Pare,pare

Ponasanje.Bonton.Prijateljstvo.
Poruka
Autor/ica
Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#31 Post Postao/la ra-ja »

YoYo je napisao/la:Pa pare jesu prljave ako se na prljav nacin steknu ali ako se mukotrpno radilo i zaradilo ja nevidim nikakvo zlo u tome.
Pare pokrecu danasnji svijet, sto neznaci da pojedincu iskljucivo trebaju pare dabi bio dio ovoga svijeta.
Ja imam koliko hocete svojih prijatelja/ica koji su u dugogodisnjim vezama i stvarno vole svoje partnere ali nece da udju u brak jer se boje ekonomske situacije. Ma daj to su preseravanja, ako nekoga volite i imate odredjen prihod, u braku ce se taj prihod povecati, i zajedno mozete da gradite svoj zivot.
Ali ne, neki cekaju prvo da se opare plaho pa da tek onda napuste kucu svojih roditelja i dodju na ''sigurno''. bullshit :baa:

Ja licno mislim da pare postoje tu za nas a ne mi za njih, i nikada mi pare nece stati na put mojim zeljama, ciljevima i osjecajima. Ja znam mnostvo ljudi koji imaju 100 puta vise para od mene ali svaki od njih bi zelio da je u mojoj kozi makar na dan. Pare nisu ni sreca, ni zdravlje, samo nuzna motreba za opstanak, ali sve preko toga je preseravanje.
Neznam kako mi citas misli Tuzlak...??. :)
Cudno ali u svemu.......

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Pare,pare

#33 Post Postao/la nella26 »

Žalosno je što je danas jeko puno sponzoruša ali nisu ni strani momci koji će biti sa djevojkom u vezi zato što ima novca.
Sve zavisi od osobe do osobe, za sebe znam da nema para na svijetu koje mogu kupiti moju dobru volju i moj osjećaj.
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
Bebana_de
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6786
Pridružen/a: 11 Jan 2009 21:27
Lokacija: put u Ljubicastom

Re: Pare,pare

#34 Post Postao/la Bebana_de »

para je k**** izvinite sto psujem ja samo kazem onako kao cuje,,,


Dodje Balasevic [Happy.gif]
Jedan Zivot gde,prestajem Ja,gde pocinjes Ti
jedna Ljubav,gde stali smo Mi gde sad su Drugi


http://www.youtube.com/watch?v=BpgmT9u0fDM

Odgovori