da postoje homiæi napravio bi odma dva Adama e ne Adama i Evu,nisu roðeni a nisu ni odgajani kao homoseksualci ali su to postali,za mene to nije uredno i ne bi to legalizovao jer ne ¾elim da moje dijete gleda na pla¾i kako se ljube itd.....

Avatar
danjel
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 605
Pridružen/a: 11 Dec 2006 02:00
Lokacija: Bosnia

#19 Post Postao/la danjel »

little-baby je napisao/la:
Danjel je napisao/la:Da je Bog htio da postoje homiæi napravio bi odma dva Adama e ne Adama i Evu,nisu roðeni a nisu ni odgajani kao homoseksualci ali su to postali,za mene to nije uredno i ne bi to legalizovao jer ne ¾elim da moje dijete gleda na pla¾i kako se ljube itd.....

blago tvom djetetu.



a sto se tice teme nemam nista protiv dok nije javno.ko voli nek izvoli.
Inaèe volim malu djecu nenormalno,trenutno nemam dijete ali to je ne¹to zbog èega ¾elim da ¾ivim da se trudim...Mislim da je to ne¹to najljep¹e ¹to se èovjeku mo¾e dogoditi u njegovom ¾ivotu.Pro¹ao sam svega i sva¹ta tak da mi i nema ne¹to drugo zanimljivo sem toga,to jest da mi je to jedina ¾elja...

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#23 Post Postao/la ra-ja »

homoseksualci ili lezbejke i brak izmedju istopolni........neznam sta da kazem nebih dozvolila legalizaciju bracne zajednice..... :huh:

Moje misljenje tako savrseno priroda se poigrala pa stvorila takve ljude... Oni su i onako kaznjeni jos da ih ja osudjujem......Neka svako radi u svojoj kuci sta hoce......ptrije sam imala grozno misljenje i sokirala sam se kada sam ih sretala........Ali sada neobracam paznju na njih,tj
neprimjecujem ih:
Dali ja njih osudila ili ne u biti se nista nebih promjenilo...... :-k

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#27 Post Postao/la ra-ja »

antvort... :huh:

Kada sam bila u osnovnoj skoli igrala sam se sa djecom iz komsiluka...
i jedan djecak se jako razlikovao medju nama ........bio je malo cudan
......kasnije u pubertetu ..zna se sta je pubertet ....imaju promjene,,,,,
.... ni taj pubertet nije prosao normalno.......govorio je i vrtio se kao djevojka.........da kazem koketirao je bas......i cula sam da je i danas takav.... zivi negdje vani sa prijateljem..... nije mogao kao mali djecak se
sam usmjeri da bude homosexualac........

Zato kazem priroda se poigrala sa takvim ljudima nazalost :( :(

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#29 Post Postao/la ra-ja »

Po mom i tvom i drugih ljudi misljenju su kaznjeni.......
Mi ih se klonimo........nezelimo kontakt sa njima......osudjujemo
Sada mi normalni postavite se u njihovu kozu ,,,,jer vec znate da vam to nije u redu...sam taj osjecaj izaziva misljenje da su kaznjeni....
a sada dali im je lijepo ili ne neulaztim u to.....vjerovatno da im nije lijepo nebih radili to sto rade... i neka im je lijepo...... :huh:

priroda se poigrala ...pa zato im je i lijepo.....

Odgovori