911-pomoc:-) pucaju nokti

Savjeti kako da postenete ljepsi. Sminka.Kreme...
Poruka
Autor/ica
Avatar
alan_ford
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 158
Pridružen/a: 14 Dec 2004 02:00

#16 Post Postao/la alan_ford »

pA 911 spasièackA sluizbA onA jE zA svE tJ... zA svE temE samO stO jE prvA temA tI noktI... kadA sE tO razjasnI s noktimA jE gotovO... ondA idemO rjesavatI nekI drugI probleM akO nekO nestO budE kopkalO kontaS... tO tI jE 911

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#17 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

@alan_Ford hajmo mi odavde nismo pozeljni

dinko
@ #bol-chat
Postovi: 648
Pridružen/a: 17 Sep 2006 02:00
Lokacija: C:\WINDOWS\system32\bol-chat.exe
Kontakt:

#18 Post Postao/la dinko »

Da zacjelo smo suvisni ovdje ali jedina pomoc nasem ljepsem spolu smo mi decki ... to je definitivno

Avatar
Bebuskaa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 382
Pridružen/a: 29 Feb 2000 02:00
Lokacija: Usa & Krajina...

#20 Post Postao/la Bebuskaa »

linux je napisao/la:Da zacjelo smo suvisni ovdje ali jedina pomoc nasem ljepsem spolu smo mi decki ... to je definitivno
Aman sta rece i ziv osta....Linux da to nije obrnuot..hheh :P :P

Nego,Aliyssa.. kazes nakon par dana french manicure lome ti se nokti..Vec duze vremena odrzavam u salonu nokte koji su onako normlne velicine ,ponekad i kratke kako kad..no nebitno...samo nije mi jasno jer ako stavis manicuru na svoje nokte kako da se lome i da tako ubrzo ...kod nas kad ih stave su jaka i tvrda masa koji ih drzi ..nakon 15 dana odem na filings..i to je to..nikad mi se jos nije slomio nokat,,doduse imam jake nokte ali ipak nebi trebalo da se to desava.. ako se polome odes u salon porpave ti dzaba.... :satisfied:

Avatar
Mala_zaebana
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 422
Pridružen/a: 24 Dec 2006 02:00
Lokacija: Tuzla, BiH

#22 Post Postao/la Mala_zaebana »

Opla bas zenska tema :)
Kao prvo upravu su za te lakove iz Avona i Oriflema,bas sad ima u katalogu AVON lak za jacanje noktiju(i pozurite narucite ispod njega pise da je poslednji put u brosuri:) Aceton...Obavezno koristiti Uljni aceton nije ni skup a super je..Turpica obicna:)Sudje...Bolna tacka za nokte...Detrdzent nije dobar za nase nokte:)Ja obavezno koristim rukavice..Za neku masazu..Voda i sol.od toga jacaju.Ponekad odete do salona i gel vam stave tako da nokti ne pucaju budu izuzetno jaki i cvrsti.Eto drage moje to je sve iz licnog iskustva :)

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#23 Post Postao/la Alyssa_ »

Bebuskaa je napisao/la:
linux je napisao/la:Da zacjelo smo suvisni ovdje ali jedina pomoc nasem ljepsem spolu smo mi decki ... to je definitivno
Aman sta rece i ziv osta....Linux da to nije obrnuot..hheh :P :P

Nego,Aliyssa.. kazes nakon par dana french manicure lome ti se nokti..Vec duze vremena odrzavam u salonu nokte koji su onako normlne velicine ,ponekad i kratke kako kad..no nebitno...samo nije mi jasno jer ako stavis manicuru na svoje nokte kako da se lome i da tako ubrzo ...kod nas kad ih stave su jaka i tvrda masa koji ih drzi ..nakon 15 dana odem na filings..i to je to..nikad mi se jos nije slomio nokat,,doduse imam jake nokte ali ipak nebi trebalo da se to desava.. ako se polome odes u salon porpave ti dzaba.... :satisfied:


e lutko, slushaj, ja sam prije par godina 5 puta ishla da mi stave onu francusku manikir-u, sa onim vrhom shto oni stave, neznam kako se kaze na nashem, ali stave mi onaj bijeli nokat na moj, i onda sve ostalo kasnije...dodjem ti kuci sutradan meni odjednom puko nokat ne moj vec onaj vrh, i tako jedan za drugim, to sam bila davno radila i bacila sam samo pare...ali sada ja sama kod kuce radim to, ali sve prirodno sa samo lakom :) i bude lijepo par dana i opet moram lak skidati i sve ponovo, a i desi mi se dosta puta da mi pukne koji nokat...nevolim da imam predugacke vec ono taman, ali djaba opet puknu..ako nemam nikakvog laka na noktima, moji nokti pucaju jer su puno slabi i tanki, zato vujek ih moram lakirati...neznam ja sam i frizerka i to isto malo zeza nokte nonstop voda i to i svashta drugo..alll sada je puno bolje poshto sam poslushala neke savjete odavde i prezadovoljna sam...
..planiram da odem u salon da mi oni srede moje noktice ali prirodno ono samo sa lakom i to, jer to nikad nisam probala, ali kad podjem u bosnu, hehe :P mokaaa lutko

Avatar
lezbejkaaa
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 55
Pridružen/a: 10 Sep 2010 21:09

Re: 911-pomoc:-) pucaju nokti

#27 Post Postao/la lezbejkaaa »

Ako imate neki od slijedećih simptoma, bilo bi dobro da promijenite prehranu:
· manjak vitamina A i kalcija vam se može manifestirati kroz suhe i lomljive nokte.
· nokti savinuti prema dolje znak su pomanjkanja proteina, folne kiseline i vitamina C.
· vertikalne linije na noktima ukazuju na slabu probavu i apsorpciju minerala ili proteina i manjak vitamina B12 i željeza.
· manjak vitamina B12 može dovesti do suhih, vrlo zaobljenih rubova nokta ili tamnije boje.
· bijele točke na noktima pokazuju manjak kalcija i cinka.
· tamnocrvena boja indicira slab metabolizam zbog konzumacije teške, slane i masne hrane.
· žućkasti nokti ukazuju na nepravilan rad jetre.
· plavi nokti mogu biti posljedica nepravilnog rada pluća i srca.
· anemija, slaba cirkulacija i slabi energetski nivo u jetri i bubrezima mogu se manifestirati kroz blijede nokte.

Kako bi vam nokti bili zdravi i lijepi povećajte unos kalcija, te kroz prehranu uzimajte dovoljno proteina i minerala koji izgrađuju nokte: sumpor, željezo, silicij, cink, esencijalne masne kiseline i vitamine: D, A i E.
Lezbejkaaa: Zasto je bolje biti zena i sa zenom * Žene mogu iskoristiti svoj seksepil da dođu do onog što žele
* Postoji veća vjerojatnost da se proguramo preko reda*Ako prijatelj nabavi bolji auto, ne dobivaš slom živaca.

Odgovori