Da li ste za legalizaciju prostitucije?

Ponasanje.Bonton.Prijateljstvo.
Poruka
Autor/ica
Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#76 Post Postao/la belly_dancer »

ok prihvacam ovu tezu.ali kako mislis drzat pod kontrolom prostituciju?? :-k
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#77 Post Postao/la ra-ja »

Danielle je napisao/la:nije tema droga ali moram

sve do legalizacije ti ljudi su kupovali sranje i sa tim se ubijali ,sada odu kod doktora i dobiju zamjenu za teske droge pod kontrolom znaci.Da pogresno ne shvate pojedini,nisam za droge niti za prostituciju ali sam da se to zlo drzi pod kontrolom.
Ja sam rekla svoje misljenje...a toga ce sada i uvijek biti legalnog i ilegalnog.....

Isto kao i posla ...sto ima normalan posao i na crno..... :-k

Avatar
pasa74
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2589
Pridružen/a: 29 Nov 2007 02:00
Lokacija: France

#79 Post Postao/la pasa74 »

Danielle je napisao/la:nije tema droga ali moram

sve do legalizacije ti ljudi su kupovali sranje i sa tim se ubijali ,sada odu kod doktora i dobiju zamjenu za teske droge pod kontrolom znaci.Da pogresno ne shvate pojedini,nisam za droge niti za prostituciju ali sam da se to zlo drzi pod kontrolom.

bez ljutnje danielle,ali mislim da legalizacija narkotika i prostitucije ne donosi nista novo a ni dobro,jer narkoman ce biti narkoman i sa legalizovanim narkoticima(samo oni koji nemaju pare idu kod doktora dok se nesnadju),a prostitutka,prostitutka i ako joj je posao legalizovan,nista se ne mjenja..
legalizacijom gore navedenog samo oni koji zgrcu grdne pare na tim "poslovima"dobijaju,nece ih pravno goniti za to sto rade jer to rade u skladu sa zakonom :huh: :( ...
tuzno je to ali mjenjati nista ne mogu,na zalost

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#80 Post Postao/la ra-ja »

lonely je napisao/la:
Ra-Ja je napisao/la:
Danielle je napisao/la:nije tema droga ali moram

sve do legalizacije ti ljudi su kupovali sranje i sa tim se ubijali ,sada odu kod doktora i dobiju zamjenu za teske droge pod kontrolom znaci.Da pogresno ne shvate pojedini,nisam za droge niti za prostituciju ali sam da se to zlo drzi pod kontrolom.
Ja sam rekla svoje misljenje...a toga ce sada i uvijek biti legalnog i ilegalnog.....

Isto kao i posla ...sto ima normalan posao i na crno..... :-k

sve na crno danas :-)[/quote
Zar ovdje u njemackoj nije legalizovano......???nerazumijem se u to....



Licno mislim da bih bila sretna da toga nema......
A za bilo koji posao na crno bih strogo kaznjavala...neko ima i suvise posla a neko nema nikako.....da se regulise manje bih vjerovatno bilo i prostitucije bar onih koji zaradjuju za minimum egzistencije......ako ima takvih.....

Avatar
danjel
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 605
Pridružen/a: 11 Dec 2006 02:00
Lokacija: Bosnia

#82 Post Postao/la danjel »

Ma ja sam ti za to...Kod nas ti toga nema vi¹e sve zatvorili...To je makar radilo,bolje da su zatvorili zgradu Op¹tine,hehe...tamo ni¹ta nerade!!!

Avatar
danjel
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 605
Pridružen/a: 11 Dec 2006 02:00
Lokacija: Bosnia

#84 Post Postao/la danjel »

Tak i treba ja znam par osoba koje pate za sexom...I ne mogu da vjerujem da imaju toliku ¾elju za tim..Non stop o tome prièaju a i rade to...Pa kad toliko vole ja bi im dao priliku da spoje ugodno s korisnim....

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#90 Post Postao/la sabinax »

farree je napisao/la:Prostituciju svakako treba legalizirati i kontrolirati je. U suprotnom cemo otici direktno u kanal kada nam se pojavi znacajan broj zarazenih bolestima poput SIDE. Nisu ljudi koji zive u Evropi kreteni i samo treba prepisivati zakone i urediti drustvo kao sva napredna drustva u Evropi, a pri tome je i prostitucija dio tog uredjenja.
Zeljeli mi ili ne prostitucija je oduvjek postojala (ne kaze se dzabe...najstariji zanat) i postojati ce, ako vec ne mozemo sprijeciti (a ako nismo od pamtivjeka necemo ni sada) treba staviti pod kontrolu.
Pozdrav farree ;)
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Odgovori