Koje osobine ne volite kod zena?

Ponasanje.Bonton.Prijateljstvo.
Poruka
Autor/ica
Avatar
andro
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 10034
Pridružen/a: 11 Apr 2007 02:00
Lokacija: BiH

Re: Sta vas nervira kod nas zena?

#92 Post Postao/la andro »

PRAVILA KOJA BI MUSKARCI ZELELI DA IH ZENE ZNAJU
1. Ako mislis da si debela, onda to zaista jesi. Nemoj mene to da pitas.Odbijam da dajem odgovore koji su tako ocigledni.
2. Nauci da koristis dasku na WC solji. Ako je podignuta, moras je spustiti pre nego sto sednes na nju.
3. Ne sisaj kosu. Nikada! Duga kosa je uvek mnogo privlacnija nego kratka. Jedan od najvecih strahova svakog muskarca koji razmislja o vencanju je taj sto se udata zena sisa non-stop, a dotle se on vec zasitio.
4. Rodjendan, Dan zaljubljenih i godisnjica nisu izazovi da se vidi da li ponovo umem da ti kupim najprikladniji i najoriginalniji poklon do tada.
5. Ako postavis pitanje na koje ne zelis da cujes odgovor, uvek ocekuj odgovor koji nisi zelela da cujes.
6. Ponekad zaista ne mislim na tebe. Pomiri se sa tim.
7. Ne pitaj me za misljenje o necemu, ukoliko nisi spremna da razgovaras o pupcanoj vrpci, sklapanju i rasklapanju puske i dzinovskim kamionima.
8. Nedelja = sport. To ti je kao pun mesec ili promena godisnjih doba. Ti tu nista ne mozes promeniti.
9. Soping nema veze sa sportom i nikada, ali stvarno nikada ne dovodi u vezu te dve stvari.
10. Kada treba da idemo negde zajedno, apsolutno bilo sta da obuces ja sasvim u redu. Zaista!!
11. Imas dovoljno odece.
12. Imas previse cipela.
13. Plac je ucena.
14. Tvoj bivsi decko je idiot.
15. Trazi ono sto zelis. Da budemo nacisto sa ovim: lukavi nagovestaji ne pale. Odlucni nagovestaji ne pale. Ni najocigledniji nagovestaji ne pale. Samo reci!
16. Ne, ja nemam pojma koji je danas dan. I nikada necu znati. Godisnjice obelezi u kalendaru!
17. Jeste, pisati stojeci je zaista teze. Rizikujem da promasim ponekad.
18. Vecina muskaraca ima tri para cipela. Zasto i pomisljas da ti ja mogu pomoci u izboru od 30 pari, koje bi najbolje stajale uz tvoju novu haljinu?
19. "DA" i "NE" su savrseno najprihvatljiviji i najjednostavniji odgovori na skoro svako pitanje.
20. Iznesi mi samo onaj problem za koji zelis pomoc u resavanju. Samo ti tu mogu pomoci. Za svaku vrsta sazaljenja i saosecanja imas svoje drugarice.
21. Glavobolja koja traje 17 meseci je zaista problem. Poseti lekara.
22. Ne pravi me budalom. Radije cu biti nesposoban, nego obmanut.
23. Ni u tvom, a ni u mom interesu nije da se zajedno pojavimo u kvizu. Sasvim je nebitno u kom kvizu.
24. Bilo sta sto smo rekli u proteklih 6 meseci je apsolutno neprihvatljivo kao argument. Svi komentari postaju nevazeci i izbrisani vec nakon 7 dana.
25. Ako odbijas da se obuces kao Esmeralda ili Kristina, ne ocekuj da se ja ponasam kao Hoze Armando ili Viktor Manuel.
26. Ako nesto sto sam rekao moze da se protumaci i "ovako" i "onako", a "ovako" te rastuzuje ili ljuti, znaj da sam mislio "onako".
27. Ne zabranjuj mi da flertujem, jer cu ja to ionako raditi - to mi je u genima.
28. Ne trljaj lampu, ako ne zelis da iz nje izadje genije.
29. Mozes me zamoliti da uradim nesto ILI mi reci kako bi ti volela da to bude uradjeno...OBOJE NIKAKO!
30. Kada god je to moguce, reci mi sta god imas da mi kazes dok traju reklame.
31. Kristoferu Kolumbu nisu trebala uputstva, a ne trebaju ni meni.
32. Zene koje nose "wonderbra" grudnjake i kratke bluzice automatski gube pravo da se zale na poglede upucene njihovim velikim grudima.
33. Trebalo bi da jos vise zena nosi "wonderbra" grudnjake i kratke bluzice. Mi muskarci volimo da buljimo u velike grudi.
34. Veza nikada nece izgledati kao u prva dva meseca zabavljanja.
35. SVI muskarci vide i raspoznaju samo 16 boja, bas kao i default settings u Windowsu. Kajsija je vocka, a ne boja.
36. I bundeva je vocka.
37. Koga svrbi, taj se i cese!
38. Pivo je muskarcima interesantno isto koliko i zenama tasne.
39. Muskarac ne cita misli, niti ce to ikada znati. Ali taj nedostatak umeca citanja misli nije nikakav dokaz da muskarac manje vodi racuna o zeni nego sto bi trebalo.
40. Kada muskarac pita zenu sta nije u redu, a ona mu kaze:"Ma, nista", on ce se i ponasati kao da je sve u redu. On zna da ona laze, ali to svakako nije vredno maltretiranja.
41. Ako me pozove bivsa devojka, moja blic fantazija ce biti seks sa njom. Ali, to ne treba tebe da zabrinjava - ta moja fantazija ukljucuje nju i tebe ZAJEDNO!

[mmmux2.gif] [icon_ballbounce.gif]
Zadnja izmjena: Gost, dana/u 01 Aug 2009 19:06, ukupno mijenjano 1 put.
Razlog: spojene teme
slika
slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Koje osobine ne volite kod zena?

#93 Post Postao/la mrki62 »

Ne volim vala ni jednu , koja je narcisoidna / zaljubljena sama u sebe , preopterećena sa svojim izgledom .
Zadnja izmjena: Anonymous, dana/u 11 Aug 2009 22:55, ukupno mijenjano 1 put.
Razlog: off izbrisan
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
andro
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 10034
Pridružen/a: 11 Apr 2007 02:00
Lokacija: BiH

Re: Koje osobine ne volite kod zena?

#94 Post Postao/la andro »

svjesno skrivanje sexualne energije i pokusaj da muskarac razmislja kao zena
slika
slika

Avatar
Emmi
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2108
Pridružen/a: 23 Dec 2009 21:54

Re: Koje osobine ne volite kod zena?

#95 Post Postao/la Emmi »

Kad previse pricaju....
slika

Avatar
srebrni
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2757
Pridružen/a: 27 Dec 2008 22:57

Re: Koje osobine ne volite kod zena?

#96 Post Postao/la srebrni »

znao bih odgovorit koje volim............ovako [eusa_naughty.gif]
moj rodni grad Sarajevo volim kao samoga sebe....
nazalost ima ljudi koji ga isto tako ne vole....
ali nisu oni krivi sto im Bog nije dao dusu

Avatar
Bebana_de
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6786
Pridružen/a: 11 Jan 2009 21:27
Lokacija: put u Ljubicastom

Re: Koje osobine ne volite kod zena?

#97 Post Postao/la Bebana_de »

Ne volim da pisem lose o nikom,,zaista niko nije savrsen
ne da NE volim nego,mrzim zaista ... mrzim ... kad zena se zategne sredi ma sve ono cakum pakum,a kad joj pogledam u noge a ispucana peta one sandale tj,petica izgrebana crne crtice po sandali
ma dode mi da je razbijem nista drugo,,
uff joj sto se dam brzo iznervirati,, [Happy.gif]
Jedan Zivot gde,prestajem Ja,gde pocinjes Ti
jedna Ljubav,gde stali smo Mi gde sad su Drugi


http://www.youtube.com/watch?v=BpgmT9u0fDM

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Koje osobine ne volite kod zena?

#100 Post Postao/la nella26 »

Traljavost i neurednost.
Pored ovoga što je bebana napisala dodala bih neuredne ruke, i natrackani puder po mogućnosti 5 brojeva tamniji od njenog tena.Još kad se našminka ko đavo fuj
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
venecija
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7782
Pridružen/a: 09 Feb 2009 15:31
Lokacija: medju zvijezdama

Re: Koje osobine ne volite kod zena?

#101 Post Postao/la venecija »

Kada zene kritikuju druge zene! Van pameti...sta bi onda muskarci trebali na to dodati! Zena ko zena,svaka se razlikuje od druge ali je ipak zena! [icon_flower.gif]
http://www.youtube.com/watch?v=e_F6IEPH ... ure=relate


slika

I nikad nikom nemoj ih dati
ako ne ume da ti ih vrati
toplije, mekše, mladje i sladje.
Jer usne samo zato postoje
da osmeh po tvome osmehu skroje .....

Avatar
srebrni
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2757
Pridružen/a: 27 Dec 2008 22:57

Re: Koje osobine ne volite kod zena?

#103 Post Postao/la srebrni »

venecija je napisao/la:Kada zene kritikuju druge zene! Van pameti...sta bi onda muskarci trebali na to dodati! Zena ko zena,svaka se razlikuje od druge ali je ipak zena! [icon_flower.gif]


apsolutno se slazem.......al ja sam se ogradio gore u postu od dodavanja


svako treba da vidi sebe prvo
moj rodni grad Sarajevo volim kao samoga sebe....
nazalost ima ljudi koji ga isto tako ne vole....
ali nisu oni krivi sto im Bog nije dao dusu

Avatar
venecija
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7782
Pridružen/a: 09 Feb 2009 15:31
Lokacija: medju zvijezdama

Re: Koje osobine ne volite kod zena?

#104 Post Postao/la venecija »

vidovita_dzemila je napisao/la:hebi ga venecija ali ja ne volim kad su žene bučne

to mi je tako..........muški......

imam jednu rodicu takvu kad vidi mene ili bilo koga u daljini od 500metara nema kad sačekati da se približimo jedna drugoj već sa te daljine se javlja i to hooooo hheeeeej đe siiiiii. i kad priča nekome kraj sebe dere se ko da........

e to me baš nervira
Znam DJemka ..postoje stvari koje se vide ili nevide,napisu ili ne napisu, isto tako poznajem masu zena koje bih mogla kritikovati zbog nacina izrazavanja ili ponasanja ili,,,ili,,ali ja sam zena ,imam osobine koje se nekome ne svidjaju,zato prihvatam svaku osobu onakva kakva jeste,ne pokusavajuci da je mjenjam! [icon_chuckel.gif]
http://www.youtube.com/watch?v=e_F6IEPH ... ure=relate


slika

I nikad nikom nemoj ih dati
ako ne ume da ti ih vrati
toplije, mekše, mladje i sladje.
Jer usne samo zato postoje
da osmeh po tvome osmehu skroje .....

Avatar
Bebana_de
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6786
Pridružen/a: 11 Jan 2009 21:27
Lokacija: put u Ljubicastom

Re: Koje osobine ne volite kod zena?

#105 Post Postao/la Bebana_de »

Imam osecaj vockice da te nije odavno kresno Boro [Happy.gif]
nego da se vratimo na temu,i uvrede [eusa_snooty.gif]
Ponosno kazem da sam seljanka,i venama mojim tece brdanska krv ,,bar znam da zakuvam pogacu i tu ti ja uvalim u startu,,
drugo bolje bi ti bilo da mi napravis termin kod kozmeticarke da mi sreci pete, [laugh.gif]
Jedan Zivot gde,prestajem Ja,gde pocinjes Ti
jedna Ljubav,gde stali smo Mi gde sad su Drugi


http://www.youtube.com/watch?v=BpgmT9u0fDM

Odgovori