Krvna grupa horoskop

Sve o Astrologiji Horoskopu Numerologiji
Prorocanstva
Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: Krvna grupa horoskop

#2 Post Postao/la im_ex »

Odlicno okarakterisano, zaista. :)


Nije u vezi s temom, al, nek se nadje, zlu ne trebalo [Happy.gif]

Krvne grupe roditelja ... Moguca krvna grupa djeteta ... Krvna grupa koja nije moguca

A A ............................... A,O ........................................ B,AB
A B ................................ A,B,AB,O ................................ -
A AB .............................. A B AB ...................................... O
A O ............................... A, O .........................................B, AB
B B ................................ B, O ........................................ A, AB
B AB .............................. A,B,AB .................................... O
B O ................................ B, O ........................................ A, AB
AB AB ..............................A, B, AB ................................... O
AB O ............................... A, B ........................................ AB, O
O O ................................. O ........................................... A, B, AB

nadam se da nisam sta pobrkala pri prenosu zvanom *pjesice* :P
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
Bijesanpuz
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1463
Pridružen/a: 18 Apr 2008 02:00

Re: Krvna grupa horoskop

#3 Post Postao/la Bijesanpuz »

e jos kad bi ja znao koja sam krvna grupa.. to bi bilo dobro
It's nice to be important but is more important to be nice!
Zivot je samo crtica izmedju dva datuma na nadgrobnoj ploci

Avatar
diisaaa
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2663
Pridružen/a: 28 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: Krvna grupa horoskop

#5 Post Postao/la diisaaa »

Žene krvne grupe B u ljubavi očekuju nježnosti i zadovoljstva, sreću i vijernost, te stalnu pažnju svojih izabranika. U partnerskim odnosima djeluju pomalo zahtjevno i nedodirljivo i stoga se teže odlučuju za ulazak u brak


[eusa_clap.gif] [eusa_clap.gif] bravo hypnose ovo je bas tacno
najljepše mjesto na svijetu...je biti pored tebe

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Krvna grupa horoskop

#6 Post Postao/la beca »

tacno....sve 0 pozitivna

Avatar
JAS
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1183
Pridružen/a: 07 Okt 2008 02:00
Lokacija: Macedonia

Re: Krvna grupa horoskop

#9 Post Postao/la JAS »

Blizanci [Happy.gif] ...a krvna grupa hmm, nesecam se imam negde zapisano!

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Krvna grupa horoskop

#10 Post Postao/la beca »

i onda mozemo kombinirati svoju i partnerovu grupu i vidjeti u cemu se slazemo i kako, i ako uradimo detaljnu analizu i malo se udubimo, mogli bismo mozda izbjeci neke konflikte, ako znamo da je to nesto u njegovoj krvi, necemo se truditi to ispraviti... :lol: :lol:

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: Krvna grupa horoskop

#12 Post Postao/la paparaci »

ja sam nulta. ali sad da li pozitivna ili negativna, ne znam. ali cini mi se da sam pozitivan [laugh.gif]

znam uglavnom da svakoj grupi mogu dati krv, ali samo svoju primam!

pa eto, ako kome treba - bujrum [Happy.gif]

cjenovnik: litra krvi - litra benzina [laugh.gif]

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Krvna grupa horoskop

#13 Post Postao/la beca »

paparaci je napisao/la:ja sam nulta. ali sad da li pozitivna ili negativna, ne znam. ali cini mi se da sam pozitivan [laugh.gif]

znam uglavnom da svakoj grupi mogu dati krv, ali samo svoju primam!

pa eto, ako kome treba - bujrum [Happy.gif]

cjenovnik: litra krvi - litra benzina [laugh.gif]

:lol: :lol:

eto mozes od mene i primiti i dati mi [mmmux2.gif] [laugh.gif]

Osobe koje imaju krvnu grupu 0 najčešće su izrazito srdačne, druželjubive i otvorene. Nemaju dlake na jeziku, vjerne su, iskrene i odane. Zbog toga što nisu sklone da preuzimu odgovornost, žena nulte krvne grupe će, radije tražiti grupu u kojoj se osjećaju zaštićenim i sigurnim. S druge strane, muškarci nulte krvne grupe su istinski lovci. Oni imaju neodoljivu potrebu da dominiraju, da budu primijećeni i zato uglavnom biraju zanimanje u kome mogu da se eksponiraju i afirmiraju, npr. gluma, žurnalistika, estrada... Oni imaju izraženu potrebu da žive sa osobama koje su radoznale, živahne i dinamične. Montonija i život po uobičajnim šablonima njima uopće ne odgovara. Za razliku od žena, muškarci su više zainteresirani za karijeru i kad je riječ o poslu neće uletati u neki odnos ili situaciju dok ne vide šta iz toga dobijaju.
Partnerstvo i obitelj: Žene krvne grupe nula od svojih muškaraca očekuju sreću, zadovoljstvo i nježnost. One osjećaju intenzivnu želju za udajom, koja proističe iz potrebe da se potvrdi kroz brak i obitelj. Kao supruge vladaju iz pozadine i često aktivno učestvuju u izgradnji karijere svog supruga. Kao majke prema djeci se postavljaju drugarski, gotovo prijateljski, a osobne ambicije ostvaruju preko supruga i djece.
Muškarci krvne grupe nula veoma su zainteresirani za žene, aktivni su u tom pogledu i zato ih žene vrlo brzo primjećuju. Nezgodna strana ovih muškaraca je to što mogu da budu krajnje nepouzdani, jer im neke stvari brzo prestaju biti zanimljivim. U braku su privrženi porodici, ali ovdje opet do izražaja može da dođe njihova jogunasta priroda, koja se protivi prepuštanju monotoniji životne svakodnevice.

Avatar
badgirl
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2649
Pridružen/a: 30 Aug 2007 02:00
Lokacija: austrija

Re: Krvna grupa horoskop

#14 Post Postao/la badgirl »

S druge strane, muškarci nulte krvne grupe su istinski lovci. Oni imaju neodoljivu potrebu da dominiraju, da budu primijećeni i zato uglavnom biraju zanimanje u kome mogu da se eksponiraju i afirmiraju, npr. gluma, žurnalistika, estrada... Oni imaju izraženu potrebu da žive sa osobama koje su radoznale, živahne i dinamične. Montonija i život po uobičajnim šablonima njima uopće ne odgovara. Za razliku od žena, muškarci su više zainteresirani za karijeru i kad je riječ o poslu neće uletati u neki odnos ili situaciju dok ne vide šta iz toga dobijaju.


ovo nije tacno , da je kod sviju 0 muskaraca ovako , nebih ja sada bila razvedena ...

nego ovoj horoskop krvne grupe je u japanu jako poznat ,u japanu je prvo pitanje kada nekoga upoznaju , koja je krvna grupa , astorloski horoskop uopste nije poznat , i ne razumiju kada im netko kaze da nezna krvnu grupu kako je to moguce ...


a ja sam A+ :D
Voli me kada to najmanje zasluzujem !!!!
http://de.youtube.com/watch?v=GAB20l0j8 ... re=related

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Krvna grupa horoskop

#15 Post Postao/la nella26 »

B i fakat tačan ovaj horoskop [icon_chuckel.gif]
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Odgovori