Neuračunljivost

Ponasanje.Bonton.Prijateljstvo.
Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Neuračunljivost

#2 Post Postao/la beca »

Ne daj Bože nikome, samo to mogu reći...ne kaže se džaba, Bože svega, pameti najviše...psiha je čudo, ne smijem se usuditi dalje komentarisati...

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Neuračunljivost

#5 Post Postao/la ra-ja »

Nisam nikada mogla vjerovati da normalna majka moze napraviti svome djetetu takvo zlo...oduzimajuci mu zivot...

Ali nakon svih gidina dosla sam do zakljucka da ima puno ljudi pa tako i majki koje nemaju osjecaj ljubavi niti prema svom djetetu..kako ce imati osjecaje prema drugima... :?:

Jednom sam citala a i napisala ..kako je majka toliko izmlatila djevojcicu da je dosla do sok sobe u bolnici...A samo zato sto se spotakla pala i razlupala nekoliko komada jaja....
Ja bih takvog roditelja premlatila isto tako dok nepropisa krv... :(

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Neuračunljivost

#6 Post Postao/la beca »

nije to ra-jo, da majke nemaju osjećaja....

jaa to gledam ovako....to su psihički bolesne žene....sigurnao nijedna majka ne može mrziti u tolikoj mjeri svoje dijete da ga ubije....kad ti Bog pamet uzme, nema osjećaja, nema razuma...

Ne daj Bože nikome!

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Neuračunljivost

#7 Post Postao/la ra-ja »

Mozda tvoja iskustva su drugacija od mojih....
Sta ces reci kada vidis da jedna majka NA SRED ULICE PRED TVOJIM OCIMA tranpi malu bebu od tri mjeseca .za kasetu Sinana Sakica...i to pravi posao sa prosijacima...
Posto joj to neomogucis ...pomazes joj da smjesti bebu sutra u dom ...a ona se istog momenta vrati i ostavi sincica ispod klupe na tom istom mjestu i nestane..... :!:

Nije mogla da ceka ni do sutra....da li je normalna ili ne ..veoma je bila mlada... :!:

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Neuračunljivost

#8 Post Postao/la beca »

ja nisam individualizirala, nego sam globalizirala...dakle kometarisala sam već završenu stvar....taj slučaj na ulici mi nije ni naumpao, samo krajnji ishod ove temme...

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Neuračunljivost

#10 Post Postao/la beca »

Ra-Ja je napisao/la:Mozda tvoja iskustva su drugacija od mojih....
Sta ces reci kada vidis da jedna majka NA SRED ULICE PRED TVOJIM OCIMA tranpi malu bebu od tri mjeseca .za kasetu Sinana Sakica...i to pravi posao sa prosijacima...
Posto joj to neomogucis ...pomazes joj da smjesti bebu sutra u dom ...a ona se istog momenta vrati i ostavi sincica ispod klupe na tom istom mjestu i nestane..... :!:

Nije mogla da ceka ni do sutra....da li je normalna ili ne ..veoma je bila mlada... :!:

ja sam tek sad pročitala da si ti meni napisala jednu glupost....čuj dijete za kasetu, daj baaaa

riješaš miječi.......neomogućiš-onemogućiš valljda [To funny.gif]

Odgovori