Depiliranje nogu

Savjeti kako da postenete ljepsi. Sminka.Kreme...
Poruka
Autor/ica
Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#36 Post Postao/la belly_dancer »

mrzim dlake.totalno.moje su nazalost crne jer sam sama tamna.ali na srecu imam onaj pametni aparatic sta hladi i s njim se druzim svaki 3-4 najdalje 5 dan kako nebi zarasla..jednostavno mi se gade dlake..
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
Betty
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 89
Pridružen/a: 12 Dec 2017 06:24
Lokacija: Costa Rica

#37 Post Postao/la Betty »

Depilacija je uvedena kao imperativ kada su izmi¹ljene majice bez rukava i minice. Lièno se ljep¹e osjeæam izdepilirana, mada mi se ponekad smraèi pred oèima kad moram da se depiliram :chuckel:

I danas postoje dru¹tva koja prihvataju i dlake ispod pazuha i na nogama ¾ena, npr. Italijani. Njima je to normala i njihove ¾ene znaju paradirati sa busenjem ispod pazuha, a da niko ne komentari¹e :P

Danas je sve radikalno, pa gledam da ¾ene depiliraju i zonu izmeðu guzova (brazilska depilacija), mada mi nije jasno kako nekog nije sramota da se nag.zi pred nekom kozmetièarkom? :-k

Avatar
bosman
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2316
Pridružen/a: 10 Nov 2007 02:00
Lokacija: Germany-München

#38 Post Postao/la bosman »

Tema je stvarno samo za zene, ali i muskarci se na nekim mjestima depiliraju. Nepitajte me gdje. :P

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#39 Post Postao/la belly_dancer »

bosman je napisao/la:Tema je stvarno samo za zene, ali i muskarci se na nekim mjestima depiliraju. Nepitajte me gdje. :P
Deen recimo depilira pazuha..pedercina..ne zbog depilacije..sam po sebi..a neki depiliraju i prsa..leda..pa cak i ***ONA*** podrucja..
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
lezbejkaaa
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 55
Pridružen/a: 10 Sep 2010 21:09

Re: Depiliranje nogu

#41 Post Postao/la lezbejkaaa »

vosak i trakice ! jjee da malo boliii aliii bar ih se rijesis iz korijena :(
Lezbejkaaa: Zasto je bolje biti zena i sa zenom * Žene mogu iskoristiti svoj seksepil da dođu do onog što žele
* Postoji veća vjerojatnost da se proguramo preko reda*Ako prijatelj nabavi bolji auto, ne dobivaš slom živaca.

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: Depiliranje nogu

#42 Post Postao/la selma24 »

čupam/depeliram sve. mrzim dlake [smile.gif]
slika

Odgovori