internet...

Ponasanje.Bonton.Prijateljstvo.
Poruka
Autor/ica
Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#2 Post Postao/la sabinax »

Ajde nek si se i ti oglasio :)
Kako internet utjece na mlade????
Ne znam ali mogu reci da na stare utjece...super pozitivno :D
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
Danielle
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1163
Pridružen/a: 31 Jan 2000 02:00
Lokacija: Afghanistan

#4 Post Postao/la Danielle »

Mersy je napisao/la:Ma na mene utice svakako ne silazim s njega ni danju ni nocu.Sad koliko je to zdravo ili ne zdravo Boga pitaj.Kako kome padne :P
Sve zavisi od stolice Mersy...ja sve kontam da ne dobijem Hemoroide od ovog sjedenja :-k

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#6 Post Postao/la im_ex »

sabinaX je napisao/la: Kako internet utjece na mlade????
Ne znam ali mogu reci da na stare utjece...super pozitivno :D
=D>

Na mlade,

vise negativno. Ima izuzetaka, naravno, ali su definitivna manjina.

Na starije ... odgovor lezi u pljesku :D

@Danielle, Mersy ... sve sa svijetom, ha ja :lol:

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#8 Post Postao/la sabinax »

Negativan utjacaj na mlade je taj da na internetu "èuæe" mnogi perverznjaci, to je èak i mene ovako staru iznenadilo...iskreno velim, dok nisam pocela boraviti na netu nisam ni znala da to postoji, e sada ja ovako stara mogu se tih stvari rije¹iti (iako ponekad ni to nije lako... jer kada udem na chat moram priznati da svaki treci ima nemoralne ponude...hehhhe) ali mlade osobe koje jos nemaju izgraden stav o nekim stvarima iz èiste znati¾elje mogu nagrabusiti.
Stoga iskreno preporuèam forum koji je otvorenijeg tipa i uvijek se moze nesto i nauèiti.
Druga negativnost interneta, ustvari cjelokupnog boravka na PC-u je pretjerivanje (kao i u svemu u zivotu)...treba naæi vremena za druzenje s ¾ivim ljudima i prirodom a ne samo s tehnologijom.
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#10 Post Postao/la im_ex »

doggy je napisao/la: ... al neka radije vidim da se ovde igraju prièaju vole ma¹taju nego da negde le¾e sa iglom u ruci barem èe ovde da nauèe sva¹ta.zato dragi moji manje droge i nekakvih igra ,vi¹e ovde na forumu sa svim tim divnim prijateljima ovde ....
=D>
Koristim priliku da ti iskazem dobrodoslicu, doggy - nadam se da ce ti biti lijepo na bol-u. Ostani ovdje


Da, na forumu, u svakom slucaju, vise no na chatu nek su ... misljenja sam 8)

Avatar
kajs
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1575
Pridružen/a: 10 Dec 2007 02:00
Lokacija: Afghanistan

#12 Post Postao/la kajs »

Mersy je napisao/la:Odlucila sam definitivno vjencacu se s internetom, :baa: :lol: :lol:

rekla je da, rekla je DA

=D> =D> =D> =D>

:flower: [smilie=be mine!.gif] [smilie=kiss of love.gif] [smilie=kiss of love.gif] [smilie=i love you1.gif] [smilie=hot over you.gif] [smilie=heart fill with love.gif] [smilie=heart fill with love.gif] [smilie=kiss of love.gif] [smilie=kiss of love.gif] :flower: :flower: :slusa_muziku: :slusa_muziku:
"Jer su naša mjerila drugačija i naša osjećanja dublja i toplija, jer se ne bojimo ni drugih ni drugačijih..."
Musa Ćazim Ćatic ...

Odgovori