Droga

Ponasanje.Bonton.Prijateljstvo.
Poruka
Autor/ica
Avatar
mickey
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 615
Pridružen/a: 26 Mar 2008 02:00
Lokacija: Afghanistan

Re: Droga

#17 Post Postao/la mickey »

ne drogira se sva omladina, lei il figlio di conservatore stupido ritardato della femmina
[Real mad.gif]
slika

Avatar
string
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 1054
Pridružen/a: 08 Dec 2008 16:45

Re: Droga

#18 Post Postao/la string »

Poznajem momka koji je otisao u Njemacku za vrijeme rata.Tamo se poceo drogirati.Kad se vratio ovamo prestao je uzimati droge ali mu se desava da kad hoda gradom odjednom ugleda kako zgrada pada na njega ili kako auta mijenjaju oblike.Nesto se izgleda sjb u glavi..
Sve bude i prodje...sve dodje pa bude...i opet prodje....pa dodje...

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Droga

#20 Post Postao/la nella26 »

Ma baš čovjek treba imati jak karakter da se okani droge i da uspije a da se ne vrati.
Znala sam momka koji je obišao sve moguće komune i ćim izaće ponovo se navuće, uspios e skinuti bez komune i bio je čist par godina, i na jednom derneku opet uzme i umre :(
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Droga

#22 Post Postao/la nella26 »

Ma ne znam šta bih ti rekla je li crnjak ili nije, žalosno je što neko na takav način sebi nanosi zlo, ali kad pomislim koliko zlo oni nanose normalnim ljudima nije mi ih žao.
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
lattemma
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 281
Pridružen/a: 16 Mar 2009 14:53

Re: Droga

#23 Post Postao/la lattemma »

Imam brata narkomana i znam sta je i kako je to....
Nemogu se neke stvari rijecima opisat...
Bio je u at i na kraju za bosnu smo ga morali vratit...
Sta je on u stanju napravit to nije za povjeovat,jos nije poceo da krade ali i to cekam da pocene....
Sve je probo i stigo je do zadnjeg vec 4 godine se sprica.
Skine se par mjeseci pa opet pocne neznam sta je gore sto njega dileri traze ili sto njih trazi on.
Licno sam ga bila zakljucala u podrumu 3 mjeseca...da nepricam sta sam prosla sve jer to nije normalno i nikad to niko nece moci da svati..
Zao mi ga je ima samo 23 godine i tome se oduprijet nemoze...kad god pomislim evo gotovo je ja dobijem poziv da neznaju gdje je ili da je u bolnici...
Cesto pomislim a i to mu kazem da bih najradije volila da se predozira i da umre da se svi mi rijesimo tih muka i te patnje. najgore je gledat a pomoc nemozes, i nepati on od nicega njemu je liepo dok kljuca...a mi patimo oni koji ga vole...
U komsiluku su dva momka narkomana bila obadvojica su umrli prije par mjeseci on ih je gledo nije vrijedilo da se nauci...
Rodzak nam je svog oca izbo´o nozem jer on nije dao novac da orgija i dalje...


JEDNOM NARKOMAN UVJE NARKOMAN

JER NJIVOM MOZAK NESLUSA NIKOG;DROGA VLADA SVAKIM DJELOM TJELA
Thank´s god i´m a women

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Droga

#24 Post Postao/la nella26 »

Uh latemma žao mi je stvarno što to prolaziš, mogu samo zamisliti kako ti je.
teško je to gledati a ne možeš mu pomoći jer on to ne želi a i ne može više.
Mog komšiju je isto brat zatvarao u sobu ne bi li se skinuo i kaže kad uđe u tu sobu po zidu krv koliko on udara u zid, svo mu tijelo zguljeno, sve polupano, parket je čupao, a ulica se orila koliko je on vrišato.
Išao je i u komune ali pobjegne, sada je vani opet i navučen je i on na iglu, baš nekidan sam ga srela na ulici traži mi cigaru uopšte me nije prepoznao.
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
lattemma
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 281
Pridružen/a: 16 Mar 2009 14:53

Re: Droga

#25 Post Postao/la lattemma »

Hvala Nella na suosjecaju!
Ali ovom mom bog vise nemoze pomoc kamoli komuna ili bilo ko drugi!!!
Thank´s god i´m a women

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Droga

#26 Post Postao/la nella26 »

Ne znam stvarno šta da ti kažem neka je Bog tebi na pomoći, on je svoj put izabrao i znam da ti je teško zbog toga ali opet gledaj na sebe jer vjerujem da si sve dala od sebe da ga izvučeš.
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

igla
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 259
Pridružen/a: 03 Dec 2008 12:12

Re: Droga

#27 Post Postao/la igla »

po svjeskim procjenama,samo se 4 % ljudi skine skroz.ostali se prije ili kasnije opet vrate tom poroku.

t_u_t_n_p_l_0_c_k
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 913
Pridružen/a: 28 Jul 2009 10:10
Lokacija: Pandora

Re: Droga

#29 Post Postao/la t_u_t_n_p_l_0_c_k »

vidovita_dzemila je napisao/la:žao mi je latte.... :(


moja komšinica se drogirala u njemačkoj i otac joj je napravio ovdje kuću na selu i doveo je ne bi li je skinuo s droge

išla je u komunu na Rotimlji i pošto poznajem njihovog vođu pitala sam ga za nju. rekao mi je da ona uopšte nema želju da se izliječi i sve dok sama ne odluči da se liječi džaba komuna, zaključavanje u sobu itd

i sad, ona se nekako povezala s jednim mostarcem (valjda i on iz komune) i skontali smo ga, parkira dalje od mahale i čeka na znak, a znak je kad ona par puta upali i ugasi svjetlo. kad dobije znak ode pješke do kuće i uđ joj kroz prozor, a pred zoru ode

odvikavaju se zajedno . . . .sigurno nema sta drugo bit . . . [Happy.gif]
slika

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: Droga

#30 Post Postao/la im_ex »

lattemma je napisao/la:Imam brata narkomana i znam sta je i kako je to....
Nemogu se neke stvari rijecima opisat...
Bio je u at i na kraju za bosnu smo ga morali vratit...
Sta je on u stanju napravit to nije za povjeovat,jos nije poceo da krade ali i to cekam da pocene....
Sve je probo i stigo je do zadnjeg vec 4 godine se sprica.
Skine se par mjeseci pa opet pocne neznam sta je gore sto njega dileri traze ili sto njih trazi on.
Licno sam ga bila zakljucala u podrumu 3 mjeseca...da nepricam sta sam prosla sve jer to nije normalno i nikad to niko nece moci da svati..
Zao mi ga je ima samo 23 godine i tome se oduprijet nemoze...kad god pomislim evo gotovo je ja dobijem poziv da neznaju gdje je ili da je u bolnici...
Cesto pomislim a i to mu kazem da bih najradije volila da se predozira i da umre da se svi mi rijesimo tih muka i te patnje. najgore je gledat a pomoc nemozes, i nepati on od nicega njemu je liepo dok kljuca...a mi patimo oni koji ga vole...
U komsiluku su dva momka narkomana bila obadvojica su umrli prije par mjeseci on ih je gledo nije vrijedilo da se nauci...
Rodzak nam je svog oca izbo´o nozem jer on nije dao novac da orgija i dalje...


JEDNOM NARKOMAN UVJE NARKOMAN

JER NJIVOM MOZAK NESLUSA NIKOG;DROGA VLADA SVAKIM DJELOM TJELA
Nemas pojma kako te razumijem.
Samo, jedno mi nije jasno; kad je iz at vracen u BiH, vjerujem da mu se na minimum svelo davanje novca; kako je mogao nastaviti a bez novca obzirom da kazes da jos nije poceo da krade a i imajuci u vidu cinjenicu da dileri olako ne daju robu na fine oci nekakvom novajliji.
Kuda idu ljudi kao ja ...

Odgovori