Vjerujete li u prorocansta, znate li za neko prorocanstvo

Sve o Astrologiji Horoskopu Numerologiji
Prorocanstva
Poruka
Autor/ica
Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Vjerujete li u prorocansta Poznate je li koje prorocanstvo

#34 Post Postao/la beca »

ja ne vjerujem u danasnje kvazividovitare i nadrivracare...to je jako zanimljivo za Nostradamusa priznajem, ali samo kada je on u pitanju, ostali vidovitari cao...

Kod mene blizu, zivi zena koja gleda u kasike (ima svoju stranicu u sedmicnim novinama, Expres, ko ne vjeruje), to kad sam cula...ne treba nista vise, gleda u kasike, ma daaaaj, moj se momak ima obicaj nasaliti, kad vidi na tv u reklamu vidovite, on kaze: VIDOVITA DZEMILA I SARADNICI GLEDAJU U STA STIGNU i tacno tako i jest, sve za otimanje para...

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Vjerujete li u prorocansta Poznate je li koje prorocanstvo

#35 Post Postao/la sabinax »

nedavno sam gledala dokumentarac o Nostradamusovim prorocanstvima i kazu da recimo prorocanstva su napisana kroz neko dugo vrijeme cak modelirana...a onda naleti neki dogadaj kojeg ljudi uglave u one tekstove...posto je napisano davno velika je vjerojatnost da ce se nesto slicno dogoditi...eto tako se obistinjavaju prorocanstva

ja sam cula za neka dva proroka srbina s ovih krajeva i ta knjiga je dosta bila popularna jedno vrijeme kod nas...ali iskreno, nisam proucavala
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Vjerujete li u prorocansta Poznate je li koje prorocanstvo

#37 Post Postao/la beca »

vidovita_dzemila je napisao/la:danas sam gledala na federalnoj televiziji emisiju "centralni zatvor" i bio gost ovaj mevludin duvančić i lik nije nikakav prevarant. sve što je u prethodnim godinama predvidio obistinilo se pa i smrt alije izetbegovića. njegove sposobnosti koriste i za traganje u ratu nestalih osoba. zatim pogodio je gdje je ante gotovina bio itd. a svoj dar je otkrio sa 16 godina kad je predvidio smrt svoje nene inače jako dobrog zdravlja

jednom je mevludin bio gost na jednoj sarajevskoj radio stanici, trebalo je navesti datume rodjenja partnera i on je pricao...poslala sam sms, rekao je je nekoliko stvari, tacnih, o meni i mojoj vezi, ali je zanimljivo da nikome nije govorio nista u vezi sa buducnoscu, samo sadasnjost....

to sam bila i zaboravila, dzemka me napomenula ovim...

Avatar
PIRAT_SA_KARIBA
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 4009
Pridružen/a: 03 Dec 2008 23:37
Lokacija: Na moru

Re: Vjerujete li u prorocansta Poznate je li koje prorocanstvo

#38 Post Postao/la PIRAT_SA_KARIBA »

2012 dolazi princ na bjelom konju i osvaja svijet [oha.gif]
slikaslikaslika

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Vjerujete li u prorocansta Poznate je li koje prorocanstvo

#40 Post Postao/la beca »

vidovita_dzemila je napisao/la:pa on kaže da proriče blisku budućnost. recimo danas je govorio desiće ti se to i to ali od na primjer jula počet ćeš rješavati probleme. ili obratno, da će pri kraju godine biti problema. vjerovatno ne želi da znatno utječe na živote ljudi. zamisli kaže ti umrijećeš tad i tad ili će ti nastradati neko za par godina i šta ja znam.
danas reče ženi imaš pramenove a radiš u bijelom manitilu. kaže ona radim kao apotekarka i sve joj pogodi a ona se šokirala drhti joj glas. može biti da su se prije dogovorili da ona nazove emisiju, ali je previše tih dokaza u njegovu korist.
još kaže za rak da nije sposoban da ga izliječi ali da se premalo radi na traženju lijeka
vjerujem ti jer je tada na toj emisiji curi rekao da ima svjezi oziljak od depilacije na intimnom mjestu, mozes misliti, a on je nasao onog nestalog djecaka, ako se sjecas prije nekoliko godina iz tuzle, samo rtrazio njegovu sliku i rekao je da se nalazi u napustenom vozu, i tako je i bilo...

moja drugarica ga licno zna, kaze nece u drustvu, u zezanciji nista u vezi s tim da prica...

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Vjerujete li u prorocansta Poznate je li koje prorocanstvo

#42 Post Postao/la beca »

vidovita_dzemila je napisao/la:
beca_jovi je napisao/la: kaze nece u drustvu, u zezanciji nista u vezi s tim da prica...
pametan. zamisli koje je to opterećenje za njega. gdje god pođeš, koga god sretneš svi nešto traže i očekuju od tebe.
da li on sebi moze vidjeti buducnost [eusa_think.gif]

ja mu ne bih u kozi bila

Avatar
diisaaa
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2663
Pridružen/a: 28 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: Vjerujete li u prorocansta Poznate je li koje prorocanstvo

#43 Post Postao/la diisaaa »

vidovita_dzemila je napisao/la:pa on kaže da proriče blisku budućnost. recimo danas je govorio desiće ti se to i to ali od na primjer jula počet ćeš rješavati probleme. ili obratno, da će pri kraju godine biti problema. vjerovatno ne želi da znatno utječe na živote ljudi. zamisli kaže ti umrijećeš tad i tad ili će ti nastradati neko za par godina i šta ja znam.
danas reče ženi imaš pramenove a radiš u bijelom manitilu. kaže ona radim kao apotekarka i sve joj pogodi a ona se šokirala drhti joj glas. može biti da su se prije dogovorili da ona nazove emisiju, ali je previše tih dokaza u njegovu korist.
još kaže za rak da nije sposoban da ga izliječi ali da se premalo radi na traženju lijeka
mislim da nije namjestaljka dzemka zato sto poznajem covjeka i zna zaista covjek ali nece puno da prica
najljepše mjesto na svijetu...je biti pored tebe

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Vjerujete li u prorocansta Poznate je li koje prorocanstvo

#45 Post Postao/la beca »

Mic_Sokoli je napisao/la:Ima jedno prorocanstvo koje cu da citiram tu kad budem imao vremena tj volje,ima da se ukipite.
jedva cekam...

Odgovori