Alkohol i slavlje

Ponasanje.Bonton.Prijateljstvo.
Poruka
Autor/ica
Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#31 Post Postao/la sabinax »

Evo da ja ozbiljno obradim ovu temu...Vako...Slavlje i alkohol
Smatram da slavlje moze i bez alkohola ako se ljudi znaju zabaviti...druga stvar, postoji kultura pijenja alkohola i covjek treba znati sta je pijenje a sta nalokavanje
Alkohol ponekad moze dovesti da se èovjek opusti i da se razveseli ali treba znati granicu...
Recimo kada sam bila mlaða, moram priznati da mi je tolerancija bila puno veca nego sada ali znam da se vrlo rijetko dogodilo da bih presla granicu (i zaplakala....hehhhehe tako alkohol djeluje na mene kada pretjeram), sada mi je tolerancija vrlo mala...par casica i ja sam gotova, ne pijem cesto tu i tamo kada iziðem s kolegama popijemo par èasica i to je to
Ali sta rade danasnje generacije...ma bilo je toga i ranije, ali ovo sada je naprosto ubijanje alkoholom...ne znam samo kakva je to zabava ako na kraju svega zavrsis zabijen autom u zid, razbijene glave, zaronjen u svoju bljuvotinu ili na ispumpavanju zeluca...to po meni nije zabava [-X
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
mickey
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 615
Pridružen/a: 26 Mar 2008 02:00
Lokacija: Afghanistan

#34 Post Postao/la mickey »

sta ja znam, ne moze to bez alkohola.

pozoves brate finu djevojku van i kako ce ona izgubit svijest ako ne popije puno alkohola.

ona ako nije pod gasom dobro zna sta radi, zato puno alkohola.

Avatar
_ramayana_
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 654
Pridružen/a: 09 Sep 2008 02:00

Re: ALKOHOL I SLAVLJE

#36 Post Postao/la _ramayana_ »

Nije toliko bitan alkohol za neko slavlje, meni licno je vise bitna atmosfera i moje okruzenje,al koja casica u tim trenutcima ne smatram losim ukoliko covjek sebi zna naci granicu i napraviti sebi stimung,al sad neko prepijanje i pravljenje neugodnih scena smatram cistim idiotizmom.Ali alkohol ko alkohol veicinu nas hajmo tako reci "uzme" pa nam se tek tad vidi pravo lice....manifestacije tipa Nova godina,rodjendani meni licno su beeze ako nema malo cuge i da to obiljezimo na neki nacin i zazelimo jedno drugima sve najbolje u buducnosti :mrgreen:

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

Re: ALKOHOL I SLAVLJE

#37 Post Postao/la belly_dancer »

Uf po pitanju tpga,prije sam mogla popiti bez problema i ništ ami nebi bilo...al kako sam prestala se družit sa tom ekipom...(nije mi baš puno pomogla...) onda sad kad popijem vrludam...
Al naučila sam da mi uopče netreba alkohol da bi se zabavila.Prirodno sam luda i zbilja je suvišno da onda i popijem :mrgreen:
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

Re: ALKOHOL I SLAVLJE

#39 Post Postao/la belly_dancer »

papaya je napisao/la:koja ima 17 godina.
taman sam mislila da če priča imat neke veze s tim da si se ti malo pogucnula...
papaya je napisao/la:-Hvala, ne pijem....od augusta vise ne pijem alkohol :shock:
...kad ono...vid vraga...!
hahaha

ovo joj je dobra fora...hahha,samo ajd ono da ko mi šta smo znali piju među sobom pa pričaju,ona je uspila mami svoje frendice to reč,onak mrtvo hladno :lol: :lol:
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
maida_20
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6068
Pridružen/a: 05 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: ALKOHOL I SLAVLJE

#41 Post Postao/la maida_20 »

papaya je napisao/la:Ja se druzim i sa mamom i sa cerkom :wink:
(jbt, ja nisam pila sa 17...mene to malo sokira, sa 17 ja sam se napila od coca-cole)

:lol: coca-colo moja :lol:

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

Re: ALKOHOL I SLAVLJE

#42 Post Postao/la belly_dancer »

papaya je napisao/la:Ja se druzim i sa mamom i sa cerkom :wink:
(jbt, ja nisam pila sa 17...mene to malo sokira, sa 17 ja sam se napila od coca-cole)
ah...moraš se malo modernizirat...moja generacija (koja nije daleko od generacije tvoje curice) je pila i ranije...ovisi o društvu...samo ti ko mama moraš znat ko ti od njenih prijatelja paše a ko ne po pitanju toga...naravno da si ona sama bira prijatelje,al ako vidiš da uz njih se kopa onda moraš reagirat... :)
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
basista
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2094
Pridružen/a: 19 Aug 2009 00:17

Re: ALKOHOL I SLAVLJE

#43 Post Postao/la basista »

Bez kakvih-takvih kolicina alkohola i dobre muzike,nema ni slavlja.. [cool.gif]

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: ALKOHOL I SLAVLJE

#44 Post Postao/la beca »

basista je napisao/la:Bez kakvih-takvih kolicina alkohola i dobre muzike,nema ni slavlja.. [cool.gif]
[thumbup.gif]

Avatar
Emmi
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2108
Pridružen/a: 23 Dec 2009 21:54

Re: ALKOHOL I SLAVLJE

#45 Post Postao/la Emmi »

otkacim se i bez alkohola [Happy.gif]
slika

Odgovori