Zasto forum?!

Ponasanje.Bonton.Prijateljstvo.
Poruka
Autor/ica
Avatar
Mala_zaebana
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 422
Pridružen/a: 24 Dec 2006 02:00
Lokacija: Tuzla, BiH

#17 Post Postao/la Mala_zaebana »

Daj ljudi sta se prepucavate ...


Koja je tema :P
Zasto forum...hmmm ..kad imam slobodnog vremena dodjem tu,zanimacija mi je to prava postala,ma svakodnevnica..svaki dan bar malo navrnem tu ...bas mi je tu fino super...ljudi su ok samo et sto ima malo prepucavanja :P
It s just a litlle too late a litlle too wrong and I can t wait boy you know all the right things to say You know it s just a litlle too late.....

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#18 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

MaLa_SeLmIcA_ je napisao/la:
dadooo_21 je napisao/la:svi kolektivno u ovoj temi ste skrenuli s teme. :biggrin: :P
pa cak i moderator :biggrin:
zamisli :baa:
OFF izbrisan cak i od moderatora :chuckel:
Nastavite s temom imajte na umu da postoji off tema za slicne postove koji su izbrisani
Hvala

Avatar
Betty
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 89
Pridružen/a: 12 Dec 2017 06:24
Lokacija: Costa Rica

#20 Post Postao/la Betty »

Ja sa danas cijeli dan upravo ovo pitam.

Mislim da su ljudi veæinom na forumima, jer skriveni iza svog nick-a mogu reæi ono ¹to zaista jesu, a ne pokazuju ljudima iz bli¾nje okoline iz stida ili straha, ili se mogu predstavljati za ono ¹to bi voljeli biti, a nemaju herca u stvarnost, opet vjerojatno iz stida ili straha.

Spominjem stid i strah ne iz razloga da bi osudila foruma¹e da su bolesni ili slièno (mada ima i takvih), nego ¹to svako pretpostavlja da je dru¹tvo u kojem ¾ivimo poprilièno zatvoreno, pa bi ono osudilo poneke izjave, slike, pona¹anje i slièno; ista pretpostavka ide i za u¾u okolina (mu¾evi/¾ene, momci/djevojke, roditelji, kom¹ije, "stvarni prijatelji") koji bi se mogli naæi i povrijeðeni i prevareni.

Zato pod raznim nepoznatim, ponekad kreativnim imenima, na forumima kru¾e pusice, pozivi na kafice, pokoja nacionalistièka ili seksistièka (odnosi se na oba spola) izjava, itd., i nakon potro¹enog neèijeg radnog vremena (8 sat op. aut) i brda giga izaðemo sretni i zadovoljni ¹to smo razmijenili koje mi¹ljenje, uz pomoæ nepoznatih ljudi (veæina se izjasnila da im je ovo sve zeza) rije¹ili koju nedoumicu u ¾ivotu, pokupili koji novi MSN....

Mislim da su forumi pravi materijal za jedan ili vi¹e sociolo¹ko-psiholo¹kih radova, a tu sam jer prouèavam. Prouèavam karaktere, psiholo¹ke profile i to je za mene u¾ivancija (a korisno je)

:-k

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#22 Post Postao/la im_ex »

Mersy je napisao/la: I mislim da ovdje niko nebi imao potrebe prezati pred nekim jer ovo vritualni svjet ljudi.Sve je lazzzz.Samo pusta lazzzz :baa: :biggrin: :biggrin: :wave:
Da kazem za sebe ... ni malo ne dijelim misljenje po ovom pitanju s Betty i Mersy :)
Forum rado posjecujem i uzimam ucesce na istom iz vise razloga. Prije saznam neke novosti no sto bih inace, bez posjete forumu ... upoznam aktere, stvorim sebi vremenom neku potpuniju sliku o njima, klasiram ih na one meni draze, na one, meni nesto manje drage, neke opet toliko zavolim da uopce ne mislim da je to taj virtualni svijet.
Dakle, sve sto kad kazem na bilo kojoj temi, stojim iza svojih rijeci i, pazi sad ovo:ma na kom forumu da sam, uvijek drustvo foruma gledam kroz mogucnost susreta u stvarnosti.
Prema tome ... jasno je sto ne dijelim misljenje pomenutih clanica :)

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#23 Post Postao/la ra-ja »

IM_ex je napisao/la:
Mersy je napisao/la: I mislim da ovdje niko nebi imao potrebe prezati pred nekim jer ovo vritualni svjet ljudi.Sve je lazzzz.Samo pusta lazzzz :baa: :biggrin: :biggrin: :wave:
Da kazem za sebe ... ni malo ne dijelim misljenje po ovom pitanju s Betty i Mersy :)
Forum rado posjecujem i uzimam ucesce na istom iz vise razloga. Prije saznam neke novosti no sto bih inace, bez posjete forumu ... upoznam aktere, stvorim sebi vremenom neku potpuniju sliku o njima, klasiram ih na one meni draze, na one, meni nesto manje drage, neke opet toliko zavolim da uopce ne mislim da je to taj virtualni svijet.
Dakle, sve sto kad kazem na bilo kojoj temi, stojim iza svojih rijeci i, pazi sad ovo:ma na kom forumu da sam, uvijek drustvo foruma gledam kroz mogucnost susreta u stvarnosti.
Prema tome ... jasno je sto ne dijelim misljenje pomenutih clanica :)
Da u pravu si 100% @ IM_ex....djelim misljenje sa tobom.... =D> =D>

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#25 Post Postao/la im_ex »

Ra-Ja je napisao/la:
IM_ex je napisao/la:
Mersy je napisao/la: I mislim da ovdje niko nebi imao potrebe prezati pred nekim jer ovo vritualni svjet ljudi.Sve je lazzzz.Samo pusta lazzzz :baa: :biggrin: :biggrin: :wave:
Da kazem za sebe ... ni malo ne dijelim misljenje po ovom pitanju s Betty i Mersy :)
Forum rado posjecujem i uzimam ucesce na istom iz vise razloga. Prije saznam neke novosti no sto bih inace, bez posjete forumu ... upoznam aktere, stvorim sebi vremenom neku potpuniju sliku o njima, klasiram ih na one meni draze, na one, meni nesto manje drage, neke opet toliko zavolim da uopce ne mislim da je to taj virtualni svijet.
Dakle, sve sto kad kazem na bilo kojoj temi, stojim iza svojih rijeci i, pazi sad ovo:ma na kom forumu da sam, uvijek drustvo foruma gledam kroz mogucnost susreta u stvarnosti.
Prema tome ... jasno je sto ne dijelim misljenje pomenutih clanica :)
Da u pravu si 100% @ IM_ex....djelim misljenje sa tobom.... =D> =D>
Zahvaljujem ti, Ra-Ja :)
ev', dvije istog stava ... bas bi mi bilo drago da se oglase nasi istomisljenici - nije zar da smo same :)

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#26 Post Postao/la ra-ja »

A gdje je ono moje srce koje je zakljucano...samo moje.....negdje nestade......ja to srce poznajem...... :)

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#27 Post Postao/la im_ex »

Mersy je napisao/la:

Pa vidi i ja kazem samo ono sta mislim ne sapce mi valja komsija sta cu da kazem :baa: Ja nikad ne lazem za mene ti je to tako i et.A nemislim niskih se javno upoznavati nemam razloga a ni namjere(Sto se tice muskog spola)Zenski pa sad ako se stvori bas toliko prijateljstvo i zelja da se nekad upoznamo.To jedino nije iskljuceno. [-(
Vidis, Mersy, negdje procitah tvoj upis u k0om si rekla da :" Na forumu si sve ono sto u stvarnom zivotu NISI

Priznajem, to prvi put procitah od mase upisa koje sam inace po forumima citala. Ne osporavam, imas na to pravo. No, to sto ja rekoh kako rekoh jeste da podvucem crtu nase razlicitosti :)

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#29 Post Postao/la im_ex »

Jasno je da nikom forum nije kljuc za karijeru ... jasno k'o dan.
Ne vidim razlog zasto si podigla ton (koristis velika slova).
Ne vidim razlog zasto si tako usula na mene samo zato sto sam rekla da smo posve razlicite.

Mozda te neki i kontaju, ali ja - [-(

Odgovori