Da li smatrate ljude sa foruma prijateljima/prijateljicama?

Ponasanje.Bonton.Prijateljstvo.
Poruka
Autor/ica
Avatar
maida_20
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6068
Pridružen/a: 05 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Da li smatrate ljude sa foruma prijateljima/prijateljicama?

#1 Post Postao/la maida_20 »

Ko vama ovako navise odgovara ?

Sta mislite ko bi i u reali mogao biti dobar drug?

Imate li ovdje prijatelja?

Slazete li se sa mnom kada kazem da mozemo biti samo virtualni prijatelji,dok se ne upoznamo naravno(sto znaci da se slazemo dobro,imamo slicne poglede na svijet ,dragi smo jedni drugima),ali pravi pravcati prijatelji postati samo dopisivajuci se,ne ide nekako [-X ,jelda?

Mozda neko i drugacije razmislja... :)

Avatar
_ramayana_
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 654
Pridružen/a: 09 Sep 2008 02:00

Re: Da li smatrate ljude sa foruma prijateljima/prijateljica

#2 Post Postao/la _ramayana_ »

maida_20 je napisao/la:Ko vama ovako navise odgovara ?

Sta mislite ko bi i u reali mogao biti dobar drug?

Imate li ovdje prijatelja?

Slazete li se sa mnom kada kazem da mozemo biti samo virtualni prijatelji,dok se ne upoznamo naravno(sto znaci da se slazemo dobro,imamo slicne poglede na svijet ,dragi smo jedni drugima),ali pravi pravcati prijatelji postati samo dopisivajuci se,ne ide nekako [-X ,jelda?

Mozda neko i drugacije razmislja... :)
Ovo potpisujem svakako =D> =D> =D>
Ali i ovaj vid prijateljstva moze biti super,mada za pravo pravcato prijateljstvo mora postojati mnogo vise...ipak drugacije je kad osobu poznajes licno,ne znam opet ali kod mene je tako :)

Avatar
dare__71
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1286
Pridružen/a: 12 Dec 2007 02:00
Lokacija: tuzla

#3 Post Postao/la dare__71 »

postati prijatelj ovdje nekome i biti nekome to mi je jedini cilj ovdje,znaci potpuno iskren odnos sa uzajamnim povjerenjem.Nemislim da je presudno da se nadzu u reali da bi to funkcionisalo jer moja jedina pomisao kada se sjetim foruma nije tek izlaganje svoga misljenja nego zadovoljstvo da cu biti pokraj meni ovdje dragih ljudi(bez obzira na pol i naciju),imas mogucnost da izbjegacas nepozeljnu osobu i zaista bi ga zakucao na pendzer bilo koga ko bi mi imao namjeru uciniti bilo sta nazao mada nisam plah ali mi smetaju smicalice i neiskrenost....tko zna mozda i nemate najbolje misljenje o meni ali takav sam kakav jesam...da sala je nesto sto se zna pogresno razumiti alihej drago mi je kada neko poslusa obrazlozenje znaci da smatram veliku masu ovdje prijateljima a koga pojedinacno to nebih znao ocjeniti,nedostaje mi svako ko se ne pojavljuje ili koga vise nema nikako jer svaki od njih je imao svoju prepoznatljivu crta koja nedostaje ljepoti ovog foruma....neko mi je dosapnuo da se mogu steci i ljubavi,zao mi je nisam takav igrac tek nabrzaka da to prihvatim ovdje pokraj ove sve mistike pojedinaca jer mi za to treba vise od toga mada da sklon sam tome da vjerujem u ljubav na netu i sada je moje srce popunjeno sa meni dragom osobom do koje mi je stalo i koja nema veze sa forumom mada procitati siguran sam da nece jer nevjeruje u forum i ovaj vid druzenja ali ipak da joj ovim putem kazem Volim te(sory ako sam skrenuo sa teme) :)

Avatar
maida_20
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6068
Pridružen/a: 05 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

#5 Post Postao/la maida_20 »

A moram i ovo da napisem,ovdje ima toliko"pozitivno naelektrisanih :lol: " ljudi da mi je bas zbog njih drag ovaj forum :) i merak mi proviriti ovdje !



Ko je meni ovdje drag i mislim da bi bili dobri prijatelji? :-k

Papaya,оemka,Bina,Butty,Vorni,Disa,Dare,Pu¾ek,Ljiljo...a ostale cu ovdje dodati cim ih bolje upoznam :D

Avatar
dare__71
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1286
Pridružen/a: 12 Dec 2007 02:00
Lokacija: tuzla

#6 Post Postao/la dare__71 »

maida_20 je napisao/la:A moram i ovo da napisem,ovdje ima toliko"pozitivno naelektrisanih :lol: " ljudi da mi je bas zbog njih drag ovaj forum :) i merak mi proviriti ovdje !



Ko je meni ovdje drag i mislim da bi bili dobri prijatelji? :-k

Papaya,оemka,Bina,Butty,Vorni,Disa,Dare,Pu¾ek,Ljiljo...a ostale cu ovdje dodati cim ih bolje upoznam :D
Ma maida hvala ti na iskrenosti i zaista si draga osoba za koju smatram da bi bila odlican prijatelj i u stvarnosti...hvala na ocjeni karaktera i da pored navedenih ima jos pojedinaca koji se trude kao nihad,moby....koje sam ocjenio kao raju =D>

Avatar
Bijesanpuz
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1463
Pridružen/a: 18 Apr 2008 02:00

#7 Post Postao/la Bijesanpuz »

Naravno da smatram.. i to dosta njih tu...
Ovo je ovdje kao mala porodica.. Svi skupa...
Nebih da izdvajam nikoga, znaju vec svi skim sam dobar skim nisam..
Ali neki meni pomazu nekima ja pomazem, od nekih trazim savjet , nekima dajem savjet..
ovaj forum je raznolik i zbog toga je i bogat sa dobrim ljudima... I uvijek mozes nesto vise nauciti..

sa dosta njih dodjem u sukob misljenja u nekoj temi.. ali to neznaci da nismo u dobrim odnosima..

ovdje je raja stvarno COOL :D
It's nice to be important but is more important to be nice!
Zivot je samo crtica izmedju dva datuma na nadgrobnoj ploci

Avatar
probisvjet
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 297
Pridružen/a: 06 Okt 2008 02:00
Lokacija: tu na njemu

#9 Post Postao/la probisvjet »

i ovo je jedan nacin upoznavanja .... princip mi je upoznaj onog za kojim te srce vuce ,nista ne gubis , samo sat / dva u tvom zivotu ...do mene je da shvatim tko je dostojan da mu se posvetim , vjerujem

[/i]

Avatar
diisaaa
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2663
Pridružen/a: 28 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

#10 Post Postao/la diisaaa »

naravno da vas smatram prijateljima inace sta bi radila ovdje ne bih nikog posebno da izdvajam svi ste mi na neki svoj nacin dragi osjecam se prelijepo okruzena vama dragi moji forumasi i forumasice :)
najljepše mjesto na svijetu...je biti pored tebe

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#11 Post Postao/la sabinax »

Naravno, i smatram ih jako dobrim prijateljima bas zato sto se svakodnevno srecemo i druzimo, cak cesce nego sa zivima (ovako je ipak lakse, svak se spaja iz svoje kuce na mjesto sastanka Bol-chat stranicu)...Moram priznati da mi je na ovaj nacin zaista sirok krug prijatelja iz cijelog svijeta, i zaista vas volim :inlove:
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
badgirl
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2649
Pridružen/a: 30 Aug 2007 02:00
Lokacija: austrija

Re: Da li smatrate ljude sa foruma prijateljima/prijateljicama?

#14 Post Postao/la badgirl »

meni su svi koje poznajem prijatelji dok ne postanu neprijatelji dali to bilo tu ili negdje drugo :)

PS: neprijatelja nemam :D :D

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: Da li smatrate ljude sa foruma prijateljima/prijateljicama?

#15 Post Postao/la im_ex »

papaya je napisao/la:Ah da...i manite se vise prica ko sta ima sa kim, jer zapravo niko nema nista ni sa kim...
slika hahah, ma braFo :lol:



Jos davno rekoh da osobe s kojima virtualno komuniciram gledam kroz mogucnost realnog susreta.
Na bol-u ( kao i drugdje), upoznala sam mnostvo osoba koje su mi se "uvukle pod kozu" ... koje su mi drage i koje mi znaju nedostajati kad ih iole cesto ne vidim onn.
Kao i u reali, normalno, ne rangiram ih sviju podjednako, ali, da, smatram ih prijateljima, vise manje opet.
Imala sam priliku sresti se s osobama koje sam upoznala zahvaljujuci internetu i nosim sobom bogatstvo uspomena.
Zivjeli mi ! :)
Kuda idu ljudi kao ja ...

Odgovori