Policija...lojalnost i stvarnost

Ponasanje.Bonton.Prijateljstvo.
Poruka
Autor/ica
Avatar
Megaskotica
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 731
Pridružen/a: 29 Feb 2000 02:00

#46 Post Postao/la Megaskotica »

LAFF je napisao/la:
mrki62 je napisao/la:
LAFF je napisao/la:Pa ni klin nevalja ako nema glavu
takvi su kakvi su i ljudi
skratim takvi su kakva si ti
S njom ti je najbolje ne ulaziti u okr¹aj , ona je maratonka a ti jo¹ neiskusan i bez kondicije :P
ovaj put cu te poslusati mrki62..... @megaskotice ostatces uskracena

ok shvatit cu to kao neargumentiranost izrecenog :)

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#47 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

mozes ukoliko nezelis da shvatis napisano a sad se drzimo teme

Avatar
Megaskotica
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 731
Pridružen/a: 29 Feb 2000 02:00

#48 Post Postao/la Megaskotica »

ok,necu skreati s teme vise ali ne razumijem napisano pa sam zato i pitala ,no ,no problem ni prvi ni zadnji put uskrate :wave:

Avatar
pasa74
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2589
Pridružen/a: 29 Nov 2007 02:00
Lokacija: France

#49 Post Postao/la pasa74 »

LAFF je napisao/la:
MegaSkotica je napisao/la:u pravu si..policija treba da bude zakon i samo to
Znaci dosli smo do punkta e bas mi je drago

ja bih samo napravio malu korekciju izrecenog,policija nije Zakon,to je ustanova koja sprovodi Zakon i svi koji spadaju tu,duzni su se tako i ponasati...
Zakone donosi vlada,usvaja ih skupstina ili parlament,a tek onda je tu policija koja postupa po tim Zakonima...
naravno,da nista nije savrseno Megaskotica pa tako ni rad policije,ali u sustini se moze okarekterisati kao koristan sa svim svojim manama i nedostatcima,zar ne? :) :P

Avatar
Megaskotica
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 731
Pridružen/a: 29 Feb 2000 02:00

#50 Post Postao/la Megaskotica »

pasa74 je napisao/la:
LAFF je napisao/la:
MegaSkotica je napisao/la:u pravu si..policija treba da bude zakon i samo to
Znaci dosli smo do punkta e bas mi je drago

ja bih samo napravio malu korekciju izrecenog,policija nije Zakon,to je ustanova koja sprovodi Zakon i svi koji spadaju tu,duzni su se tako i ponasati...
Zakone donosi vlada,usvaja ih skupstina ili parlament,a tek onda je tu policija koja postupa po tim Zakonima...
naravno,da nista nije savrseno Megaskotica pa tako ni rad policije,ali u sustini se moze okarekterisati kao koristan sa svim svojim manama i nedostatcima,zar ne? :) :P
ne budi doslovan pasa 74 :P uh nikako na kraj s policijom :chuckel:

Avatar
pasa74
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2589
Pridružen/a: 29 Nov 2007 02:00
Lokacija: France

#51 Post Postao/la pasa74 »

nema predaje,nema povlacenja :P :inlove: :D

Avatar
andro
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 10034
Pridružen/a: 11 Apr 2007 02:00
Lokacija: BiH

Re: Policija...lojalnost i stvarnost

#53 Post Postao/la andro »

Volio bih da svako osjeti barem jedan trenutak sta znaci biti policajac . Da skratimo policija je samo izvrsna vlast koja sprovodi zakon. E sada o korupciji !!!!
Ja bih samo da ovde neke stvari razjasnim.Ako je recimo propisana kazna za neki prekrsaj 100 KM a taj policajac od tebe uzme 20-30 ili ???? KM ,na neki nacin je pomogao i tebi , ostalo je nesto u djepu : Ne opravdavam to ,da se razumijemo jer to je krivicno djelo ali treba da znate da je krivicno odgovoran i onaj ko je dao te pare ovlast. sl. licu . Ja ne bih o osnovnim zadacima policije jer to je opcepoznato koji su zadaci i ciljevi policije.Ali bih se vratio na korupciju .Pitam ja sada vas a ko to nije korumpiran ? Da nabrajam ; ljekari , uz njih ide i medicinsko osoblje , prosvjeta . sudstvo, carinici , razni sluzbenici po javnim ustanovama , da ne spominjem inspekciju , tu ulaze skoro svi portiri iz svih institucija , pa i konobari , kuhari itd....i tako blize ..............
Gdje vi radite ? Da li ste nekada odnijeli kuci neki papir , olovku, spajalicu , ili nesto sto pripada firmi kao potrosni materijal.Mogao bih ja jos satima da pisem o ovome ali ne . Samo sam htjeo da docaram sliku da svi mi na neki nacin iskoristavamo svoj polozaj , posao i sl. Da me ne shvatite pogresno ne branim ja policiju niti bilo koga .Vec SVI SMO MI ISTI ,SAMO KADA IMAMO PRILIKU
slika
slika

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Policija...lojalnost i stvarnost

#54 Post Postao/la nella26 »

Svega i svačega i u policiji ali opet svaka im čast ne bih nikada mogla raditi taj posao.
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
Bebana_de
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6786
Pridružen/a: 11 Jan 2009 21:27
Lokacija: put u Ljubicastom

Re: Policija...lojalnost i stvarnost

#55 Post Postao/la Bebana_de »

Ja nikad ne bi mogla da budem policajkinja,,
vidjela sam sta je njihov zivot,,a ne fala,,
svaka njima cast,,
al daleko im kuca od moje,, [Happy.gif] i kvaku mi ne dirajte od ulazni vrata kuce,, [mmmux2.gif]

eto ja sam radila prije ovog udesa, u mercedesu kontrolirala drvo i lak,,
sta da uzmeme auto da nosim kuci,,, :lol:
a sada radim u stampariji,,papira mi preko glave ,,jos i da vucem od njih neka fala
A sto se tice policije,,skidam kapu hvala vam sto nas cuvate,, [icon_flower.gif]
Jedan Zivot gde,prestajem Ja,gde pocinjes Ti
jedna Ljubav,gde stali smo Mi gde sad su Drugi


http://www.youtube.com/watch?v=BpgmT9u0fDM

Odgovori