Za pusace..koji su voljni dat iskaz..

Ponasanje.Bonton.Prijateljstvo.
Poruka
Autor/ica
Avatar
indeks
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 4246
Pridružen/a: 01 Feb 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

#64 Post Postao/la indeks »

Sta da kazem?Samo razmisljanje o prestanku pusenja,izazove u meni neku paniku,i odmah zgrabim cigaretu..........evo,i sad odmah moram zapaliti jednu :D

Avatar
badgirl
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2649
Pridružen/a: 30 Aug 2007 02:00
Lokacija: austrija

Re: Za pusace..koji su voljni dat iskaz..

#66 Post Postao/la badgirl »

proklet bio ko mi prvu pruzi ...po tom pitanju nisam nikako disciplinovana ... ma nisam ni po kojem ...ali eto :mrgreen:
u zadnje vrijeme pusim jos vise nego inace , tacno osjetim da mi ne gode i nemogu ni da uzivam u cigareti ..znam , znam ...sad bi svi rekli : pa smanji ....ALI KAD NE IDE I BOG .
eto sve cekam proljeca pa cu onda opet pokusati smanjiti . cak mi se cini sto ja vise zelim da smanjim pusenje sve mi se vise cigara trazi ...UZAS!!

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Za pusace..koji su voljni dat iskaz..

#67 Post Postao/la mrki62 »

badgirl je napisao/la: u zadnje vrijeme pusim jos vise nego inace , tacno osjetim da mi ne gode i nemogu ni da uzivam u cigareti .
Ma nađi nekog poput mene pa se igrajte kamare po čitave dane i neće ti pasti na pamet da pušiš ,.......... možda šta drugo :lol:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

Re: Za pusace..koji su voljni dat iskaz..

#70 Post Postao/la vornevljev »

Ima jedno godinu dana mene ponekad nešto presiječe po sredini prsa,mislim znam da je to od cigara definitivno,ali ne pada mi na mozak da ih ostavim - pa šta bi one bez mene?

Kad smo kod teme strastveni pušač i sl.,evo jedna izjava mog prijatelja:

Scena;mi u srednjoj školi,stojimo pred školskom zgradom i jebiga standardni tinejdžerski problem nema se cigara.

Dolazi lik kojeg ne poznajemo baš ,i moj prijatelj Čupija ga pita:

"Buraz,imaš cigaru?"

Ovaj odgovara:

"Imam,ako pušiš tigru !" >Fabrika Duhana Sarajevo je proizvodila cigare pod imenom "TIGRA".

Da bi ÄŒupija odgovorio:

"Ma popušiću ja i tebi samo daj mi cigaru!"
U SLUŽBI DOBRA I ZLA

Avatar
grga
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7941
Pridružen/a: 26 Sep 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Za pusace..koji su voljni dat iskaz..

#71 Post Postao/la grga »

Onaj tko zapalio nije,neka nikada to ni ne učini..Ja počeo kao mulac valjda sam glumio frajera oko škole.Par godina kasnije shvatio sam da sam glumio budalu,al je već tad bilo mi jasno da je malo kasno.Nekako sam tada(nakon par godina od početka) još imao neku mjeru i mogao sam pokoji dan jednostavno preskočit bez cigareta.To je mislim i bila ta zabluda,tada se još moglo prestat i tad sam trebao prestat.Eto me sad 20 i kusur godina pušačkog staža i čini mi se da je nemoguće ostavit se toga.Iako vidim da mi sve više smeta po zdravlje..Al vrag je jači od mene. :?
Al eto sad mi jedan prijatelj nudi 2000 kn,ako od 01.01 2008 izdržim 6 mjeseci bez cigareta.Bit će da me predobro zna kad nudi samo tako,nekako je uvjeren da nemam skoro pa nikakvih šansi,jer nije nikakva opklada,nego jednostavna ponuda..
Eto početak je brzo na vidiku,pa uz Božju pomoć,ako ništa drugo bar imam dobar razlog da pokušam..Izvjestiću vas o uspjehu ili neuspjehu ove čini mi se po mene nemoguće misije..

Avatar
JAS
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1183
Pridružen/a: 07 Okt 2008 02:00
Lokacija: Macedonia

Re: Za pusace..koji su voljni dat iskaz..

#72 Post Postao/la JAS »

Vala ja te poddrzavam, samo napred!

Avatar
grga
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7941
Pridružen/a: 26 Sep 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Za pusace..koji su voljni dat iskaz..

#73 Post Postao/la grga »

Hvala JAS,trebat će mi sva podrška :D

Avatar
badgirl
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2649
Pridružen/a: 30 Aug 2007 02:00
Lokacija: austrija

Re: Za pusace..koji su voljni dat iskaz..

#74 Post Postao/la badgirl »

GRGA je napisao/la:Onaj tko zapalio nije,neka nikada to ni ne učini..Ja počeo kao mulac valjda sam glumio frajera oko škole.Par godina kasnije shvatio sam da sam glumio budalu,al je već tad bilo mi jasno da je malo kasno.Nekako sam tada(nakon par godina od početka) još imao neku mjeru i mogao sam pokoji dan jednostavno preskočit bez cigareta.To je mislim i bila ta zabluda,tada se još moglo prestat i tad sam trebao prestat.Eto me sad 20 i kusur godina pušačkog staža i čini mi se da je nemoguće ostavit se toga.Iako vidim da mi sve više smeta po zdravlje..Al vrag je jači od mene. :?
Al eto sad mi jedan prijatelj nudi 2000 kn,ako od 01.01 2008 izdržim 6 mjeseci bez cigareta.Bit će da me predobro zna kad nudi samo tako,nekako je uvjeren da nemam skoro pa nikakvih šansi,jer nije nikakva opklada,nego jednostavna ponuda..
Eto početak je brzo na vidiku,pa uz Božju pomoć,ako ništa drugo bar imam dobar razlog da pokušam..Izvjestiću vas o uspjehu ili neuspjehu ove čini mi se po mene nemoguće misije..
GRGA sretno ti ...imaj uvjek na umu da je to sve 90 % navika a samo 10 % ovisnost .

Avatar
grga
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7941
Pridružen/a: 26 Sep 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Za pusace..koji su voljni dat iskaz..

#75 Post Postao/la grga »

Hvala i tebi Badgirl na podršci.. :D

Odgovori