Kakav ste diskutant?

Ponasanje.Bonton.Prijateljstvo.
Poruka
Autor/ica
Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Kakav ste diskutant?

#1 Post Postao/la sabinax »

Ovako, zanima me, kakav ste diskutant?
Dali ste osoba koja se u ime mira i blagostanja ne uplice u diskusiju, jer ne zeli nikom da se zamjeri i bude uskracena za to da dade svoje misljenje, jeste li osoba koja cvrsto brani svoje stavove do "zadnje kapi krvi", jeste li osoba koja dade svoje misljenje i bas vas je briga sta ce netko na to odgovoriti, jeste li osoba koja da odgovor u jednoj recenici i ne obrazlaze detalje ili ako vas neko pita zasto tako mislite???

Ja sam recimo osoba koja se voli uplesti u ama bas sve (cak i kada nema neko saznanje o temi, svjesna sam da to nije dobro, ali moram dati misljenje pa makar i o tome da me ta tema ne zanima)
Volim diskusiju, ali do neke granice, ponekad kad vidim da diskusija nema smisla i krece se u smijeru prepucavanja ja prekidam i ostajem pri svom misljenju.
Najvise volim kad mi netko smireno i razumno, bez emocija objasni upravo ono sto me zanima, onda je opet na meni da prihvatim ili ne. Iako zastupam i misljenje da nije uvjek sve crno ili bijelo, vec da cesto u zivotu ima i sarenila :)
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
indeks
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 4246
Pridružen/a: 01 Feb 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

#2 Post Postao/la indeks »

U sustini,kazem ono kad mislim da imam sta da kazem,uvijek idem linijom manjeg otpora :D ,volim analizirati,ne volim dati neko misljenje,ako znam da ce to neko zloupotrijebiti i napraviti od muhe medvjeda.......
Zalosti me kad vidim da se neki pocnu vrijedjati,i kad ciljano upisuju komentare koji ce isprovocirati druge :mad:
Ovu temu usko vezujem za onu~Volite vise plitke ili duboke teme~,uvijek sam vise za plitke,za neke opustajuce teme,vjerovatno se to da primijetiti po mojim vec upisanim postovima
Tu sam prvenstveno da se opustim i zabavim,a ne da se naglabam s nekim,sta je starije,kokos ili jaje :baa:

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#4 Post Postao/la sabinax »

ma ja volim SVE, forum je inace razmjena misljenja i nije bas nesto namjenjen za igranje (mada smo ga mi modelirali po svom ukusu :) svi smo zeljni opustanja i zezanja) Ja volim igre zato jer sam o skoro svemu dala svoje misljenje (jes da mozda nikog nije briga moje misljenje, ali ja jednostavno volim to izbaciti iz sebe), smijem li priznati nesto zlocesto 8) ponekad cak volim kad se teme rasplamsa, ali da napomenem "Nikako ne volim vrijedanje na nacionalnoj, vjerskoj, rasnoj ili spolnoj osnovi!"
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
JAS
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1183
Pridružen/a: 07 Okt 2008 02:00
Lokacija: Macedonia

#6 Post Postao/la JAS »

E bas si tezak protivnik znas...hahaha

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#7 Post Postao/la sabinax »

Mic_Sokoli je napisao/la:Poznata mi je vrsta Ljudi koja ni po koju cjenu ne pada na ledja,i cesto se snjima znam iskaljati,kako u zivotu tako i na netu.
A sta ako si ti bas taj, ja ponekad pomislim da Mic ima pistolj i da moze pucati iz ekrana da bi cesto pobio svoje ne istomisljenike...oprosti Mic ali morala sam to reci+
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: Kakav ste diskutant?

#8 Post Postao/la im_ex »

sabinaX je napisao/la:Ovako, zanima me, kakav ste diskutant?


Trenutno, povodom promjene izgleda sajta, zracim totalno razocarano (sto se da vidjeti iz prilozenog) ha ya
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
pasa74
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2589
Pridružen/a: 29 Nov 2007 02:00
Lokacija: France

Re: Kakav ste diskutant?

#9 Post Postao/la pasa74 »

los brate,los.....
xxx...

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Kakav ste diskutant?

#13 Post Postao/la sabinax »

Hehehhehe pozna me Baustelac u dusu.... [laugh.gif]
Upravo tako ja volim zdravu diskusiju, volim reci sta mislim, ali ne volim nametati svoje misljenje, jedino malo dublje zalazim u raspravu ako smatram da me netko nije dobro razumio
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Kakav ste diskutant?

#14 Post Postao/la nella26 »

moji stavovi su uvijek potkrijepljeni i zastupam jako odgovorno i uvijek stojim iza onog što sam rekla.A nisam osoba koja može prećutati tako da svoj stav uvijek iznosi i ne volim ljude koji ne prate sami sebe šta govore
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Kakav ste diskutant?

#15 Post Postao/la beca »

Takav da osoba sa kojom diskutujem ili pozeli da me ubije, ili prestane zauvijek diskutovati sa mnom.....tjeram stvari na cistac, sto ne valja, uvijek imam dodatnih pitanja /kad mi je stalo do diskusije/, ukazujem na propuste i neslaganja dijelova price, ma kriza sam, sto jest jest...

Uvijek nastojim dokazati zasto smatram da sam u pravu, a u medjuvremenu osoba sa kojom diskutujem obicno popizdi :oops: , sta cu kad ne volim nesporazume i nerazrijesene situacije, a od onih sam djevojaka sto se kaze jedna glava hiljadu jezika....

Odgovori