Omiljena istorijska licnost??

Pisite o istoriskim zbivanjima bitkama vladarima

Poruka
Autor/ica
Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

#31 Post Postao/la vornevljev »

Moja omiljena historijska liènost je jedan mali obièni èovjek koji je gledao da pre¾ivi i prehrani svoju porodicu u bilo kojem povijesnom periodu,mo¾da je bio i kmet ili neznani umjetnik èija djela nisu saèuvana,a ova gospoda 'velike liènosti' najèe¹æe ne zaslu¾uju ni da budu spomenuta,jer da se njima nisu dizala kojekakva patrotska,nacionalna,religiozna i ina osjeæanja,mo¾da bi danas svi bolje ¾ivjeli.

Avatar
bosman
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2316
Pridružen/a: 10 Nov 2007 02:00
Lokacija: Germany-München

#33 Post Postao/la bosman »

papaya je napisao/la:
vornevljev je napisao/la:Moja omiljena historijska liènost je jedan mali obièni èovjek koji je gledao da pre¾ivi i prehrani svoju porodicu u bilo kojem povijesnom periodu,mo¾da je bio i kmet ili neznani umjetnik èija djela nisu saèuvana,a ova gospoda 'velike liènosti' najèe¹æe ne zaslu¾uju ni da budu spomenuta,jer da se njima nisu dizala kojekakva patrotska,nacionalna,religiozna i ina osjeæanja,mo¾da bi danas svi bolje ¾ivjeli.
postidio si nas sve :huh:

I mene. Zivio TITO! :D

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

#34 Post Postao/la vornevljev »

papaya je napisao/la:
vornevljev je napisao/la:Moja omiljena historijska liènost je jedan mali obièni èovjek koji je gledao da pre¾ivi i prehrani svoju porodicu u bilo kojem povijesnom periodu,mo¾da je bio i kmet ili neznani umjetnik èija djela nisu saèuvana,a ova gospoda 'velike liènosti' najèe¹æe ne zaslu¾uju ni da budu spomenuta,jer da se njima nisu dizala kojekakva patrotska,nacionalna,religiozna i ina osjeæanja,mo¾da bi danas svi bolje ¾ivjeli.
postidio si nas sve :huh:
ne zasto bih vas postidio,pa to je samo moje mi¹ljenje,a vi imate pravo da je izaberete,iako sam studirao historiju meni se niko ne svidja da bih ga uzeo za roðaka,niti jedan od ovih 'velikih'

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#35 Post Postao/la mrki62 »

vornevljev je napisao/la:
papaya je napisao/la:
vornevljev je napisao/la:Moja omiljena historijska liènost je jedan mali obièni èovjek koji je gledao da pre¾ivi i prehrani svoju porodicu u bilo kojem povijesnom periodu,mo¾da je bio i kmet ili neznani umjetnik èija djela nisu saèuvana,a ova gospoda 'velike liènosti' najèe¹æe ne zaslu¾uju ni da budu spomenuta,jer da se njima nisu dizala kojekakva patrotska,nacionalna,religiozna i ina osjeæanja,mo¾da bi danas svi bolje ¾ivjeli.
postidio si nas sve :huh:
ne zasto bih vas postidio,pa to je samo moje mi¹ljenje,a vi imate pravo da je izaberete,iako sam studirao historiju meni se niko ne svidja da bih ga uzeo za roðaka,niti jedan od ovih 'velikih'
Najbolji post za mene na ovom forumu - bravo deèko ,............ odnosi se na obadva javljanja =D>
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
otmjen
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 632
Pridružen/a: 10 Aug 2005 02:00

#39 Post Postao/la otmjen »

Moohamed Ali_Kasijus Kley

Pokojni Josip Broz

i rahmetli ALIja Izetbegovic ( imao sam cast da osjetim ruku tog covjeka)

Avatar
JAS
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1183
Pridružen/a: 07 Okt 2008 02:00
Lokacija: Macedonia

#41 Post Postao/la JAS »

Aleksandar Makedonski =D> =D> =D> =D>

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re:

#43 Post Postao/la mrki62 »

alma_ffm je napisao/la:Nas Presednjik ALIJA IZETBEGOVIC =D>
Kamo puste sreće da se nikad ni rodio nije .
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Omiljena istorijska licnost??

#44 Post Postao/la beca »

TITO

Avatar
grga
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7941
Pridružen/a: 26 Sep 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Omiljena istorijska licnost??

#45 Post Postao/la grga »

Dr.FRANJO TUĐMAN [smileyheartbounceqy7.gif]
VJEÄŒNA MU SLAVA..

Odgovori