Teorija evolucije

Pisite o istoriskim zbivanjima bitkama vladarima

Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#2 Post Postao/la mrki62 »

Vjeruje, nego ¹ta, meni je moja draga nauèila da ba¹ to vjerujem a ¹to me onanauèi,.................... to je za mene svetinja :P
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#3 Post Postao/la sabinax »

Definitivno vjerujem i zastupam teoriju evolucije...kao jedinu razumnu i logiènu.
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
Megaskotica
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 731
Pridružen/a: 29 Feb 2000 02:00

#4 Post Postao/la Megaskotica »

ma tamo jedna dobra prica koju sma copy paste izmedju jednog vjernika ucenika i profesora ,pa bas govori i o ovoj tezi..


mislim da ju je vrijedno procitati

Avatar
basista
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2094
Pridružen/a: 19 Aug 2009 00:17

Re: TEORIJA EVOLUCIJE

#5 Post Postao/la basista »

Licno,ne vjerujem niusta,sto nije dokazano.. Pa prema tome....
Vrli sljedbenici Darwina,ako me zele uvjeriti,moraju mi pojasniti,kako to da od gmizavaca,mogu nastati ptice.. dakle,od nekih sluzavih zivotinja koje gmizu po zemlji,odjednom nastaju pernate ptice koje lete.. Pa onda lesinar i vrabac,slete na zemlju i pretvore se u misa i slona.. Pa se slon uplasi misa i skoci na drvo.. i istog momenta,postane majmun..
Jos uvijek nije pronadjen niti jedan ostatak nekog bica,koje se nalazi na pola puta od majmuna do covjeka. To treba imati u vidu. Jeste da je bilo raznih "spektakularnih" otkrica u vezi ovog,ali uvijek se na kraju ispostavi,da je u pitanju,lobanja nekog simpanze.. A tek da pojasne za delfine??
A posebna je prica,o raznim vrstama "prvobitnih ljudi"..
Toboze,bilo ih je vise pa su homo sapiensi,istrijebili ove druge??
A zasto bi oni to ucinili?
Ako je tako,zasto pominjane simpanze,nisu istrijebile gorile i pavijane?
Ili,zasto orlovi ne istrijebe skole ili bar vrapce?
Ili,zasto otrovne zmije,ne uniste neotrovne zmije?
Mozda i postoji neka tacnost..ali odredjena tacnost u toj teoriji..
medjutim,ipak je ona u svojoj genezi pogresna..

Avatar
andro
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 10034
Pridružen/a: 11 Apr 2007 02:00
Lokacija: BiH

Re: TEORIJA EVOLUCIJE

#6 Post Postao/la andro »

Pa da je sve tacno i dokazano ne bi se zvala teorija vec tvrdnja ili zakon
slika
slika

Avatar
basista
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2094
Pridružen/a: 19 Aug 2009 00:17

Re: TEORIJA EVOLUCIJE

#7 Post Postao/la basista »

andro je napisao/la:Pa da je sve tacno i dokazano ne bi se zvala teorija vec tvrdnja ili zakon
.
U pravu si.. ali tu teoriju,djaci moraju uciti u slkolama,bas kao i da jeste zakon.. Vjerovatno postoji i neki zakon o tome,ili bar nastavni program.. Ali,svodi se na isto.
Valjda bi trebalo ostaviti djeci neko pravo izbora..
A nije ni protivnickoj strani mane.. Vjeronauk vec od predskolskog uzrasta..
Za sada je to ostalo na pokusajima..

Avatar
lezbejkaaa
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 55
Pridružen/a: 10 Sep 2010 21:09

Re: Teorija evolucije

#9 Post Postao/la lezbejkaaa »

ne vjerujem jer nije dokazano
Lezbejkaaa: Zasto je bolje biti zena i sa zenom * Žene mogu iskoristiti svoj seksepil da dođu do onog što žele
* Postoji veća vjerojatnost da se proguramo preko reda*Ako prijatelj nabavi bolji auto, ne dobivaš slom živaca.

Kazimir
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 112
Pridružen/a: 02 Nov 2014 09:33
Lokacija: USA

Re: TEORIJA EVOLUCIJE

#10 Post Postao/la Kazimir »

basista je napisao/la:Licno,ne vjerujem niusta,sto nije dokazano.. Pa prema tome....
Vrli sljedbenici Darwina,ako me zele uvjeriti,moraju mi pojasniti,kako to da od gmizavaca,mogu nastati ptice.. dakle,od nekih sluzavih zivotinja koje gmizu po zemlji,odjednom nastaju pernate ptice koje lete.. Pa onda lesinar i vrabac,slete na zemlju i pretvore se u misa i slona.. Pa se slon uplasi misa i skoci na drvo.. i istog momenta,postane majmun..
Jos uvijek nije pronadjen niti jedan ostatak nekog bica,koje se nalazi na pola puta od majmuna do covjeka. To treba imati u vidu. Jeste da je bilo raznih "spektakularnih" otkrica u vezi ovog,ali uvijek se na kraju ispostavi,da je u pitanju,lobanja nekog simpanze.. A tek da pojasne za delfine??
A posebna je prica,o raznim vrstama "prvobitnih ljudi"..
Toboze,bilo ih je vise pa su homo sapiensi,istrijebili ove druge??
A zasto bi oni to ucinili?
Ako je tako,zasto pominjane simpanze,nisu istrijebile gorile i pavijane?
Ili,zasto orlovi ne istrijebe skole ili bar vrapce?
Ili,zasto otrovne zmije,ne uniste neotrovne zmije?
Mozda i postoji neka tacnost..ali odredjena tacnost u toj teoriji..
medjutim,ipak je ona u svojoj genezi pogresna..
Mislimdasi u pravu te teorije su za maloumnike koji vjeruju u ono sto niukojem slucaju ne moze biti potkrijepljeno dokazima. Slusaj. Tu teoriju o tome nastanku covjeka mozes u. WC. Tosu toliko glupe i smijesne tvrdnje da covjek se upita dali je taj. Darvin. bio normalan ili sa totalno pomracenim mozgom. Mislim daje taj ludak bio odvaljen u mozak. Price za budale i malo
U dijecu ako je familija tog ludog Darvina. Nastala od. Majmuna. Nemam nista protiv. Prihvatanjem njegove teorije postajes. STO. Mnogi neznaju. Pripadnik. SOTONIZMA. Po kazivanjima. Mnogih veliki licnosti. Sotonine. Crkve. Darvinova teorija o nastanku i evoluciji. JE. Glavno ucenje. Sotone. I glavni. Stub sotonizma. Ako niste znali sada DA. ZNATE komi ne vjeruje idite na internet i otvorite stranicu. Ucenja Sotonizma [eusa_naughty.gif]
Trebam prijatelje

Kazimir
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 112
Pridružen/a: 02 Nov 2014 09:33
Lokacija: USA

Re:

#11 Post Postao/la Kazimir »

sabinax je napisao/la:Definitivno vjerujem i zastupam teoriju evolucije...kao jedinu razumnu i logiènu.





U tebe je ona stara poslovica. Rekla. kazala. Ti. Si. Ateista. Ko vjeruje. U. Darvinovu. Teoriju je. Ateista. [oha.gif]
Trebam prijatelje

Kazimir
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 112
Pridružen/a: 02 Nov 2014 09:33
Lokacija: USA

Re: TEORIJA EVOLUCIJE

#12 Post Postao/la Kazimir »

Kazimir je napisao/la:
basista je napisao/la:Licno,ne vjerujem niusta,sto nije dokazano.. Pa prema tome....
Vrli sljedbenici Darwina,ako me zele uvjeriti,moraju mi pojasniti,kako to da od gmizavaca,mogu nastati ptice.. dakle,od nekih sluzavih zivotinja koje gmizu po zemlji,odjednom nastaju pernate ptice koje lete.. Pa onda lesinar i vrabac,slete na zemlju i pretvore se u misa i slona.. Pa se slon uplasi misa i skoci na drvo.. i istog momenta,postane majmun..
Jos uvijek nije pronadjen niti jedan ostatak nekog bica,koje se nalazi na pola puta od majmuna do covjeka. To treba imati u vidu. Jeste da je bilo raznih "spektakularnih" otkrica u vezi ovog,ali uvijek se na kraju ispostavi,da je u pitanju,lobanja nekog simpanze.. A tek da pojasne za delfine??
A posebna je prica,o raznim vrstama "prvobitnih ljudi"..
Toboze,bilo ih je vise pa su homo sapiensi,istrijebili ove druge??
A zasto bi oni to ucinili?
Ako je tako,zasto pominjane simpanze,nisu istrijebile gorile i pavijane?
Ili,zasto orlovi ne istrijebe skole ili bar vrapce?
Ili,zasto otrovne zmije,ne uniste neotrovne zmije?
Mozda i postoji neka tacnost..ali odredjena tacnost u toj teoriji..
medjutim,ipak je ona u svojoj genezi pogresna..
Mislimdasi u pravu te teorije su za maloumnike koji vjeruju u ono sto niukojem slucaju ne moze biti potkrijepljeno dokazima. Slusaj. Tu teoriju o tome nastanku covjeka mozes u. WC. Tosu toliko glupe i smijesne tvrdnje da covjek se upita dali je taj. Darvin. bio normalan ili sa totalno pomracenim mozgom. Mislim daje taj ludak bio odvaljen u mozak. Price za budale i malo
U dijecu ako je familija tog ludog Darvina. Nastala od. Majmuna. Nemam nista protiv. Prihvatanjem njegove teorije postajes. STO. Mnogi neznaju. Pripadnik. SOTONIZMA. Po kazivanjima. Mnogih veliki licnosti. Sotonine. Crkve. Darvinova teorija o nastanku i evoluciji. JE. Glavno ucenje. Sotone. I glavni. Stub sotonizma. Ako niste znali sada DA. ZNATE komi ne vjeruje idite na internet i otvorite stranicu. Ucenja Sotonizma [eusa_naughty.gif]
. Tako je vidis kakvi sve lakovjernika ima toje kao da si im rekao. Dasi nasuo bure puno vode a bure nema dno. Hhhaaaaahhhhh kako su pojedini. Ljudi. Glupi. Primitivni sa. Zahrdzalim. Mozgom tosu Darvinovci. Glupaci [To funny.gif][
Trebam prijatelje

Kazimir
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 112
Pridružen/a: 02 Nov 2014 09:33
Lokacija: USA

Re: TEORIJA EVOLUCIJE

#13 Post Postao/la Kazimir »

andro je napisao/la:Pa da je sve tacno i dokazano ne bi se zvala teorija vec tvrdnja ili zakon




Teorija toje nesto ne dokazano lud. Darvin. sa ludom teorijom koja lici ovome. Nasuo sam bure bez dna puno vode. I toje isto ko i njegova. GLUPA. Teorija [To funny.gif] [To funny.gif]
Trebam prijatelje

Kazimir
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 112
Pridružen/a: 02 Nov 2014 09:33
Lokacija: USA

Re:

#14 Post Postao/la Kazimir »

Megaskotica je napisao/la:ma tamo jedna dobra prica koju sma copy paste izmedju jednog vjernika ucenika i profesora ,pa bas govori i o ovoj tezi..


mislim da ju je vrijedno procitati



Niukojem. Slucaju ne citaj to. Toje. Otrov za svakoga. Ko nema malo. Mozga. Pametan. Covjek kada to cita. Vidi daje to glupa. Nagadzanja. [oha.gif] [eusa_naughty.gif] [eusa_naughty.gif] [To funny.gif] [To funny.gif] [To funny.gif] [To funny.gif] [To funny.gif] [To funny.gif]
Trebam prijatelje

Odgovori