Da bi zubi bili bijeli

Savjeti kako da postenete ljepsi. Sminka.Kreme...
Poruka
Autor/ica
ADMIN_BOL-CHAT.DE

Da bi zubi bili bijeli

#1 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Da li neko zna imali istine u ovome
i jel ima neko iskustva u tome


Uzeti malo sode bikarbone i rastvoriti je u casi vode.
Takvim rastvorom ispirati zube dva puta nedeljno.

Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

#3 Post Postao/la Tourniquet »

ima vam sad neki laserski aparat reklamisu na tv prodaji, pa ti kao cisti zube i izbjeljuje... :biggrin: :biggrin: ko zelii da mu budu bjeli zubiii .. sam stavis aparat u usta i pustis da odradi svoj posao i nakon par dana imas bijele zube,.... :P :P :P :P :P :P pa ko voli neka izvolii...... :onfire: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#4 Post Postao/la Alyssa_ »

moj prijedlog je da ko zeli bijele zube nek pripremi pare i ode kod zubara, i dobit ce sve upute...ja sam tako uradila i imam bijele zube, milina...a to shto reklamishu to je laz, sve sam ja probala i bez veze dala pare...pare u dzep i pravac zubaru, drugacije nemre :biggrin: :biggrin:

Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

#5 Post Postao/la mala-plava21 »

Moja baka je godinama prala zube soda bikerbonom i imala je bijele bijele zube, :biggrin:

Avatar
Bebuskaa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 382
Pridružen/a: 29 Feb 2000 02:00
Lokacija: Usa & Krajina...

Re: Da bi zubi bili bijeli

#6 Post Postao/la Bebuskaa »

LAFF je napisao/la:Da li neko zna imali istine u ovome
i jel ima neko iskustva u tome


Uzeti malo sode bikarbone i rastvoriti je u casi vode.
Takvim rastvorom ispirati zube dva puta nedeljno.
Moze biti!!!...mada danas imaju laser masine kod zubara koji koriste dva puta godisnje za pobjeljivanja zuba..mada nije zdravo za zube jer skidaju povrsinsku navlaku koja zastecava zube od karijesa...to znam jer sam cula zubara kako prica.. :)

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#7 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

A ima li ovde kakva zubarka???

Avatar
Bebuskaa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 382
Pridružen/a: 29 Feb 2000 02:00
Lokacija: Usa & Krajina...

#8 Post Postao/la Bebuskaa »

LAFF je napisao/la:A ima li ovde kakva zubarka???
Dali ti to trazis da jeftinije prodjes....!..hehe.... :P

Avatar
leptirica-de
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 661
Pridružen/a: 18 Dec 2006 02:00
Lokacija: Deutschland

#10 Post Postao/la leptirica-de »

ja idem zubaru svako 2-3 mjeseca na kontrolu , .. tako da mi pregleda zube i na kraju uvijek mi "namaze" zube s lakom nekim da bi bili bijeli . . . :huh: .. a ako neko nece , nemora zubaru , moze se taj lak i kupit , samo sto je kod zubara bolji ! :D

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#11 Post Postao/la Alyssa_ »

leptirica-de je napisao/la:ja idem zubaru svako 2-3 mjeseca na kontrolu , .. tako da mi pregleda zube i na kraju uvijek mi "namaze" zube s lakom nekim da bi bili bijeli . . . :huh: .. a ako neko nece , nemora zubaru , moze se taj lak i kupit , samo sto je kod zubara bolji ! :D

kakav lak to???

Avatar
Bebuskaa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 382
Pridružen/a: 29 Feb 2000 02:00
Lokacija: Usa & Krajina...

#12 Post Postao/la Bebuskaa »

p lak za zube...ko lak za nokte...a ako nemoze naci ima bjeli lak za nokte pa malo nalakiraj...hehehehe...salim se malo..pa imas da kupis to sredstvo mada nema nekog efekta...

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#13 Post Postao/la Alyssa_ »

joj tebe, jesi ti mahnita zeno draga :chuckel: :chuckel: ma imam ja bijele, nego nisam cula za lak kod zubara, a znam da ima kupiti lak neki i to nekakvo sredstvo ali to nefercera [-X

Avatar
Bebuskaa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 382
Pridružen/a: 29 Feb 2000 02:00
Lokacija: Usa & Krajina...

#14 Post Postao/la Bebuskaa »

Alyssa_ je napisao/la:joj tebe, jesi ti mahnita zeno draga :chuckel: :chuckel: ma imam ja bijele, nego nisam cula za lak kod zubara, a znam da ima kupiti lak neki i to nekakvo sredstvo ali to nefercera [-X
hahaha...mahnito moje...hahah...znam da iams bjele ali smao kazem..ako bi htjela da pokusas...ali nemoj ni traziti nije nesto bas...kod zubara kad odes drugo je.... :chuckel:

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#15 Post Postao/la Alyssa_ »

djulzulejhaaaa, probala sam sve ali ne fercera najbolje je kod zubara, ostalo bataliti se more samo... :wave:

Odgovori