Paparazzi

Ponasanje.Bonton.Prijateljstvo.
Poruka
Autor/ica
Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

#17 Post Postao/la vornevljev »

vidovita_dzemila je napisao/la:da, mo¾da ih slikaju poznati fotografi. ali oni koji se bave fotografijom iz ljubavi nikad se neæe spustiti tako nisko da slikaju "zvijezde" kako jedu, sunèaju se, izlaze sa nepoznatim osobama itd. znaèi oni koji se bave fotografijom iz ljubavi, koji to smatraju umjetno¹æu nikad se neæe poniziti zbog novca
Eh tu sad razdvajamo umjetnost od posla,ne hvataj se za slamke,paparazze niko nikada nije nazvao umjetnicima niti oni to ¾ele biti,oni imaju svoj posao i to je to.
U SLUŽBI DOBRA I ZLA

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

#19 Post Postao/la vornevljev »

vidovita_dzemila je napisao/la:a koji je to profesionalni fotograf slikao jahte slavnih?
Jesi ti drimovna?Napisao sam:"Jedan od najpoznatijih tih fotografa." Ova zamjenica "tih" se odnosi na paparazze.Nije nijedan umjetnièki fotograf,a mo¾da i jest,ko garantuje da nije (vidio da se od umjetnosti ne ¾ivi i postao dobar paparazzo),ali ne mo¾e mi niko reæi da paparazzi nisu ¹kolovani fotografi,jer nije to samo -fati se digitalca i ¹tancaj pa ¹ta ispadne,ima tu ,ugao,svjetlost,sposobnost da uhvati¹ momenat...
U SLUŽBI DOBRA I ZLA

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

#20 Post Postao/la paparaci »

ma sta da vam kazem ljudi. moram i ja od neceg zivjeti. nisam ja kriv, sto oni vole slavu. to im je cjena :lol: :P

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Paparazzi

#21 Post Postao/la nella26 »

Ne volim žutu štampu i neznam koga može interesovati šta je doručkovao Bred Pit, mene lično boli briga :lol:
Tim ljudima svaka čast, težak im je posao zaista, u mnogome su neshvaćeni ali ih podržavam dok znaju granicu i ne počnu izmišljati, moraju ljudi od nečega živjeti.
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Odgovori