MSN

Ponasanje.Bonton.Prijateljstvo.
Poruka
Autor/ica
Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

#62 Post Postao/la paparaci »

vidovita_dzemila je napisao/la:
paparaci je napisao/la:
vidovita_dzemila je napisao/la:ja morala ponovo instalirati msn i umjesto starih 10 kontakata pojavilo ih se 30 i ne¹to. pitam sad jednoga ko si. ka¾e on dobro sam a ti?

:lol: dobar je. meni je u zadnje vrijeme ucestalo da me neko dodaje na listu, a pojma nemam ko je. jer znam da nikom nisam dao. tako da samo odbijam tj. blokiram.


ifff pa to je normala. ja saèekam. ako mi u prve tri poruke ne privuèe pa¾nju blokiram ga
pa jeste, posto ti je adresa javna. ali u mene to nije slucaj, pa se samo pitam otkud im. znalo mi se isto desiti da me neko ubaci u neki razgovor sa vise njih, a nikog nepoznam! bas kao grom iz vedra neba, samo se upitam gdje sam se ovo nasao. a isto tako te osobe s kojima se tu nadjem. hahahah. cudan je taj msn nekad :lol:

Avatar
Bijesanpuz
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1463
Pridružen/a: 18 Apr 2008 02:00

Re: MSN

#64 Post Postao/la Bijesanpuz »

MSn je zakon ....

NA msn se cujem sa burazom koji je u egiptu.

Vidim ga kad se pozelim.. Cujem kad pozelim

NA msn se cujem sa brojnim rodjacima svugdje po svijetu..

Na msn odrzavam prijateljstva.. Neka i po par godina vec..

Preko msn lako mogu dobiti neke nove slike od nekih meni dragih osoba.. (nemislim na golisave fotografije)...
Mogu dobiti neku pjesmu.. video... ili bilo sta drugo....

Msn postaje los..jedino ako su akteri na msn.u losi.. I zato treba birati koga ubacujes na msn...
It's nice to be important but is more important to be nice!
Zivot je samo crtica izmedju dva datuma na nadgrobnoj ploci

Avatar
dugi_74
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 856
Pridružen/a: 05 Mar 2008 02:00
Lokacija: Pristina,Kosovo
Kontakt:

Re: MSN

#66 Post Postao/la dugi_74 »

na msn-u sam vrlo retko...i to vrlo vrlo retko...a na skype-u sam gotovo svaki dan

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: MSN

#67 Post Postao/la im_ex »

moby_76 je napisao/la:ima i dobre i lose strane

da ... a, jedna od losih je - zna da zadrzi insana sto za efekat ima nestizanje na mnogo shtoshta sto bi se zeljelo dok se za compom. npr. nije mi jasno kako familija s kojom tim putem komuniciram nema granicu ... o tako nebitnim stvarima bi neumorno, satima da prica .. da, da, nisam rekla TIPKA.
Da, podrazumijeva se da me nervira kad, cim udjem na msn, uslijedi poziv ... e, pa to bas nervira. Kao da samo, eto, na msn-u imam doticnu/og , ccc [eusa_snooty.gif]
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: MSN

#68 Post Postao/la mrki62 »

Rijetko , mrsko mi ,....... po forumima mi je nekako lakše , javim se kad hoći i ako hoću [muzikafo1.gif]
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
badgirl
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2649
Pridružen/a: 30 Aug 2007 02:00
Lokacija: austrija

Re: MSN

#69 Post Postao/la badgirl »

IM_ex je napisao/la:
moby_76 je napisao/la:ima i dobre i lose strane

da ... a, jedna od losih je - zna da zadrzi insana sto za efekat ima nestizanje na mnogo shtoshta sto bi se zeljelo dok se za compom. npr. nije mi jasno kako familija s kojom tim putem komuniciram nema granicu ... o tako nebitnim stvarima bi neumorno, satima da prica .. da, da, nisam rekla TIPKA.
Da, podrazumijeva se da me nervira kad, cim udjem na msn, uslijedi poziv ... e, pa to bas nervira. Kao da samo, eto, na msn-u imam doticnu/og , ccc [eusa_snooty.gif]


zato sam ja buraza i snahu blokirala ...stanuje u istoj ulici a cim se prijavim na msn...djesi , sta ima , sta radis ...pa bogami koda sam ja msn-u da sa njima pricam [eusa_wall.gif] , kad mi se sa njim prica odem na kafu i amin :!:

a inace na msn-u nemam puno poznanstva ...msn mi je vecinom samo za asikovanje ...
ah....sta cu kad drukcije neide [huh.gif]
Voli me kada to najmanje zasluzujem !!!!
http://de.youtube.com/watch?v=GAB20l0j8 ... re=related

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: MSN

#70 Post Postao/la beca »

uglavnom sam i na forumu i na msn u

kad god sam online - na oba mjesta dostupna [mmmux2.gif]

koliko na forumu toliko na msn u

sta je tu lose....

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: MSN

#71 Post Postao/la sabinax »

msn je dobar za neku brzu komunikaciju, ako zelis nesto ispricati na brzaka ....ali ga ne volim zato jer sam onda ogranicena samo na jednu osobu (ne volim i ne znam pricati s vise ljudi odjednom na msn a ne volim nikog ni odbiti) zato sam sve manje na njemu...volim vise komunicirati s vise osoba odjednom i ne biti na raspolaganju...zato je forum mila majka, odgovori kad hoces, kome hoces i sta hoces....ako ne zelis nista, niko ti nece zamjeriti [smile.gif]
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

jacii_
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 58
Pridružen/a: 09 Jan 2009 20:31

Re: MSN

#73 Post Postao/la jacii_ »

na msn-u uvijek.... a i na hiljade stranica jos [laugh.gif] [laugh.gif]

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: MSN

#74 Post Postao/la beca »

NAJLJEPSI OSJECAJ KAD SE JAVI NA MSN... [inlove.gif] [inlove.gif]

[onfire.gif] [mmmux2.gif] [smileycrushhx9.gif] [smileyheartbounceqy7.gif] [smileyheartbounceqy7.gif] [smileyheartbounceqy7.gif]

Odgovori