Pare,pare

Ponasanje.Bonton.Prijateljstvo.
Poruka
Autor/ica
Avatar
italianboy15
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 109
Pridružen/a: 18 Aug 2007 02:00
Lokacija: Italy

Pare,pare

#1 Post Postao/la italianboy15 »

Bas me zanima vase misljenje...dal se u danasnje vrijeme momci i cure vise hvataju para ili ljubavi,kad upoznaju nekog????

Ja mislim da to sve zavisi od osbe kakva je,i da vam iskreno kazem upozno sam puno cura koje su bile samnom samo zbog para,i to me puno nervira,jer ja mislim da sreca nije uvijek u parama......
"JER A SAM STVARNO SRECAN SA NJOM,JER ZA SEBE ZNAM KADA JE SAMNOM,I DA DUSU TRAZIE JA BIH JOJ DAO,ZNAM NIJE MUSKU ALI MORAM''

Avatar
italianboy15
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 109
Pridružen/a: 18 Aug 2007 02:00
Lokacija: Italy

#5 Post Postao/la italianboy15 »

Dobro jest upravu ste da se bez para nemoze zivit,ali nije da se moze sve i imat,znaci za mene one cure/momci koji lete samo za parama,nisu mi drage osobe...sad svako ima da misli kako hoce...
"JER A SAM STVARNO SRECAN SA NJOM,JER ZA SEBE ZNAM KADA JE SAMNOM,I DA DUSU TRAZIE JA BIH JOJ DAO,ZNAM NIJE MUSKU ALI MORAM''

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#7 Post Postao/la ra-ja »

puno ljubavi i zdravlja ....jerako si zdrav onda mozemo stvoriti radom sve.....To je bas lijep i interesantan zivot....... :biggrin:


Ne letite za novcem to je beznadezno...imaj te onoliko koliko vam treba...
to nam dolazi poruka sa neba............ :-k

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#10 Post Postao/la mrki62 »

jaran1 je napisao/la:
e ja bez para ne mogu one mi najvaznije na svijetu
:D :D :D :D :D :D :D
Ma ne mogu da vjerujem :D
Et :ballbounce: ni ja ne mogu [-X
Ja mislio da je vjera preèa, al dobro je - malo me ipak utje¹ila =D>


U vezi teme : Pare su mu¹ko a ljubav je ¾ensko i kad poène mu¹ko da hebe ¾ensko - zna bit belaj :chuckel: ha ? ne shvatate ?
Pa de malo drugaèije ; kad kad poènu pare koje su mu¹ko zezati ljubav - onda zna biti jezivo , pa makar i na suncu :D
Ljubav je komplikovana i te¹ko je naæi neki recept , da bi se znalo ko je kakav a svakako da se danas svi pale na pare - presti¾ :wave:


Ekranka , pas bio ko la¾e , al ja te jo¹ uvijek volim :wave:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Odgovori