Forumasi o forumasima

Ponasanje.Bonton.Prijateljstvo.
Poruka
Autor/ica
Avatar
Isolde
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 460
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: Austria/Srbija

Forumasi o forumasima

#1 Post Postao/la Isolde »

vasa kratka misljenja o pojedinim clanovima foruma, onako kako ih vi vidite (po njihovim komentarima)....


P.S. Molim bez Uvrede ili Psovke....

-------------------------------------------------------------------------------------

moje misljenje (za mene najvaznije clanovi sa foruma) :

Viper - dobar, uvek spreman da pomogne, jako pametan…
linux - dobar, prijatan al lako izgubi vlast nad sobom..
LAFF - kultivisan, ima visestruko znanje al meni ponekad preozbiljan …
ToUrNiQuEt - meni jako draga osoba, mnogo ljubazan i intresantan…
lonely - simpatican, drustven covek, meni dobar drug…
najdo_s - dobar, prijatan momak…
thug - eeeeee kazem samo lik i po, zna sta hoce, meni veoma intresantan…
Alma_sa - ozbiljna, kreativna koja pise lepe stihove itd…
Alyssa_ - meni najdraza cura na forum, mnogo drustvena, komunikativna, ljubazna…
leptirica-de - fina cura, prijatna …
mala-plava21 - simpaticna, ljubazna, devojka sa stilom ….
bosanka100 - neznam je al mislim da je na svoj nacin intresantna…
BloodMan - neznam ga, al mislim imala bi sigurno u cemu pricati snjim …
Opasna_Lavica - neznam je al meni na neki nacin simpaticna …
habe - neznam ga al cini mi se da je veseo, drustven covek...
vidovita_dzemila - neznam je al mislim da je realna, zanimlijva i pise dobre komentare
tirara - neznam je al meni na neki nacin simapticna…
proud_muslim - neznam je al i nemam neko misljenje…
Danjel – neznam ga al je potpuno ok…
Sabrina_ika - neznam je a i nisu mi komentari bas zapeli za oko previse…
Alan_Ford - neznam ga al potpuno dobra osoba…
Dino_AT - neznam ga al po meni je prica za sebe…
IsoLde - No Comment…:P

Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

#2 Post Postao/la Tourniquet »

e ovak vecinu raje tu ne poznajem nego samo kroz postove i forum ali eto tema tu pa da kazemm i ja nesh.......

Viper - koliko ga poznajem ok je , spreman da pomogne i cesto mi pomogao
linux - super ti nema sta, on zasluzan sto sam ikako tu na stranici, on me doveo i etoo tu sam gde sam... extra je, zivi zivot onako kako njemu pashe
LAFF - hmm njega ne znam skoro nikako ali vidim da vodi red i mir tu i uglavnom pohvale na njegov racun
lonely - nije losh, sta recii jedino da voli nekako previshe rijec "uzas"
najdo_s - ok tip nema sta , voli zezu i sve to, cool tip.....
thug - hmm cudan na svoj nacin , znam ga preko drugih i rekli su mi sve pohvalno o njemu takk i ja cu ga pohvalit
Alma_sa - ima smisla za pisanje, ozbiljna, extra komentari uvijek.. sve pozz
Alyssa_ - ehh ALI ALII , mislim da je bez sumnje najveselija cura tu sto ima , sve naj naj naj naj ... uvijek prisutna uvijek tu jednostavno the best. kiss za Aliiii( voli kad je zovem Aliiii)
leptirica-de -nju tek upoznajem ali po prvim utiscima extra cura,, ima mnogo toga zanimljivog kod nje, lijepa, karakterna... super osoba jednostavno....
mala-plava21 - otvorena cura, zanimljiva, iskrena i voli avanture...
bosanka100 - neznam je al mislim da je na svoj nacin intresantna…
BloodMan - neznam ga, tak da nish ne mogu reci
Opasna_Lavica - neznam je ali se cini zanimljiva,, pogotovo slike koje stavlja .. uvijek se mogu nasmijati....
habe - ok tip.. ne poznajem ga nesh
vidovita_dzemila - hmm sta reci vidovita zna sve i onda joj je lako pisati...
tirara - zanimljiva na neki svoj nacin.. ne znam je
proud_muslim - i ona je ok na svoj nacin madaa ne znam sta bi puno rekao... Ima dobre ideje samo nekako to pokusava nasilu dati drugima ...
Danjel – neznam ga
Sabrina_ika - po komentarima se cini vrlo zanimljiva osoba, nazalost ne znam je
Alan_Ford - ok tip .. ne znam ga
Dino_AT - neznam ga hmmm ali isto kao i za praud_muslim.. pokusava nesto a to tesko ide na nacin kako on to zeli…
IsoLde - i ostavio sam slag na kraju... IsoLde... Moja sekica.. Jedna od najboljih osoba sto sam ikad upoznao, extra frendica, extra u svakom pogleduu.. Jedna od rijetkih koja me moze trpiti( :biggrin: ) i zahvalan sam joj na tome.... Mnogo realna, otvoreno ti kaze sto misli, nista ne ostavlja "iza ledja" nego ti kaze svidjalo ti se to ili ne... i to mi se dopada kod nje... sta reci nego naj naj naj naj i kiss za sekicu... :biggrin: :biggrin:

Avatar
Opasna_lavica
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 156
Pridružen/a: 29 Feb 2000 02:00
Lokacija: lahko je mene naci, poslusaj srce
Kontakt:

#3 Post Postao/la Opasna_lavica »

joj sta ja da kazem ja ovdje nikog neznam

ali svi su mi dosad simpaticni (neznam bas kako se ispravno pise )

volim da citam od svakog komentare

pozdrav svima

Emina

Avatar
Isolde
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 460
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: Austria/Srbija

#4 Post Postao/la Isolde »

ToUrNiQuEt je napisao/la: IsoLde - i ostavio sam slag na kraju... IsoLde... Moja sekica.. Jedna od najboljih osoba sto sam ikad upoznao, extra frendica, extra u svakom pogleduu.. Jedna od rijetkih koja me moze trpiti( :biggrin: ) i zahvalan sam joj na tome.... Mnogo realna, otvoreno ti kaze sto misli, nista ne ostavlja "iza ledja" nego ti kaze svidjalo ti se to ili ne... i to mi se dopada kod nje... sta reci nego naj naj naj naj i kiss za sekicu... :biggrin: :biggrin:
oooooooooooo bato hvala :blush: cmok lolite seka :P :satisfied:

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#8 Post Postao/la Alyssa_ »

haha, ovo mene haman shto nije promashlo uhh jesam se prepala reko daj moram i ja se ukljucim pa dje da je nekazem nesh svoje a? :biggrin: :biggrin:

ehh ovako idemo redom, naravno mome srcu dragom: :) :)

nerkic-81 - moja lutka i moje srce pepo nedam je nikome :biggrin:
Viper - dobar momak, kad zatreba pomoc tu je i realan je
Linux - cool momak, tako mlad a tako pametan
LAFF - pametan i kulturan al brete prepametan za ovu tintaru moju :P
ToUrNiQuEt - hehe, e pa to je moj Hali neda ga maka, on meni vavik tepa i ja to tako volim..:)..moka;)..znam ga odkako sam se ovdje uclanila i fin je, kulturan, cool, uvjek tu kad ti zatreba pomoc nije vazno shta..ehh Ali njega cijeni itekako..akobogda uzivo cemo se i upoznat na ljeto :P ljubi majka :biggrin:
Lonely - momak je raja majke mi, nasmije me uvjek i hocu da ga malo bolje upoznam, al neda se mali tako lako al ne predajem se ja tako lako;)
najdo_s - neznam ga ali sigurno je okay momchich
thug - neznam ga ali po komentarima mi se cini dobar;)
Alma_sa - pametna, duhovita, dobra, i svidaju mi se komentari jako pametni mogu da kazem
Leptirica-de - cura je strashno cool cura i komentari su za 10:)
mala-plava21 - ljubazna, pametna i simpaticna:)
bosanka100 - neznam je bash ali cini mi se jako dobra kao osoba
BloodMan - neznam ga ali neko vrijeme smo se super igrali na forumu:)
Opasna_Lavica - neznam je ali komentari su oki:)sigurno je simpa:)
habe - neznam ga ali zvuci interesantan
vidovita_dzemila - shta da pishem kad ona vec zna shta mislim, hehe..ali izgleda jako simpa a i pametnaaa:)
tirara - neznam je ali zvuci mi pametna
proud_muslim - neznam je sigurno je okej
Danjel - super momak
Sabrina_Ika - hehe cura posebno nesh za sebe, zvuci mi cool i nasmije me uvjek njeni com.:))
Alan_Ford - neznam ga ali mislim da je ok osoba
Dino_At - neznam ga ali okej je sigurno
Isol-de - a neda je majka, najvishe nju od cura volim ovdje na strani, cura je lijepa, pametna, ljubazna, slatka, pricljiva ali i zauzeta c c c c ...mojam ja majo..hehe...Lolim te lutko:)

eto to sam bila ja...sorry ako sam malko vishe negdje napisala ali et mojam ja, hehe :P :P

Moka svima, i koje znam i neznam :onfire: :onfire:
Zadnja izmjena: Alyssa_, dana/u 17 Mar 2007 23:17, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Bebuska
Clan u razvoju
Clan u razvoju
Postovi: 42
Pridružen/a: 31 Jan 2000 02:00
Lokacija: USA

#9 Post Postao/la Bebuska »

Svi su cool nema sta....ne poznajme nikog tu dovoljno da bih mogla reci nesto o toj osobi...osim sto bih rekla ali nadam se da se nece ljutiti :) Vidovita- Dzemila me nasmije komentarima (jos ta slika)..cmoka vala svaka cast,....Alyssa ima simpaticne komentare takodje cmoka kao i ostalim.... :) :P

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#10 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Bebuska je napisao/la:Svi su cool nema sta....ne poznajme nikog tu dovoljno da bih mogla reci nesto o toj osobi jedino stoVidovia- Dzemila me nasmije komentarima (jos ta slika)..cmoka vala svaka cast,....Alyssa ima simpaticne komentare takodje cmoka kao i ostalim.... :) :P
Ollaaaa svima
Prvo da se zahvalim IsloDE za ovu temu
Drugo koristim priliku da ovim putem odgovorim ovde na privatne poruke koje mi stizu sa sadrzajem da cekaju moj kometar ovde
Ujedno im se zahvaljujem!
Pa zelim reci ja cu jos malo da vas studiram pojednicano,nisam spreman :bigups:
iako vas vec znam :lookround:
@Bebuska hvala i za tvoje kometare mada ti cesto navratis samo u pogresno vrijeme.najvjerovatnije zbog razlike u vremenu. :)
Za ove neke diskutante koji nisu navedeni se mogu uvijek naknadno dopisati ukoliko za to bude dobra volja od drugih diskutanata!
U vecini ste svi super :biggrin:
Toliko od mene pa se cujemo
Ah da de kliknite koji put na reklamu!! :baa: :P :P :P

Avatar
Alma_sa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 350
Pridružen/a: 01 Apr 2006 02:00
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

#11 Post Postao/la Alma_sa »

Prvo pozdrav svima na forumu, a prije svega onima koji su ba¹ vrijedni. Zatim da zahvalim IsolDe na odliènoj temi, nadam se da æe se i ostali ukljuèiti u davanju komentara. 8)

Ne ¾elim iznositi mi¹ljenja pojedinaèno, jer mislim da ste svi vi super, nikoga ne izdvajam u negativnom smislu, jer svi smo mi razlièiti i sasvim je normalno da nas se nekad mi¹ljenja i stavovi razlikuju. :satisfied:

Mo¾da sam ja nekad i previ¹e ozbiljna i moji komentari zvuèe tako, ali s obzirom da sam jedna od najstarijih ovdje (haman 33, op.a.) onda je to i za oèekivati. :)

Uglavnom, komentari koji se daju u veæini slièajeva su duhoviti i nasmiju me, mada, kada se radi o ozbiljnim temama i te kako su odlièni. :P

Nastavite samo tako i jo¹ jednom za sve vas veliki pozdrav od mene. :biggrin:

Avatar
Isolde
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 460
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: Austria/Srbija

#13 Post Postao/la Isolde »

LAFF je napisao/la: Prvo da se zahvalim IsloDE za ovu temu
Alma_sa je napisao/la:Zatim da zahvalim IsolDe na odliènoj temi, nadam se da æe se i ostali ukljuèiti u davanju komentara. 8)

hvala vam puno :blush: nego kao sto ste vi vec rekli jesmo svi super, mala al vredna, aktivna grupa... drago mi je da i ja spadam u tu grupu :D

Avatar
Bebuska
Clan u razvoju
Clan u razvoju
Postovi: 42
Pridružen/a: 31 Jan 2000 02:00
Lokacija: USA

#14 Post Postao/la Bebuska »

LAFF je napisao/la:
Bebuska je napisao/la:Svi su cool nema sta....ne poznajme nikog tu dovoljno da bih mogla reci nesto o toj osobi jedino stoVidovia- Dzemila me nasmije komentarima (jos ta slika)..cmoka vala svaka cast,....Alyssa ima simpaticne komentare takodje cmoka kao i ostalim.... :) :P
Ollaaaa svima
Prvo da se zahvalim IsloDE za ovu temu
Drugo koristim priliku da ovim putem odgovorim ovde na privatne poruke koje mi stizu sa sadrzajem da cekaju moj kometar ovde
Ujedno im se zahvaljujem!
Pa zelim reci ja cu jos malo da vas studiram pojednicano,nisam spreman :bigups:
iako vas vec znam :lookround:
@Bebuska hvala i za tvoje kometare mada ti cesto navratis samo u pogresno vrijeme.najvjerovatnije zbog razlike u vremenu. :)
Za ove neke diskutante koji nisu navedeni se mogu uvijek naknadno dopisati ukoliko za to bude dobra volja od drugih diskutanata!
U vecini ste svi super :biggrin:
Toliko od mene pa se cujemo
Ah da de kliknite koji put na reklamu!! :baa: :P :P :P

:P :P ...Nema veze citam ja vas iako se ne sretnemo ...tu....Pozdrav.... :P :P

Odgovori