Iskreni Prijatelj:)

Ponasanje.Bonton.Prijateljstvo.
Poruka
Autor/ica
Avatar
dare__71
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1286
Pridružen/a: 12 Dec 2007 02:00
Lokacija: tuzla

#16 Post Postao/la dare__71 »

da imam i drago mi je radi toga(radi se o 6-7 osoba koje mogu pozvati u svakom momentu ma sta da se desi),nisu to osobe koje zahtjevaju neprestano prisustvo niti sam sam takav tek s vremena na vrijeme zajednicko druzenje...da bilo je i razocarenja ali prijateljstvu nastupam kao i svemu ostalom(unaprijed vjerujem i naravno uzdam se u svoju procjenu) mada naravno treba biti uzajaman osjecaj i zelja...neki bi rekli da se izjasnjavam kao da je u pitanju ljubav ali ja nemislim tako :-k

Avatar
badgirl
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2649
Pridružen/a: 30 Aug 2007 02:00
Lokacija: austrija

Re: Iskreni Prijatelj:)

#21 Post Postao/la badgirl »

hvala Bogu pa mogu reci da imam ISKRENOG prijatelja ...tj prijateljicu . Nikad se nezna tko to moze biti . Ja se godinama nisam htjela nesto intenzivno druziti sa svabama, jer nisam vjerovala da medju njim mogu naci iskrenog prijatelja. Ali eto hvala Allahu dragom pa sam to promjenila. Moja najbolja prijateljica je austrijanka i vec godinama mi je iskren prijatelj.

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

Re: Iskreni Prijatelj:)

#25 Post Postao/la belly_dancer »

jako dugo sam trazila iskrene prijatelje,i to je teze nac nego decka po mjeri...njih se bira za zivot,niko ti ih ne namece zato moras bit jako oprezan...al dosla sam do broja od 2 take osobe u mom zivotu...jedna od tih osoba je mama.mislim da ona ipak ima prvo mjesto jer me najbolje zna... [smile.gif]
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
Bebana_de
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6786
Pridružen/a: 11 Jan 2009 21:27
Lokacija: put u Ljubicastom

Re: Iskreni Prijatelj:)

#27 Post Postao/la Bebana_de »

Sad tek sam videla tko mi je iskren prijatelj,,,
moja nesreca mi je otvorila oci i tek sada znam s kim sam imala posla i skim sam dangubila vreme,,,
zaista pravih prijatelja nemam mnogo,ali ove sada sto imam i sto su stajali uz mene sve ove dane,,su exstra,,,ovim putem zelim da im kazem hvala za sve,,, nadam se da ce da procitaju pojedinci ovu moju poruku,,,, [smileykissblushhq3.gif]
Jedan Zivot gde,prestajem Ja,gde pocinjes Ti
jedna Ljubav,gde stali smo Mi gde sad su Drugi


http://www.youtube.com/watch?v=BpgmT9u0fDM

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Iskreni Prijatelj:)

#28 Post Postao/la beca »

samo roditelji

Avatar
maida_20
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6068
Pridružen/a: 05 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: Iskreni Prijatelj:)

#29 Post Postao/la maida_20 »

beca_jovi je napisao/la:samo roditelji

tačno tako... [eusa_clap.gif]

Odgovori