Paparazzi

Ponasanje.Bonton.Prijateljstvo.
Poruka
Autor/ica
Avatar
Sabinam
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 867
Pridružen/a: 06 Sep 2007 02:00
Lokacija: Croatia

Paparazzi

#1 Post Postao/la Sabinam »

Sinoæ sam gledala zanimljivu emisiju o paparazzima...èudna neka vrsta ljudi. Ali dode mi da se upitam, zbog cega ih ima toliko...pa mi dode odgovor da je to vjerojatno zbog ljudi koji se hrane tim tracevima i slikama koje oni plasiraju.
Pitanje je dali volite citati zutu stampu, dali vas interesiraju te price o poznatim licnostima?
U tom dokumentarcu se vidi da tih paparazza ima jako mnogo, cekaju po 16 sati da bi uslikali neku zvjezdicu...znaci da se taj posao isplati, te fotke se prodaju po povelikim cijenama a kolika je tek onda zarada èasopisa?
A s druge strane jadne su i te zvijezde (iako sam primjetila da neke to vole) ali zamislite, da netko stalno trci za vama i prati svaki vas korak ili pokret...za poludit.
Bas gledam "jadnu" Britny Spears...zena u banani, treba joj dobar psihijatar, a oni paparazzi trce za kolima hitne pomoci od njene kuce do bolnice, bas kao neki lesinari.
Ima li medu vama kakav paparazzo (mozda Paparazzo) pa da nam isprica i svoju stranu.
Dali biste voljeli biti zvijezda...pa i pod cijenu da vas netko stalno slijedi?

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#2 Post Postao/la belly_dancer »

da..zar si i ti to gledala?eh..ma nebi bila slavna..bolje biti prirodan i covjek..ma znas sta,nije to sve tako bajno ko na filmu..sjeti se samo princeze Diane..njoj paparazzi u zivotu nisu bas nesta pomogli..
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
Betty
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 89
Pridružen/a: 12 Dec 2017 06:24
Lokacija: Costa Rica

#3 Post Postao/la Betty »

Jadno je to sve pravo. Ali dok ima ljudi koji ne znaju ¹ta bi od svog ¾ivota drugo, nego èitali, gledali tuðe, bit æe i paparazzo-a. To je njihov posao, mada èudno izgleda, ali ih ne razlikujem od pekara ili apotekara ili mesara ili èobana ili...Èim ima potra¾nje za neèim, ima da bude i ponude. Dakle, dok god ljudima bude bilo bitno je li Pitt povalio Jolly i koje je ona gaæe tada nosila, bit æe i ljudi koji æe im to sve lijepo prikazati.

Jednom prilikom, Albert Einstein je rekao: Svemir i ljudska glupost su beskonaèni. Za svemir nisam ba¹ siguran.

Sla¾em se s njim, a odgovor na pitanje da li bih da sam slavna glasi ne bih.

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#5 Post Postao/la belly_dancer »

gle..svaki je covijek slavan na svoj nacin.znaci ako je netko uspio u zivotu vrijedan je sjecanja.nije bitno dal nas gledaju paparazzi ili sta,boze moj pa u danasnje vrijeme imamo digitalne aparate..svatko se moze progurat u showbizz ali rijetko ko moze uspit..ne interesira to sve ljude..
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
bosman
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2316
Pridružen/a: 10 Nov 2007 02:00
Lokacija: Germany-München

#6 Post Postao/la bosman »

Da nema paparazza nebi ni oni bili toliko slvni koliko i jesu! Cast izuzrtcima koji svoj privatni zivót izvan javnosti sakrivaju, ali vecina njih samo koristi paparazze u svoje reklamne svrhe, pa cak da sami narucuju kad da dodju. (npr. Paris Hilton-Krava; moje misljenje bez da izazivam buru reakcija od forumasa) :mad:

Avatar
bosman
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2316
Pridružen/a: 10 Nov 2007 02:00
Lokacija: Germany-München

#8 Post Postao/la bosman »

papaya-republic je napisao/la:Imas pravo bosman,

vidi molim te Britney, je si li u toku ? ;)

A kojoj je bio u zadnje vrijem veliki kompanjon??? Haaa, mislim da je bila neka krava. Ili???

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#9 Post Postao/la belly_dancer »

bosman je napisao/la:
papaya-republic je napisao/la:Imas pravo bosman,

vidi molim te Britney, je si li u toku ? ;)

A kojoj je bio u zadnje vrijem veliki kompanjon??? Haaa, mislim da je bila neka krava. Ili???
Pa Paris..macka..hahahahaha :baa: al lazem..
Ma one nemaju pametnijeg posla u zivotu nego nasmijavat nas,a u tome im pomazu paparazzi i to je to..
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
Bijesanpuz
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1463
Pridružen/a: 18 Apr 2008 02:00

#14 Post Postao/la Bijesanpuz »

Mislim da postoji u nasem casopisu AZRA... koliko me sjecanje sluzi... Sestre su mi to dosta citale pa i ja prelistavao kad dosadno..

i recimo pise.. Dino merlin rucao tu i tu... Selma Bajrami pila sok u tom kaficu...
Onaj vidjen sa onim.. ovaj sa ovim...

ZAsto bi mene to interesovalo... ZAsto da ja idem kupovat novine da bi procitao gdje je ko i sta rucao od "slavni"... Bezveze...

Ali vecinu ljudi to interesuje i zbog toga postoji i zuta stampa i paparazi...

Nikad nebih volio biti slavan pa da me oni progone... Volim svoju privatnost i uzivam u njoj...
It's nice to be important but is more important to be nice!
Zivot je samo crtica izmedju dva datuma na nadgrobnoj ploci

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

#15 Post Postao/la vornevljev »

vidovita_dzemila je napisao/la:a i ja sam gledala neke takve emisije gdje su prikazivali kako ti debili trèe sa kamerama u rukama za "zvijezdama" i zovu ih imenima da se ovi okrenu pa da ih uslikaju. mene samo zanima kako se ljudi mogu tako poni¾avati...ne znam jesu li ono ¹kolovani novinari....?? ako jesu za¹to to rade? jel vi¹e zarade ili ¹ta...
¾utu ¹tampu ne èitam ne daj bo¾e! u BiH su ima takvih novina kao ¹to su expres, trn, san (sve po 1KM) gdje su samo naslovi prièa za sebe npr seka aleksiæ pjevala bez gaæica, hakala viðen sa nepoznatom plavu¹om, za¹to ¹erif konjeviæ godinama ne razgovara sa tim i tim, a tek slike! na jednoj stranici jedna sisa jelene karleu¹e, a na drugoj druga sisa...al evo da tu ima ba¹ neka prièa pa hajde, nego èiste gluposti koje u 90 posto sluèajeva nisu istinite. traè i jest neprovjerena informacija koja mo¾e, ali u veæini sluèajeva nije istinita. i nije istina da zvijezde jesu zvijezde zahvaljujuæi paparazzima. postoje normalni intervjui za normalne novine, gostovanja u televizijskim i radijskim emisijama, njihova internetska stranica i ¹ta ja znam. znaèi oni mogu na razne naèine promovisati sebe i ono ¹to rade.
Preo¹tro si reagirala,oni nisu debili i ne smatram da poni¾avaju sebe toliko,oni su najèe¹æe ¹kolovani fotografi koji ponekad i masno zaraðuju,a ne moraju nu¾no biti i reporteri.A ¹to se tièe trèkaranja za "zvijezdama",to im je u opisu radnog mjesta,ne vidim zasto bi to bilo poni¾avanje.Nije fazon u ¾utoj ¹tampi,èiji su oni glavni snabdjevaèi,normalan intervju,nego narod se hrani da nekoga se uhvati u nekoj "¹kakljivoj" situaciji,jer su ljudi postali voajeri,htjeli to priznati ili ne,a paparazzi im to omoguæavaju jer slika ipak govori vi¹e od hiljadu rijeèi.Pa ako pogledamo te tabloide kako svjetske tako i na¹e (oni se u biti ne razlikuju ni u èemu nego samo u kvaliteti papira na kojem su od¹tampani ili kvalitetu slike) vidjeæemo ustvari vrlo malo teksta i to jako lo¹e napisanog,tj.amateri bi se toga postidjeli,ali te magazine prodaju slike koje donose ko?Nedavno sam gledao jednog od najpoznatijih tih fotografa koji sa pristojne udaljenosti (mo¾da èak i 500 m vazdu¹ne linije) snima sa neke iznajmljene jahtice svoju ¾rtvu,naravno uz pomoæ jako sofisticirane opreme koja je naravno neophodna,jer kako ono ka¾u:"bez alata nema ni zanata."!
U SLUŽBI DOBRA I ZLA

Odgovori