Zasto forum?!

Ponasanje.Bonton.Prijateljstvo.
Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
Mala_selmica_
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 503
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Jamaica

Re: Zasto forum?!

#3 Post Postao/la Mala_selmica_ »

ekranka je napisao/la:Hajde da cujemo zasto dolazite na forum?!
I da li smatrate da forum iskljucivo sluzi za zafrkanciju 8) sto se vidi iz prilozenog..

Tu sam prvenstveno da procitam one koji pricaju o zivotu,smislu i sebi i koji umiju da to sto su izgradili podijele sa nama..
Osobna prepucavanja me ne interesiraju jer ne poznajem nikog osobno a i da poznajem jednostavno nije moj stil upucavanja..

I da,neke sam zavoljela da citam,neke ignorisem,a neki su nesvrstani..

A vi?
dolazim iz cistog mira, eto da vidim o cemu se diskutuje, i dali ima sta interesantno.. :)

osoba koja saM na forumu, to je zezancija, jer ovaj zivot van ovog cuda tj. interneta mi je ozbiljan, a da sam ovdje 100% iskrena? :chuckel:
ne nisam, jer neshvacam ovo kao ozbiljnost...
dobro na forum se dolazi, da se zeza, ako se ima sta podjelit podijeli se, pitanja, savjet itd.....ali eto, kad nemam pametnijeg posla dodem ovde.. :)

slazem se ekranka, stil mi nije da se prepucavam sa nekim sa forum-a, to je trosenje energije bezveze :ballbounce: :)

to je bio moj odgovor :)
Zadnja izmjena: Mala_selmica_, dana/u 14 Okt 2007 22:43, ukupno mijenjano 1 put.

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#4 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Hoby... :biggrin:
Zadnja izmjena: ADMIN_BOL-CHAT.DE, dana/u 14 Okt 2007 23:40, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Mala_selmica_
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 503
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Jamaica

#9 Post Postao/la Mala_selmica_ »

uhh nisam znala, hvala ekranka, vise necu postavljat prema vama glupe teme, nisam znala da je ovaj forum toliko ozbiljan, a i dobro znamo nebi otvorla ovu temu da ja nisam onu malopre... :baa:

sve vam najbolje samo napred :wave:

Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

#12 Post Postao/la Tourniquet »

NA forum dolazim iskljucivo radi onoga sto on jeste.. Razmjena misljenja, rasprave o odredjenim temama, razmjena iskustva, pomoc..

U ljudskoj masti ili kako vec da kazem, u ljudskom rodu, uvijek je postajao nagon za prestiz.. Isticanje, da budes iznad nekog, da pobjedis nekog..
Neko to radi kroz sport, razna natjecanja, neko kroz borilacke vjestine....

A forum je mjesto gdje to mozes uciniti koristeci razum.. Znaci upotrebljavati svoje znanje da bi bio prvi... ili da bi nadmasio nekoga..

to je neki smisao foruma.. barem za mene,,,


A na ovom forumu bas i nisam primjetio da ima nesto slicno... Jedina rasprava ovdje sto se vodi jeste "da li ova ili ona tema valja ili ne valja".. OStalo....

ASMIRA
Cao svima.. kako ste mi ??
Njemacka
DA mahnemm...

:wave: :wave: :wave: :wave:

Avatar
Mala_selmica_
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 503
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Jamaica

#14 Post Postao/la Mala_selmica_ »

dadooo_21 je napisao/la:svi kolektivno u ovoj temi ste skrenuli s teme. :biggrin: :P
pa cak i moderator :biggrin:
zamisli :baa:

Odgovori