Matura

Ponasanje.Bonton.Prijateljstvo.
Poruka
Autor/ica
ADMIN_BOL-CHAT.DE

#16 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

haris24 je napisao/la:
pa imas jezik , bolje upotrijebi ga za lizanje, nego bezveze da lajes po chetu
Postovani @Haris24 jedna informacija ovo ti nije ni chet niti chat (ako si na to mislio s obzirom enkvilenciju) ne nije [-X @harise24 ovo ti je forum
ostali tvoj dio komentara se ne zelim naprezati...

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

#17 Post Postao/la paparaci »

hahhahahaha. svasta....

livadaa, livadaa... :biggrin:

Avatar
Sabinam
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 867
Pridružen/a: 06 Sep 2007 02:00
Lokacija: Croatia

#18 Post Postao/la Sabinam »

Matura....davno je to bilo ali da se malo prisjetim....evo, tirara, kod mene matura bas nije ostala u nekom sjecanju...
Znam da smo se svadali oko toga gdje ce biti sama proslava...ja i nesto cura je bilo za opustenu atmosferu...onako jedan prostor u Bakru (gdje sam isla u Pomorsku (ali cijeli zenski razred speditera)), obicno bez haljinica i odjelaca...dobra muzika i opustena zabava...a drugi dio (veci dio) bio je za Kristalnu dvoranu u Opatiji (po meni preskupo) ali vecina je pobjedila...Sjecam se da sam odrzala dobar, otkaceni govor ( jer sam bila predsjednik razreda) i sramote zbog klasicnih plesova kojih nisam ljubitelj, znam da su me nazuljale cipele i da sam obukla rezervne i kada je zavrsio svecani dio da smo ja i partner zbrisali u otkaceni disko izvan Opatije.
Maturalno putovanje je bilo u Velu Luku i isli smo brodom, ali s jos dva muska, umisljena razreda...bilo je lijepo putovanje...ali sam jedva cekala povratak.
Jos najbolji je bio zadnji dan skole...jeste da je mozda, kada sada gledam, bilo dosta opijanja (ah mladost ludost)...ali sve u svemu jedan dio zivota koji se zauvijek pamti.

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#19 Post Postao/la belly_dancer »

jedva cekam maturu..mada mi bas i nije do maturalne veceri..
nekontam sta je tako posebno u vezi toga.. :-k
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#21 Post Postao/la sabinax »

Malo vadim stare a dobre teme...
Kakva je bila vasa matura.....ako ste je prosli.... SabinaM=SabinaX
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Matura

#23 Post Postao/la nella26 »

Matura i ekskurzija su vrhunac lijepih Å¡kolskih uspomena.
Kad sjetim svoje mature i frke oko haljine, izbora sandala, tašnice, šminke, frizure.
A ekskurzija uh! i sad kad gledam slike plakala bih.Kako nam lijepo bilo.
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
nnejra
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7303
Pridružen/a: 15 Apr 2009 19:48

Re: Matura

#24 Post Postao/la nnejra »

Ja sam nažalost jedna od onih genaracija koje su u ratno i poratno doba imale maturu. Ekskurziju nisam ni imala, čak ni u osmom , niti u četvrtom srednje.U osmom razredu je rat započeo u Sloveniji i Hrvatskoj, pa nas nastavnici nisu htjeli voditi zbog opasnosti. A četvrti srednje sam završila u poratno doba, nikome nije ni padalo na pamet da ide, jedva smo i preživljavali. Jedino sam imala matursko veče. I sada kada o tome razmišljam sjetna sam. Tada sam prvi put obukla cipele sa visokom petom, obukla posuđenu matursku haljinu, prvi put se našminkala i sl. Bili smo sretni što imamo matursko veče, iako je sve bilo improvizirano. Ali osjećala sam se prelijepo. Nakon dugo vremena osjećala sam se opušteno i bezbrižno. Plesanja i ludovanja do jutarnih sati sada se sjećam kroz maglu. Ali osjećaj sreće koji sam tada imala ne zaboravljam ni danas. A tako se rijetko javlja, nakon tog odrastanja.

Avatar
maida_20
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6068
Pridružen/a: 05 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: Matura

#25 Post Postao/la maida_20 »

Moja seka slavi u subotu maturu,već su mi taaako dosadile pripreme te oko te večeri,kao da je vjenčanje :lol: ...

Sve je divno super,i ja se sjećam rado svoje mature,aliii...to je kako vidim postalo više takmičenje ko će bolju haljinu,frizuru imati...malo se pretjeruje...kad sam pomislim da roditelji za tu noć ne mogu proći ispod 500 KM skoro... [eusa_wall.gif] ma katastrofa !

Odgovori