MOJ NAJBOLJI PRIJATELJ I MOJA NAJBOLJA PRIJATELJICA ??

Ponasanje.Bonton.Prijateljstvo.
Zaključano
Poruka
Autor/ica
Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

MOJ NAJBOLJI PRIJATELJ I MOJA NAJBOLJA PRIJATELJICA ??

#1 Post Postao/la ra-ja »

kroz svoj zivot imala sam puno prijateljica i prijatelja od djetinstva pa dalje...

Sve djevojcice u komsiluku bile su moje dobre drugarice.... [icon_flower.gif]


U srednjoj skoli , moja najbolja drugarica je bila Seka s kojom sam sjedila zajedno u klupi.Moje prvi izlasci van , kao i prvi docek Nove godine sam provela snjom zajedno.Tako puno dogodovstinja imam vezano za nju.ona je bila moja povjerljiva drugarica.Dugo je nisam vidjela ..zivi veoma daleko. Uz nju sam imala jos i druge prijateljice iz razreda [icon_flower.gif]

Moj najbolji drug kroz srednju skolu bio je M. Nenad..vec sam pisala o njemu...
Njega sam naznacila zato sto sam cesto snjim bila u drustvu.Bio mi je kao brat.Veoma pozitivne i mirne naravi, bez napora uz dobar normalan kontak razumjeli smo se.Inace svi moji drugovi iz srednje skole su tako dobri,da su ostali zauvijek u mojoj memoriji... [icon_flower.gif]

Na kraju sve dok nisam odselila iz tog naselja moja drugarica je bila Lala...stanovale smo stan iznad stana...Njeno poznavanje stranih jezika , nagnalo me da i sama naucim pomalo Talijanski. Svirala je gitaru..i u drusrvu vrlo ceto smo pjevale. pretezno Talijanske melodije...Super drugarica.. [icon_flower.gif]

Uvijek sam se druzila sa osobama od kojih mogu nesto dobro ili pozitivno nauciti..Upravo azto sam i imala gore navedene osobe...

Da li ste vi imali svoje prilatelje/ce i kakvo je sjecanje ostavilo na Vas?
Zadnja izmjena: nella26, dana/u 18 Jul 2010 12:29, ukupno mijenjano 1 put.
Razlog: Tema vec postoji

Zaključano