Koliko pravih prijatelja imate?!?

Ponasanje.Bonton.Prijateljstvo.
Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
Bebuskaa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 382
Pridružen/a: 29 Feb 2000 02:00
Lokacija: Usa & Krajina...

Koliko pravih prijatelja imate?!?

#1 Post Postao/la Bebuskaa »

Koliko pravih prjiatelja imate.?

Sto se tice prijatelja imam ih dosta...sad bas da imam prave prijeteljice ,imam dvije skojima sam kao sestra.... :)

Avatar
Isolde
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 460
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: Austria/Srbija

Re: Koliko pravih prijatelja imate?!?

#2 Post Postao/la Isolde »

Bebuskaa je napisao/la:Koliko pravih prjiatelja imate.?

Sto se tice prijatelja imam ih dosta...sad bas da imam prave prijeteljice ,imam dvije skojima sam kao sestra.... :)

u pravu si, ima ih dosta one tako reci Prijatelji kao pesak na moru.... al ja ni jednoga nemam vise (u real) sve sam odkacila jer mi ne trebaju lazljivi ljudi koju samo znaju da izkoristu maximalno, koju pricaju iza ledja svasta... bolje biti sama nego tako nesto imati oko sebe, moje misljenje 8)... evo odavno preko neta sam mnogo dobre osobe upoznala i mnogo su mi drag i dobre drugovi postali i zelim ikada i u real da ih vidim/upoznam... :biggrin:

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#3 Post Postao/la Alyssa_ »

imam ja ono prijatelja odi mi dojdi mi, hehe....
ali nemam nijednog pravog prijatelja, kud ce mi veci prijatelj od moje mame, kad znam ono shto njoj kazem da ostaje kod nje...a prijatelji kazu nebi nikom rekli a vamo malo morgen...ishhh tam ja se slazem sa IsoLde :)

Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

#4 Post Postao/la Tourniquet »

U zadnje vrijeme su svi prijatelji takvi kao sto ALyssa kaze.. Dodji i odi... Danas jesu sutra nisu ... ali takvo je vrijeme svi gledaju da ti zabiju noz u ledja..

U stvarnom zivotu imam samo "drustvo" a prijatelja nikako... Mislim to ti nekako dodje kao prijatelji ali....
A na netu, sad koliko se to moze nazvati prijateljstvom, tu imam par osoba koji su mi vrlo dragi i s kojima mogu sve podijelit..... i uglavnom to je to...

Avatar
danjel
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 605
Pridružen/a: 11 Dec 2006 02:00
Lokacija: Bosnia

#8 Post Postao/la danjel »

Ma svi mi danas imamo puno prijatelja ali mislim da nam vi¹e doðu kao poznanici nego kao prijatelji,iskreno imam i ja dosta takvih ali za mene postoji jedan pravi prijatelj za kojeg bi dao i zadnju kap krvi kao i on za mene a ostali su stranci..

Avatar
leptirica-de
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 661
Pridružen/a: 18 Dec 2006 02:00
Lokacija: Deutschland

#9 Post Postao/la leptirica-de »

imam dvije vrlo dobre prijateljice. Kad sam snjima extra mi bude dan - znamo se ismijati i pravo ispricat, ali opet nebi rekla da to sve sto ja njima pricam , da one cuvaju za sebe--nemozese nikome vjrovati , i slazem se sa alyssom_ koja je napisala da nema boljeg prijatelja nego od svoje mame. . . :P

Avatar
Mala_zaebana
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 422
Pridružen/a: 24 Dec 2006 02:00
Lokacija: Tuzla, BiH

#11 Post Postao/la Mala_zaebana »

ToUrNiQuEt je napisao/la:U zadnje vrijeme su svi prijatelji takvi kao sto ALyssa kaze.. Dodji i odi... Danas jesu sutra nisu ... ali takvo je vrijeme svi gledaju da ti zabiju noz u ledja..

U stvarnom zivotu imam samo "drustvo" a prijatelja nikako... Mislim to ti nekako dodje kao prijatelji ali....
A na netu, sad koliko se to moze nazvati prijateljstvom, tu imam par osoba koji su mi vrlo dragi i s kojima mogu sve podijelit..... i uglavnom to je to...

Slazem se i ja s tim,imam drustva da izadjem, da odem na kafice s njima al pravog prijatelja...Danas je tesko naci.Razocarala sam se u mnoge sada imam samo 1 drugaricu kako treba sto kazu mogu joj pricati o mojim dogadjajima,ali ipak pazim,ne smijem sve ni govoriti..Lijepi moj Dnevnik..U njega stane sve :D

Avatar
redzib
Pocetnik
Postovi: 15
Pridružen/a: 02 Maj 2007 02:00
Lokacija: Canada
Kontakt:

#12 Post Postao/la redzib »

U ZIVOTU SVE CES NACI RADOST TUGU I VESELJE AL' CES TESKO VRLO TESKO NACI PRAVE PRIJATELJE!
danas jesko naci ptavog prijatelja ili prijateljicu, vecina njih se pretvaraju da su u neku ruku prijatelji ili prijateljice,uglavnom vecina njih su tu samo da te povrijedi,izda ili prevari,pravi prijatelj ostaje tu kada ga trebas kada ti je tesko i kada ti treba utjeha ili razumijevanje,imao sam mnogo prijatelja ali ustanovio sam da nisu bili vrijedni .imena prijatelj,
ime prijatelj; zamene znaci da je stvarno pravi kada ga trebas da te saslusa kada ti je tesko,da te razumije u svakom trenutku,kad si obeshrabljen da ti pruzi ohrabrenje.kada si tuzan da ti pruzi prijateljsku utjehu,ime prijatelj mislim da nemoze svako nositi.R.R

Avatar
leptirica-de
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 661
Pridružen/a: 18 Dec 2006 02:00
Lokacija: Deutschland

#13 Post Postao/la leptirica-de »

svako ide svojim putem tako kao sto i ja mojim . imam puno jako dobrih prijatelja ali nijednog pravog

Avatar
leptirica-de
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 661
Pridružen/a: 18 Dec 2006 02:00
Lokacija: Deutschland

#15 Post Postao/la leptirica-de »

EdeLa67_ je napisao/la:Pogotovo u Bosni... Mislim kad bih tamo neshto rekla nekoj prijateljici znao bih cijeli grad :eh:

hahaha ! :lol: a kaaaaakooo si u praaavuuu !!! neznas koliko iskustva ja stime imam ! ma nedo bog nikome ! heheh -- a grad nije nista prema SELU ! jooojjj kad cijelo selo pocne da pricaaa - da je ta prica ISTINA pa hajd -opet nekako - ali oni tu pricu raztezu i mjenjau i izmisljaju neke druge stvari i jos kad doda svako toj prici malo nesta sa svoje strane jaooo nema nista gore

Odgovori