Sta je najvece bogatstvo?

Ponasanje.Bonton.Prijateljstvo.
Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
cooma
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 123
Pridružen/a: 15 Apr 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

oki doki

#61 Post Postao/la cooma »

naravno zdravlje i da ostanes pri pameti!!! :ballbounce: :ballbounce:

Avatar
danjel
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 605
Pridružen/a: 11 Dec 2006 02:00
Lokacija: Bosnia

#64 Post Postao/la danjel »

Biti Bogat hehe ma imati para je u 90% sluèajeva ko ka¾e drugaèije la¾e...Imam i dokaze,hehe....Kad imam para sretan sam,sretni su svi oko mene,hodam ,u¾ivam i zdraviji sam jer jedem zdraviju hranu,mogu si priu¹titi nedaj Bo¾e bolje lijekove i tak hiljadu nekih ðavola koje ukazuju da su pare veoma bitne...

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#66 Post Postao/la ra-ja »

Danjel je napisao/la:Biti Bogat hehe ma imati para je u 90% sluèajeva ko ka¾e drugaèije la¾e...Imam i dokaze,hehe....Kad imam para sretan sam,sretni su svi oko mene,hodam ,u¾ivam i zdraviji sam jer jedem zdraviju hranu,mogu si priu¹titi nedaj Bo¾e bolje lijekove i tak hiljadu nekih ðavola koje ukazuju da su pare veoma bitne...
Niko svako zadovoljan i sretan sa time sto ti mislis....ali eto ti mislis da je novac najvece bogastvo....pa imasli ti novaca.....??? :-k
Naravno treba ga imati za jedan normalan dostojan zivot covjeku.... :)


Tek kada izgubis zdravlje svatis koliko je novac bezvredan @Danjel

Cula sam da je prijasnji momak od Heidi Klun...sa kojim ima ckerkicu...jako bolestan...Covjek je bogat...ali sada mu nije nidosta...
Trebalo bih njega pitati sta je najvece bogastvo.... :huh:

Avatar
danjel
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 605
Pridružen/a: 11 Dec 2006 02:00
Lokacija: Bosnia

#67 Post Postao/la danjel »

Da Raja ali takvih kao on je mali broj....Ja imam novaca ali ne toliko da bi rekao da sam bogat....Recimo koliko se zna za ljude ili djecu koja su bolesna i mogu se izlijeèiti ali im treba puno novca...Da imaju novca znaèi bili bi sretniji...Na parama se svijet okreæe...

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#69 Post Postao/la ra-ja »

Danjel je napisao/la:Da Raja ali takvih kao on je mali broj....Ja imam novaca ali ne toliko da bi rekao da sam bogat....Recimo koliko se zna za ljude ili djecu koja su bolesna i mogu se izlijeèiti ali im treba puno novca...Da imaju novca znaèi bili bi sretniji...Na parama se svijet okreæe...
Ko zna sta bi bilo da bih bilo... :mad:

Sto se tice te tvoje teorije neslazem se bas...ali hajde nemogu se ja ovdje po svakoj stavci sa svakim sloziti..... :)

Znas ponekada mi padne ona sto kazu stari ljudi dokle vijeka dotle i lijeka....Ako je sudjeno da zivis bio zdrav ili bolestan zivjet ces.... :-k

Avatar
danjel
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 605
Pridružen/a: 11 Dec 2006 02:00
Lokacija: Bosnia

#70 Post Postao/la danjel »

Eto vidi¹ ja i nisam sa zdravljem Bog zna ¹ta...Ali ¹ta ja mogu tako mi propisano dokle se bude moglo moæi æe....
Ali èovjek samo kad doðe u situaciju da je bolestan ka¾e joj da je zdravlja zna¹ to i po sebi....Kad si zdrava druga je prièa te¾i se neèem drugom materijalnom....Ma svi smo mi u su¹tini isti sam neki se boje priznati istinu neki ne.....Inaèe ne volim pisati poruke pogovo u ovom formatu hehe ali da smo oèi u oèi uvjerio bi ja tebe u to,hehe... [smilie=mylove.gif] ajd evo cvijeæe...

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#72 Post Postao/la ra-ja »

Za one koji znaju da vole ...koji imaju srce ...ljubav je smisao zivota...

A zdravje pospjesuje...i odrzava..... :-k

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#74 Post Postao/la ra-ja »

O KAKO SI ME SADA POGODILA......tacno u ahilovu petu...... =D>


ZNA SE STA JE NAJVECE BOGASTVO......ako si bolestan...otpisan si i od ljubavi i od zelja i od volje i od svih...cak si i djeci bolestan nepotreban. :-k

KO IMA ZDRAVLJE I LJUBAV ...on je najveci bogatas.... :inlove:

Avatar
mickey
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 615
Pridružen/a: 26 Mar 2008 02:00
Lokacija: Afghanistan

#75 Post Postao/la mickey »

a sta ja znam, lako pitanje brate.

ocean nafte, ne treba mi ni porodica ni prijatelji.

Odgovori