Opasni ljudi na netu

Ponasanje.Bonton.Prijateljstvo.
Poruka
Autor/ica
Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Opasni ljudi na netu

#1 Post Postao/la sabinax »

Ima li opasnih ljudi na netu? To mi je sada palo napamet, mislim znamo da ima, o tome se govori u filmovima, na televiziji, citamo u novinama, znamo da su tome posebno izlozena mlada generacija...ali pustimo sada mladu generaciju, iako se neko moze i toga dotaknuti, gledam opcenito.
Ali stvarno ima li opasnih ljudi (u prvom redu bolesnika) koji zele zagorcati zivot svojim postupcima, jeste li ikada imali takav susret, dali ste culi nesto o tome?
Evo kako sam ja dosla na to, navratim tu i tamo na chat i javi mi se neka cura i veli "jesi li ti ona Sabina s kojom smo ucjenjivali onog frajera da cemo poslati njegove slike zeni" ja velim nisam, "a zasto to radite sta vam je kriv", veli ona: "pa ta cura je skontala da ga poznaje i oni su se nasli, ona ga je slikala kako joj ljubi stikle, i sad ga ucjenjujemo da cemo poslati njegove slike zeni i djeci" :baa:
Mislim i on je kriv sto se sastaje ali da neko to radi iz ciste zabave, ucjenjivanje i sl.
Mislim stvarno ima svakakvih ljudi i to ne samo muskaraca vec i zena. Boze me sacuvaj.
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#3 Post Postao/la sabinax »

papaya je napisao/la:A jok, samo finih ljudi ima. To sto si navela je jos i blago, sta sve ima...
Pa ajde da vas cujem, znam ja one proste bolesnike...ali na te se ne obazirem, tu i tamo me mogu zgroziti.
Sada nemam vremena ali pridruziti cu se temi kasnije. :wave:
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
becanka
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 8666
Pridružen/a: 25 Apr 2007 02:00
Lokacija: VieNNa

#9 Post Postao/la becanka »

Ima opasni ljudi...
Skoro sam na TV gledala, kako je neki Bolesnik sa Curama chatovo,
ko fol zaljubi se u nji, nema sta im nije pricao, kako se ono kaze, samo sto nije zvijezde sa neba skinuo za nji...
I poslje nekog vremena trazio da se nadze sa njima, i kad se nadze sa njima, onda ih ubije...
To je stvarno zalostno i bolesno i opasno...
Pogotovo sto su to jos mlade Cure bile. :huh:
Sad je u zatvoro, trazi se jos zlocina sa kojima je on bio u kontaktu...
Katastrofa... :huh:

Avatar
Bijesanpuz
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1463
Pridružen/a: 18 Apr 2008 02:00

#14 Post Postao/la Bijesanpuz »

Naravno da ima opasnih ljudi.. Ima ih svugdje.. a na netu jos najvishe.. JEr prednost za nji na netu je ta sto se ne mogu vidjet i sto mogu se pretvarat da su bilo ko... zato treba biti pazljiv kada se upoznajes snekim na netu.. Nikad ne govorit neke stvari koje te mogu kasnije kostati.. Privatno treba da bude privatno i to se ne govori nekim strancima..
Licno ja sam naletio na svakakvih retarda.. bilo muskih bilo zenskih.. sad bas opasan niko nije bio ali neznaci da nema..

Oprez treba biti svakog trenutka i na svakom mjestu... jer nikad ne znas skim pricas na drugoj strani....


Gledao sam negdje na netu mislim da je holandska nekakva reklama ili nesto.. kada prikazuje 2 mladih ljudi musko i zensko.. I sad preko cam i jedno drugom se kao skidaju( ne pokazuju lice jedno drugom).. I sad silazi mali na rucak.. zvali ga.. i dolazi do stola.. preko puta njega sestra mu... Ista majica isto sve kao i ona sto je na cam bila...
Pazite i kome se skidate :D :D :wave: :wave:
It's nice to be important but is more important to be nice!
Zivot je samo crtica izmedju dva datuma na nadgrobnoj ploci

Odgovori