Iskreni Prijatelj:)

Ponasanje.Bonton.Prijateljstvo.
Poruka
Autor/ica
Avatar
Bijesanpuz
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1463
Pridružen/a: 18 Apr 2008 02:00

#5 Post Postao/la Bijesanpuz »

Naci iskrenog prijatelja isto kao naci vodu u sahari....

Nema toga
It's nice to be important but is more important to be nice!
Zivot je samo crtica izmedju dva datuma na nadgrobnoj ploci

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

#6 Post Postao/la paparaci »

na takvu osobu jos nisam naisao. imam prijatelja, ali u nijednog od njih nemam 100% povjerenja. ne kaze se dzaba, ako imas jednog pravog prijatelja, bogat si covjek. ako imas dva, najbogatiji! :)

Avatar
maida_20
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6068
Pridružen/a: 05 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

#7 Post Postao/la maida_20 »

paparaci je napisao/la: ako imas jednog pravog prijatelja, bogat si covjek. ako imas dva, najbogatiji! :)
=D> bome da je tako... :)

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#8 Post Postao/la sabinax »

BijesanPuz je napisao/la:Naci iskrenog prijatelja isto kao naci vodu u sahari....

Nema toga
Slazem se....ali ipak mislim da ima, kao i koja oaza u Sahari
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
_ramayana_
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 654
Pridružen/a: 09 Sep 2008 02:00

#12 Post Postao/la _ramayana_ »

Danas je jako malo iskrenih ljudi pa i prijatelja, smatram da vecina nas ima samo jednog ili eventualno dva iskrena prijatelja s kojima moze pricati o svemu i povjeriti im se onda i kad im je lose i dobro,ostali su samo dobri poznanici.

Avatar
grga
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7941
Pridružen/a: 26 Sep 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Nema vi¹e iskrenosti prave

#13 Post Postao/la grga »

Isreno mislim da je danas najte¾e naæ iskrenog prijatelja,na¾alost vrjeme je jurnjave,obacivanje svega i svaèega,i Boga su zgazili (i Alaha)..Mulci su iskreni,ono ekipa iz kvarta do nekih 20-tih godina,tad uvijek i svatko ima svog najboljeg prijazelja ili prijateljicu koji su zaista najiskreniji do pakla i natrag..Kasnije kad poème borba za kruh,odnosno rad kao naèin pre¾ivljavanja nemamo vi¹e vremena ostati vezani i kako prijateljstvo pada snjom i iskrenost proiza¹la iz tog velikog prijateljstva..

Avatar
italianboy15
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 109
Pridružen/a: 18 Aug 2007 02:00
Lokacija: Italy

#14 Post Postao/la italianboy15 »

mogu reci da imam jednog ali ponavljam samo jednog takvog iskrenog prijatelja..znamo se od malena i snjim sam proveo svu svoju mladost i sad cak provodim...svaki odmor kada odem u bosnu on je tu i uvjek me ceka mogu reci da smo nerazdvojni...ja bih za njega ucinio i nemoguce i uvjek kad mu je sta zatrebalo ja sam mu pomogo a tako isto vrijedi i za njega...mislim i da kad se ozenimo imadnemo nasu porodicu da necu nikad imati boljeg prijatelja...jednostavno mogu reci da u njega vjerujem ko u brata...prijatelji zauvjek...za njega bih i zivot dao tako mi allaha..znam moze izgledat glupo,jer u danasnje vrijeme je stvarno tesko nac iskrenog prijatelja,al ja mogu reci da imam njega jednog ali vrijednijeg od hiljadu ostalih...
"JER A SAM STVARNO SRECAN SA NJOM,JER ZA SEBE ZNAM KADA JE SAMNOM,I DA DUSU TRAZIE JA BIH JOJ DAO,ZNAM NIJE MUSKU ALI MORAM''

Avatar
lien
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 238
Pridružen/a: 18 Dec 2006 02:00
Lokacija: Slovenia

#15 Post Postao/la lien »

nemam..
mo¾da jednu... :baa:

Odgovori