Petak 13-ti

Sve o Astrologiji Horoskopu Numerologiji
Prorocanstva
Poruka
Autor/ica
Avatar
studenac
Clan u razvoju
Clan u razvoju
Postovi: 42
Pridružen/a: 30 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

petak 13

#16 Post Postao/la studenac »

Praznovjerje cisto,ako nije kako onda ja opsta cijeli zivot jer sam upravo

rodjen u petak 13-tog neke uhh godine.






samo opusteno dan ko i svaki :P :lol: :listen: 8)

Avatar
bosman
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2316
Pridružen/a: 10 Nov 2007 02:00
Lokacija: Germany-München

#17 Post Postao/la bosman »

Petak 13.tog se najvise volim zabavljati! 8)

Avatar
pasa74
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2589
Pridružen/a: 29 Nov 2007 02:00
Lokacija: France

#20 Post Postao/la pasa74 »

paparaci je napisao/la:mislim da je to vise do psihe covjeka. jer sama cinjenica da se na taj dan navodno lose stvari desavaju, osobe to i ocekuju tj iscekivaju. tako da uopste nije potrebno puno da bi se tako nesto i desilo. sad vise ili manje lose, nebitno. mislim da mi se jednom nesto lose desilo. ali to je vise igra slucaja. nista vise. jer kad ne mislis na to. dan je kao svaki ostali.
bio je petak 13-i,kada sam izisao iz logora...
da li je to los dan? :-k
xxx...

Avatar
bosman
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2316
Pridružen/a: 10 Nov 2007 02:00
Lokacija: Germany-München

#21 Post Postao/la bosman »

pasa74 je napisao/la:
paparaci je napisao/la:mislim da je to vise do psihe covjeka. jer sama cinjenica da se na taj dan navodno lose stvari desavaju, osobe to i ocekuju tj iscekivaju. tako da uopste nije potrebno puno da bi se tako nesto i desilo. sad vise ili manje lose, nebitno. mislim da mi se jednom nesto lose desilo. ali to je vise igra slucaja. nista vise. jer kad ne mislis na to. dan je kao svaki ostali.
bio je petak 13-i,kada sam izisao iz logora...
da li je to los dan? :-k

Nije, nego ja mislim tvoj sretan dan! zao mi je da si i tu ikako bio nevezano za petak 13.! :huh:

Avatar
pasa74
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2589
Pridružen/a: 29 Nov 2007 02:00
Lokacija: France

#22 Post Postao/la pasa74 »

bosman je napisao/la:
pasa74 je napisao/la:
paparaci je napisao/la:mislim da je to vise do psihe covjeka. jer sama cinjenica da se na taj dan navodno lose stvari desavaju, osobe to i ocekuju tj iscekivaju. tako da uopste nije potrebno puno da bi se tako nesto i desilo. sad vise ili manje lose, nebitno. mislim da mi se jednom nesto lose desilo. ali to je vise igra slucaja. nista vise. jer kad ne mislis na to. dan je kao svaki ostali.
bio je petak 13-i,kada sam izisao iz logora...
da li je to los dan? :-k

Nije, nego ja mislim tvoj sretan dan! zao mi je da si i tu ikako bio nevezano za petak 13.! :huh:

hvala drug,neznam sta mi bi da to napisem ali vezano je za temu pa eto,nekom je i to sretan dan.....
xxx...

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

#23 Post Postao/la paparaci »

pasa74 je napisao/la:
bosman je napisao/la:
pasa74 je napisao/la: bio je petak 13-i,kada sam izisao iz logora...
da li je to los dan? :-k

Nije, nego ja mislim tvoj sretan dan! zao mi je da si i tu ikako bio nevezano za petak 13.! :huh:

hvala drug,neznam sta mi bi da to napisem ali vezano je za temu pa eto,nekom je i to sretan dan.....

neka si pasha moj :) eto vidis, nekog za taj dan vezu i lijepa desavanja. ziv ti meni bio komso :chuckel:

Avatar
indeks
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 4246
Pridružen/a: 01 Feb 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

#24 Post Postao/la indeks »

Meni je uvijek petak 13-i,kad radim prvu smjenu petkom........ :mad: ,ludnica,pa hajd......... :mad:

Ne vjerujem u te gatke,pogotovo jer asocira na film Petak 13(moderna gatka,nikakvog obrazlozenja) :lol: :lol: :lol:

Avatar
Bijesanpuz
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1463
Pridružen/a: 18 Apr 2008 02:00

#26 Post Postao/la Bijesanpuz »

vidovita_dzemila je napisao/la:
Nekada u starom vijeku petak je bio dan slièan dana¹njoj nedjelji, dan posveæen molitvama i odmoru, a svi koji su radili na taj dan smatrani su prokletnicima.

I dan danas u svim islamskim zemljama petak je neradni dan... U petak je dzuma namaz i svi idu u dzamiju da bi klanjali dzumu..

Recimo u egiptu, radna sedmica pocinje u nedjelju.. dok se petak neradi...
It's nice to be important but is more important to be nice!
Zivot je samo crtica izmedju dva datuma na nadgrobnoj ploci

Odgovori