911-pomoc:-) pucaju nokti

Savjeti kako da postenete ljepsi. Sminka.Kreme...
Poruka
Autor/ica
Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

911-pomoc:-) pucaju nokti

#1 Post Postao/la Alyssa_ »

...ejjj drage cure, treba mi pomoc...sigurno ste mislile sta je ovo, hehe...ali jedno pitanje: radi se o noktima:-)

..ja volim da imam duge nokte, ne previse duge nego ono taman..volim da su mi lijepi i uredni, i onda stavljam francusku-manikir-u na njih:-)
........ali problem je u tome, sto mi stalno pucaju a ja neznam zasto iako koristim lak i sve to...

..da li neko od va ima neki savjet da mi da??
...bila bi jako zahvalna:-)

..nadam se da nije losha ova tema :bussi:

Avatar
leptirica-de
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 661
Pridružen/a: 18 Dec 2006 02:00
Lokacija: Deutschland

#2 Post Postao/la leptirica-de »

super ti je lutko tema , pogotovo sto bi i ja voljela cuti sta ostale cure imaju na to da kazu ! ja obozajem "french-manicure" ali sta ce mi , kad budu nokti samo nekoliko dana kako trebaju pa se lome, i pucaju i sve sto se najgore noktima dogoditi moze ! haha malo pretjerujem !!! salim se ,ali ozbiljno bi i ja voljela znati sta se moze protiv toga radit..ili kupit ;):D

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#3 Post Postao/la Alyssa_ »

hahaha...dobra si maco, lol.....mozes ti zamislti da ja koristim ``frensch manicure`` vec dvije god, bez prestanka, haha...bude mi lijepo 3-4 dana i spadne:-( i nokti u medjuvremenu pucketaju jedan po jedan...

ja sam negdje citala, da nokte treba odsjeci lipo i staviti prste u limun i drzati 30min od 1h i poslje namazati ih kremom i radit sta hoces :bussi:
to treba radit cesto...ja sam pokusala, ali ne fercera mi nesh, neznam ili ja neradim kako treba :?(:

..pa zato sam postavila ovu temu nebili ko dao dobar savjetic, pa cekajmo skupa ja i ti;-)

Avatar
Alma_sa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 350
Pridružen/a: 01 Apr 2006 02:00
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

#4 Post Postao/la Alma_sa »

...ma neee, ba¹ super pitanjce...

...ako veæ ima¹ problema sa noktima, probaj iz Oriflame ili iz Avona sredstva za jaèanje noktiju, kao i piling, a kad skida¹ lak, nemoj koristiti odstranjivaè sa velikim procentom alkohola, nego probaj naæi ili naruèiti neki kvalitetniji, koji ti neæe isu¹ivati nokte i èiniti ih lomljivim...jednom u sedmici dana napravi kupku za nokte, stavi malo maslinovog ulja i pomje¹aj sa limunovim sokom, pa malo zagrij kupku, ali ne pretjeruj i uroni ruke, te masiraj prst po prst...ulje æe nahraniti ko¾u i nokte, a C vitamin æe ti svakako ruke uèiniti zdravima...eto, probaj draga...kiss

Avatar
Alma_sa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 350
Pridružen/a: 01 Apr 2006 02:00
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

#5 Post Postao/la Alma_sa »

...nokte nikad nemoj sjeæi, nego ima¹ turpiju i probaj ih oblikovati... :naughty:

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#6 Post Postao/la Alyssa_ »

jooj sta bi ja bez almice, uhhh svaka ti cast :dance:

poslusat cu tvoj savjet i nadam se da ce to fercerati na mojim noktima...a ja nisam sjekla nokte ima duuuugo vremena, koristim turpiju uvjek:-)

thanx, srce :dance:

Avatar
leptirica-de
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 661
Pridružen/a: 18 Dec 2006 02:00
Lokacija: Deutschland

#7 Post Postao/la leptirica-de »

:D i ja cu onda probati sebi napraviti tu kupku (i onako nemam sta izgubigi ako probam ) pa cu javiti ako bude sta pomoglo !

CMOKICC



:( koliko jos trebam upisati komentara pa da budem i ja MAJSTOR ?! hahaha !! ljubomorna sam na alyssu!

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#8 Post Postao/la Alyssa_ »

he he, leptiru mali :dance:

Avatar
Alma_sa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 350
Pridružen/a: 01 Apr 2006 02:00
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

#9 Post Postao/la Alma_sa »

...hehe, ma ni¹t draga, samo ti probaj pa javi je li uspjelo, samo mora¹ to stalno primjenjivati... :naughty:

...samo ti leptirica-de nastavi sa komentarima i upisima, pa bit æe¹ jednog dana i ti majstor, hehe...kiss :dance:

Avatar
Amara
Pocetnik
Postovi: 14
Pridružen/a: 15 Jan 2007 02:00
Lokacija: Austria

#10 Post Postao/la Amara »

ja pravim nokte u nailstudio; svake 6. sedmice se skida gel - jes da to nije bas zdravo za svoje nokte, ali ipak ... super izgleda!

Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

#11 Post Postao/la mala-plava21 »

Cao meni takoder pucaju nokti kao i tebi jer radim u vodi dok nisam kapila lak za jacanje i ulje za brzi rast i tablete kalcija i B vitamina i ne pucaju sigurno, ako ti ni to ne uspije pregeliraj ih jako tanko i cuvat ce ti nokte !

BOKIC - CMOKIC




:cmok:

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#12 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

e... jeste nasli temu :yell:

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#13 Post Postao/la Alyssa_ »

LAFF je napisao/la:e... jeste nasli temu :yell:
pa shta joj fali??...zar tebi nije lijepo vidjet da cura ima lijepe i uredne nokte ??.. :stupid: :P

Avatar
alan_ford
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 158
Pridružen/a: 14 Dec 2004 02:00

#14 Post Postao/la alan_ford »

cooL temA 911... sadA sU u pitanjU noktI... aaA danaS sutrA cU jA pitatI svE vaS kakO dA zamjeniM koèionI cilindaR nA autU hehehehehE... itd... itd... :biggrin:

Odgovori