Shta mislite o solarijumu ?

Savjeti kako da postenete ljepsi. Sminka.Kreme...
Poruka
Autor/ica
Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#46 Post Postao/la belly_dancer »

sabinaM je napisao/la:Nikada u zivotu nisam bila...a citala sam i da stvara ovisnost...osim toga imam ljeti dovoljno sunca pa ga tako koristim...naravno u razumno vrijeme nikada od 11-14 sati
haha ja bas koristim to vrijeme.. :)
ali budem u zescem hladu..jednostavno volim vrucinu i jako se dobro snalazim u ljetu,nego zimi..
volim biti dole na skaletama (costabela)..
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
becanka
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 8666
Pridružen/a: 25 Apr 2007 02:00
Lokacija: VieNNa

#48 Post Postao/la becanka »

Bila sam davno, 2, 3 puta...
i neidem vise...
Nesvidza mi se, bez veze mi je...
Bacis velicinu para da imas farbu tena koju zelis,
i onda jos dobijes neku koznu bolest i izgledas 10 godina stariji ili sta ti ja znam... :D
Prirodno je naj bolje...
I jos kad skupis raju oko sebe na livadi, malo odbojke, malo nogometa,
malo ovo ono, ma milina :baa: hihi

slika
Zadnja izmjena: becanka, dana/u 11 Jun 2008 22:29, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
sredovjecni_33
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 473
Pridružen/a: 30 Aug 2007 02:00
Lokacija: Bosnia

#49 Post Postao/la sredovjecni_33 »

:chuckel: :chuckel: :chuckel: tamo bi samo bilo dobro radit :chuckel: :chuckel: :chuckel:
-samo lagano i opu¹teno-

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#50 Post Postao/la sabinax »

a gledala sam na TV jucer...kako te spricaju necim...kao samo zatamnjenje ali tusiranjem se ispire...pa nakon 10-tak dana moras opet na farbanje... ma koja glupost, bacanje para
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
becanka
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 8666
Pridružen/a: 25 Apr 2007 02:00
Lokacija: VieNNa

#51 Post Postao/la becanka »

sabinaX je napisao/la:a gledala sam na TV jucer...kako te spricaju necim...kao samo zatamnjenje ali tusiranjem se ispire...pa nakon 10-tak dana moras opet na farbanje... ma koja glupost, bacanje para
jeste.
kao one kreme sto imaju, namazes se sa njom, i imas onda sve fleke, i nije lijepa farba, nego nekakva narandzasta, :D i dok se tusnes, sapere se... beze...

Avatar
becanka
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 8666
Pridružen/a: 25 Apr 2007 02:00
Lokacija: VieNNa

#53 Post Postao/la becanka »

Butterfly je napisao/la:Ja uvijek idem na mjesec dana prije odlaska na more, da imam podlogu, jer kako to radim zadnje dvije godine, ne buknem ko rak, ali idem umjereno nista previse, i svidja mi se, dobijem neku lijepu boju ne prejaku, i iskreno koza mi bude puno cistija i njeznija.

Sve u svemu nemam nista protiv solarija,ako je umjereno. Pa valjda i to treba znati koristiti :D
ma tak' je :baa:
:D

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#54 Post Postao/la ra-ja »

Ja i bez solarija evo pocrnila kao da sam bila na moru....

Prirodno je najbolje...a solarij steti kozi.....znam sigurno....

Nikada nisam isla niti bih.... :-k

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

#55 Post Postao/la vornevljev »

Meni lièno se vi¹e svidja djevojka sa bijelim tenom ili ako je na suncu malo preplanula,nego ove iskvarcane primadone, a da ne prièam kad se jo¹ natreska onim puderom za samotanjenje,pa bruka od nje,ali to je stvar ukusa,a o tome se na raspravlja.Ali ipak neke u tome pretjerivaju,pa misle da je taj mediteranski ton uvijek in,jadnice sve ¾ele sebi ufurati u glavu da su katalonke ili pak grkinje.Smije¹no!

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

#58 Post Postao/la vornevljev »

EdeLa67_ je napisao/la:
vornevljev je napisao/la:Meni lièno se vi¹e svidja djevojka sa bijelim tenom ili ako je na suncu malo preplanula,nego ove iskvarcane primadone, a da ne prièam kad se jo¹ natreska onim puderom za samotanjenje,pa bruka od nje,ali to je stvar ukusa,a o tome se na raspravlja.Ali ipak neke u tome pretjerivaju,pa misle da je taj mediteranski ton uvijek in,jadnice sve ¾ele sebi ufurati u glavu da su katalonke ili pak grkinje.Smije¹no!

Da brato, zato sto su ovdje svi bijelii :lol:
I ja nemogu-nemogu jednostavno da obucem nesto kratko a noge bijele-bijele.. Stidim se :baa:
Sad cu akobogda i na more, pa cu tamo pocrnuti, ali malo samo.. neki dan sam bila, a prije toga, ima iiihh mozda pola godine.
Ovdje su npr uveli da se tek smije ici na solarijum od 18e godine, ali niko ne gleda na to :-k :D

hej va¾no je da noge valjaju,a kakve su boje,ma to je veæ manje bitno.....hehehe

Odgovori