Forumasi o forumasima

Ponasanje.Bonton.Prijateljstvo.
Poruka
Autor/ica
Avatar
Boban81
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 119
Pridružen/a: 07 Feb 2010 18:25

Re: Forumasi o forumasima

#271 Post Postao/la Boban81 »

IM_ex je napisao/la:Boban mi se cini posve ok osobom.
Novajlija jeste, a ipak, ne vjerujem da sam omashila pri procjeni.
Njegova faca mi govori da me nece razocarati. Pred nama je.
usput - Bobane, dobro dosao [evojele9.gif]
kad mi dangubimo, sto bi ti bio rahat [Happy.gif]

Neću da hvalim samog sebe,ali dobro si procenila.Uostalom vreme će pokazati svoje.
Hvala na lepim rečima
Zadnja izmjena: Boban81, dana/u 09 Feb 2010 23:30, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Boban81
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 119
Pridružen/a: 07 Feb 2010 18:25

Re: Forumasi o forumasima

#272 Post Postao/la Boban81 »

Ra-Ja je napisao/la:
IM_ex je napisao/la:Boban mi se cini posve ok osobom.
Novajlija jeste, a ipak, ne vjerujem da sam omashila pri procjeni.
Njegova faca mi govori da me nece razocarati. Pred nama je.
usput - Bobane, dobro dosao [evojele9.gif]
kad mi dangubimo, sto bi ti bio rahat [Happy.gif]
Pa nebih se slozila sa tobom... [eusa_think.gif] Treba ga prihvati s rezervom..znas poslovicu ..pozurila si s pohvalama....treba da se dokaze, pokaze i kaze... [smile.gif]

NOVO SITO O KLINU VISI.... [laugh.gif]
Lepo si to rekla,svako ima pravo za svoje mišljenje ali de ponavljam isto kao u gornjem postu

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: Forumasi o forumasima

#273 Post Postao/la paparaci »

ma no sikiriki bobane. voli tebe i raja. mojne joj zamjeriti. ona ima cudan nacin da to iskaze [laugh.gif]

nisam te imao priliku upoznati, ali sam procitao po koji tvoj post onako u prolazu i sasvim si okaj [thumbup.gif]

dobro nam dosao i opusti se ko kod kuce :wink: [evojele9.gif]

Avatar
Boban81
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 119
Pridružen/a: 07 Feb 2010 18:25

Re: Forumasi o forumasima

#275 Post Postao/la Boban81 »

Ma Vidovita je zakon [thumbup.gif] ,da nisam nju prvu upoznao ne bih ni dolazi ovde a ni saznao za forum

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Forumasi o forumasima

#276 Post Postao/la ra-ja »

Boban81 je napisao/la:Ma Vidovita je zakon [thumbup.gif] ,da nisam nju prvu upoznao ne bih ni dolazi ovde a ni saznao za forum
Dobro je imati nekoga da te privlaci..zato ces ti odsada da budes tu non- stop...jer je i vidovita tu stalno ako ne u jednom obliku onda ima je u drugom... :)

Dobro dosao. na forum [evojele9.gif] neka ti casovi provedeni ovdje budu ugodni...

Avatar
Boban81
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 119
Pridružen/a: 07 Feb 2010 18:25

Re: Forumasi o forumasima

#277 Post Postao/la Boban81 »

o pa hvala ti Ra-Ja

Avatar
basista
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2094
Pridružen/a: 19 Aug 2009 00:17

Re: Forumasi o forumasima

#279 Post Postao/la basista »

Nisam vidovit.. al mensecini da ovi forumasi slabo pisu..
Cemu i mnostvo tema ako je tako.. ?
Forum je za pisanje i razmjenu misljenja.. druzenje i tak..
A sve se to postize pisanjem a ne citanjem i spavanjem na forumu..
[icon_ballbounce.gif]

Avatar
alyssa_27
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2766
Pridružen/a: 02 Nov 2008 11:46
Lokacija: u njegovom srcu ♥

Re: Forumasi o forumasima

#280 Post Postao/la alyssa_27 »

basista je napisao/la:Nisam vidovit.. al mensecini da ovi forumasi slabo pisu..
Cemu i mnostvo tema ako je tako.. ?
Forum je za pisanje i razmjenu misljenja.. druzenje i tak..
A sve se to postize pisanjem a ne citanjem i spavanjem na forumu..
[icon_ballbounce.gif]

slazem se [evojele9.gif]
slika

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Forumasi o forumasima

#282 Post Postao/la ra-ja »

Ko sam ja da o nekome dajem sud dobar ili los...

Pri virtualnom kontaktiranju ..nemozes birati ljude po zelji...ono sto ti se plasira likom stasom i glasom..kao i pismom ..to je to...

Onakvi ste kakvi ste....nemogu vas ja mijenjatuí i nezelim ... [icon_flower.gif]

Ma divni ste..ba [smile.gif]

Avatar
ekrankaa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 633
Pridružen/a: 20 Okt 2008 03:26

Re: Forumasi o forumasima

#284 Post Postao/la ekrankaa »

@andro- osoba inteligentna , ali izrazito ogranicena po mom sudu , sto se tice komuniciranja javnog na forumu , to mi se ne svidja , nevidjen gard , koji meni nikako ne pase , volim citati njegove upse ,ali ne bas i copy paste , na to sam uvijek bila posebno osjetljiva, inace mislim da za te "maske " se krije ostroumna osoba sa velikom tolerancijom

@papaya- o njoj vec mislim da sam se izrazila bezbroj puta , osjetljiva osoba, drustvena i pase mi po svim mjerilima , osim jednom , hehe , ali nismo idealni i treba postivati drugacije od sebe, uvijek bi je imala u svom drustvu ,pozitvna je [smile.gif]

@carobnjak_iz_voza , inteligentan muskarac , svjestan svog umijeca vladanja rijecima , svjestan i svojih kvaliteta i utjecaja na zenski rod nekad to i koristi sto smatram normalnim.Svidja mi se njegovo gotovo identicno razmisljanje i poimanje po vjerskim pitanjima, i na toj osnovi je vrlo drag srcu mom, izrazit smisao za humor kao i kod papaye [smile.gif]

@Mic_Sokoli. njega ja respektujem,oduvijek od samog pocetka njegovog ulaska na ovaj forum, jednostavna nit , mislim da je obostrana , koja nas povezuje , bez obzira na sve, volim s njim komunicirati i slazemo se, uvazavamo rekla bih [smile.gif]

@toores- on je bebica , voli paznju , salu, interesantan mi je jer se s njim osjecam opusteno i mislim da je jako drustvena osoba , te kao takva , meni izrazito draga, mogla bih s njim satima se linkati na you tube hehehe

@Emmi- jako draga osoba , drustvena ,pozeljna, zavodnica mekog srca sa stilom , volim njenu naklonost na upisima religije , srcanost i osjecaj da nema dlake na jeziku, sve u svemu za mene ok osoba [smile.gif]

@kajs eh o njemu netrebam puno..jaran godinama

@baustelac moja dusha , prijatelj koji je uvijek tu za mene

@Ra-ja , osoba koja zadnje vrijeme , tako njezno i osjecajno pise da je uzivam citatii voljela bih da tako i ostane

@Maskirani- jaran do bola , godinama , njemu mogu reci sve sta mi na um padne i znam da ce ostati u njemu , izrazito ga cijenim i postujem u svakom obliku

@nella s njom nisam previse komunicirala ali svidja mi se njena drustvenost i realnost

@nnejra , jako fina djevojka , sa izrazenom kulturom i stavom , inteligentna, volim je procitati [smile.gif]

@sve ostale , nove clanove nisam nesto imala prilike upoznati ali o svima mislim dobro i zaista smatram da sadasnja postova , ima ljudskosti u sebi ,sto je jako bitno

ah da @mrki-za mene je on excentrican..

to je to otprilike , dopisem jos, sada imam osjecaj da su ovo aktivniji clanovi, pa sam se osvrnula na njih
http://www.youtube.com/watch?v=Rdgmzoqc5xc

Postoji jedna tocka u tvom zivotu kada shvatis- tko je vazan, tko nikad nije bio vazan, tko vise nije vazan i tko ce uvijek biti vazan. ...

Odgovori