internet...

Ponasanje.Bonton.Prijateljstvo.
Poruka
Autor/ica
Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#16 Post Postao/la im_ex »

Mersy je napisao/la:Odlucila sam definitivno vjencacu se s internetom, :baa: :lol: :lol:
hahah ... odluka i izjava decenije =D> ... ma neka je sa srecom, Mersy i ... ne zamaraj se predrasudama, najcesce u vezi bude onako kako nismo zamisljali. Dakle, uzivaj :mir:

Avatar
Danielle
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1163
Pridružen/a: 31 Jan 2000 02:00
Lokacija: Afghanistan

#17 Post Postao/la Danielle »

Mersy je napisao/la:Odlucila sam definitivno vjencacu se s internetom, :baa: :lol: :lol:
=D> =D> =D> =D> =D>

Idealan partner

svira kako ga ti navijes
nije troskali
ne peksini po kuci
uvjek je tu kada ga trebas

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#18 Post Postao/la im_ex »

Danielle je napisao/la:
Mersy je napisao/la:Odlucila sam definitivno vjencacu se s internetom, :baa: :lol: :lol:
=D> =D> =D> =D> =D>

Idealan partner

svira kako ga ti navijes
nije troskali
ne peksini po kuci
uvjek je tu kada ga trebas
Ako se, pak, uzjoguni ponekad taj idealni partner pa pocne da nervira (ah, pa bude toga :D ) - muski trpi udarce nogom - njeg bas ne boli da bi molio, patio ... - al kad i njemu pukne film, crkne od muke a tebe boliiiiiiiii :lol:

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#21 Post Postao/la belly_dancer »

ja sam zaljubljena u cika Neta i u muziku koju taj derpe Net posjeduje..i jaaaa biii :(
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: internet...

#24 Post Postao/la nella26 »

U granicama normalnog korištenja - pozitivno jer je nepresušan izvor informacija i danas je potreba.
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
andro
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 10034
Pridružen/a: 11 Apr 2007 02:00
Lokacija: BiH

Re: internet...

#26 Post Postao/la andro »

pomalo smijesna ali na neki nacin istinita prica , [eusa_think.gif] [eusa_clap.gif]


Kako uspjeti...

Jedan mučenik bez posla se prijavio za posao u Microsoftu kao 'čistač WC školjki'.
Kadrovski direktor ga je primio na razgovor i poslije kratkog testa mu reče: "Primljeni ste. Ostavite mi Vaš e-mail, tako da Vam mogu poslati ugovor i spisak Vaših dužnosti."
On mučenik, zbunjen, odgovori da nema kompjutor, pa samim time ni e-mail.
Direktor će na to: "E pa onda mi je žao; ako nemate e-mail, virtualno znači da ne postojite, i ja vas ne mogu zaposliti..."

Mučeni siromah, očajan, izađe iz sjedišta Microsofta, bez ideje što bi mogao raditi sa samo 10 dolara u džepu.
Uputi se prema supermarketu i tamo kupi gajbicu sa 10 kg jagoda. Za kratko vrijeme, proda sve jagode na komad idući od vrata do vrata i do podne duplira početni kapital.
Iznenađen i sa entuzijazmom, ponovi istu stvar tri puta i vrati se kući sa 60 dolara.

Tada je shvatio da bi mu taj sistem mogao omogućiti da preživi, pa ga je ujutro počeo primjenjivati u kontinuitetu, izlazeći uvijek rano ujutro i vraćajući se kući uvijek kasno navečer.

Radeći tako, utrostručavao je i učetvorostručavao kapital svakoga dana. Za kratko vrijeme kupi ručnu dvokolicu kako bi mogao povećavati opseg posla, a kasnije je zamijeni jednim kamiončićem. Radeći tako, u roku od jedne godine, postane vlasnik male flote vlastitih motornih vozila.
Za 5 godina je postao vlasnik jedne od najvećih mreža za distribuciju namirnica u SAD.
U tom trenutku, misleći na budućnost obitelji, odluči osigurati svoj život.

Pozvao je agenta kako bi potpisao policu osiguranja. Agent ga na kraju razgovora pita za njegov e-mail kako bi mu poslao prospekt osiguranja. Naš čovjek mu odgovori da nema e-mail.
"Baš čudno" prokomentirao je agent osiguranja. "Nemate e-mail a uspjeli ste napraviti imperij. A zamislite gdje biste bili, da ste ga imali!"
Čovjek se zamisli, pa odgovori: "... U Microsoftu čisteći WC školjke!!!"


Moralna poruka br. 1: Internet ne rješava sve probleme u životu.

Moralna poruka br. 2: Ako nemaš e-mail, ali radiš puno, možeš svejedno postati milijunaš.

Moralna poruka br. 3: Ako si primio/-la ovu poruku preko e-maila... bliži/-a si čišćenju WC školjki, nego tome da postaneš milijunaš.
slika
slika

Avatar
nnejra
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7303
Pridružen/a: 15 Apr 2009 19:48

Re: internet...

#27 Post Postao/la nnejra »

Treba ga koristiti na pravi način, onoliko da nam uljepša i olakša život ali da ne pretjeramo.Znači kao zabavu i kao nepresušni izvor korisnih informacija, potrebnih u svakodnevnom životu bilo za potrebe posla bilo za privatne potrebe.

Avatar
andro
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 10034
Pridružen/a: 11 Apr 2007 02:00
Lokacija: BiH

Re: internet...

#28 Post Postao/la andro »

na ovaj nacin sigurno ne
ci.jpg
slika
slika

Avatar
andro
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 10034
Pridružen/a: 11 Apr 2007 02:00
Lokacija: BiH

Re: internet...

#29 Post Postao/la andro »

Beč: Ubila majku nožem zbog interneta
15.04.2010.

Jedna 14-godišnjakinja iz Beča je priznala da je izbola nožem do smrti svoju majku, nakon što joj je zabranila da koristi internet, potvrdila je danas policija. Ona je izjavila da se duže vrijeme nije slagala sa svojom 37-godišnjom majkom.

Tinejdžerka je sinoć stigla kući i odmah s vrata sjela za kompjuter kako bi surfala po internetu, saopštio je portparol policije. Ubrzo nakon toga, kćerka se s majkom posvađala jer joj je majka zabranila da koristi kompjuter.

Nakon svađe, djevojčica je ušla u kuhinju, uzela nož i izbola majku nekoliko puta.
slika
slika

Odgovori