Osveta,ili....

Ponasanje.Bonton.Prijateljstvo.
Poruka
Autor/ica
Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#3 Post Postao/la ra-ja »

SVE PRIHVATAM DOSTOJANSTVENO ......nikada se nesvetim jer to je prvi
znak slabosti...ja sam jaka......jedino sto skrenem pozornost ...toj osobi da svati da uvidjam sta je urasila...da nisam glupa ....ali idemo dalje...
Niti zelim kome da se svetim, niti imam vremenba da se na koga ljutiti jer
zivot je jedan i kratak......... :-k

Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

#5 Post Postao/la Tourniquet »

stavim tu osobu na ignore.. tj zaboravim je.. a osvetu zaboravim..

Za sve nas ima konacni sud .... tako da se za osvetu ne brinem

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#7 Post Postao/la Alyssa_ »

ne opterecujem mozak sa glupostima
ko kome jamu kopa sam u nju upada.
svakome ce se vratiti kako drugima radili
:)

Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

#8 Post Postao/la mala-plava21 »

Nisam osvetoljubiva i ne vracam vjerujem u onu izreku sve se vraca sve se placa tako da ne prljam ruke sa takvim stvarima, jednostavno se odmaknem od te osobe i idem dalje :)
Ljubav je... drugi zivot, ona urasta u dusu, unosi toplinu u svaku zilu i titra zivotom sa svakim otkucajem srca.

Avatar
Mala_zaebana
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 422
Pridružen/a: 24 Dec 2006 02:00
Lokacija: Tuzla, BiH

#9 Post Postao/la Mala_zaebana »

Znam odprilike na koga se ova tema odnosi!Tak da bas necu puno da komentarisem!Samo cu reci da treba sagledati stvari iz svakog ugla a ne prihvatiti nesto zdravo za gotovo sto ti jedna osoba kaze!Dakle ispitaj da l je to istina popricaj sa svim osobama fino lijepo samo se tako sve moze rijesiti!A ne krenut odma na neke osvete i na kraju vidis da nema smisla sve to jer osoba kojoj si posla da se osvetis zapravo nista nije uradila!To su je drugi okrivili za to.nisu htjeli da priznaju oni to pa okrivljuju druge!Zasto izgubiti prijatelja koji te voli,cijini i postuje??? zbog nekih gluposti,prica,lazi od strane 3 lica koji bas ne zna toliko o nasim zivotima!!!!!Skontat ces me !
It s just a litlle too late a litlle too wrong and I can t wait boy you know all the right things to say You know it s just a litlle too late.....

Avatar
Bebuskaa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 382
Pridružen/a: 29 Feb 2000 02:00
Lokacija: Usa & Krajina...

#10 Post Postao/la Bebuskaa »

Ma sto god meni uradio,njemu se vrati duplo i bez mene jer nedjelo je nedjelo...tako da se ne zamaram stim... :biggrin:

Avatar
danjel
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 605
Pridružen/a: 11 Dec 2006 02:00
Lokacija: Bosnia

#12 Post Postao/la danjel »

Ne svetim se nikom,pustim da vrijeme odradi svoje jer znam da æe ta osoba kad tad trebati neku uslugu,da æe me zvati,i na kraju moliti ali tad mu/joj dam do znanja da sam ja opet fer i dobar i pomognem mu/joj..Ali tad i nikad vi¹e,zavr¹ila je sa mnom.... :mad:

Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

#13 Post Postao/la mala-plava21 »

Danjel je napisao/la:Ne svetim se nikom,pustim da vrijeme odradi svoje jer znam da æe ta osoba kad tad trebati neku uslugu,da æe me zvati,i na kraju moliti ali tad mu/joj dam do znanja da sam ja opet fer i dobar i pomognem mu/joj..Ali tad i nikad vi¹e,zavr¹ila je sa mnom.... :mad:
Bravo =D> =D> slazem se s tobom ima istine u tome :wave:
Ljubav je... drugi zivot, ona urasta u dusu, unosi toplinu u svaku zilu i titra zivotom sa svakim otkucajem srca.

Avatar
danjel
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 605
Pridružen/a: 11 Dec 2006 02:00
Lokacija: Bosnia

#14 Post Postao/la danjel »

Hvala mislim da se èovjek ne treba mijenjati ako se danas sveti¹,sveti se i sutra i za 5 god...©to se manje mijenja¹ vi¹e te ljudi cijene..Dr¾i do svojih principa ma ko da bio u pitanju.... :wave:

Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

#15 Post Postao/la mala-plava21 »

Danjel je napisao/la:Hvala mislim da se èovjek ne treba mijenjati ako se danas sveti¹,sveti se i sutra i za 5 god...©to se manje mijenja¹ vi¹e te ljudi cijene..Dr¾i do svojih principa ma ko da bio u pitanju.... :wave:

Dobro mislis nema sta :D
Ljubav je... drugi zivot, ona urasta u dusu, unosi toplinu u svaku zilu i titra zivotom sa svakim otkucajem srca.

Odgovori