Moda

Savjeti kako da postenete ljepsi. Sminka.Kreme...
Poruka
Autor/ica
Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

Moda

#1 Post Postao/la mala-plava21 »

Moda je trend koji vise slijede dijevojke i svaku sezonu tj svake godisnje doba moraju kupiti ono sto je in inace kao nisu interesantne meni je to pomalo sasavo. Ne kazem da ne nosim ono sto se "nosi" ali nastojim dodati nesto drugacije i nesto svoje i biti individualna biti svoja jer ja se naime grozim kada prosecem gradom a ono 70% dijevojaka je isto obuceno ili nedaj boze da vidim kako neko ima nesto jednako obuceno kao i ja joj to mi je uzasno ili su sve skvarcane i speglane pa sve isto izgledaju kao klonovi. Dali vi pratite modu i sta mislite o tome sto sve cure danas skoro jednako izgledaju?
Ljubav je... drugi zivot, ona urasta u dusu, unosi toplinu u svaku zilu i titra zivotom sa svakim otkucajem srca.

Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

#3 Post Postao/la mala-plava21 »

slatkica_19 je napisao/la:pratim modu koliko je to moguce jer stalno se nesto mijenja,u trendu su stvari i krpice koje su se nosile prije mnogo godina,ma sve je to ok,ali ja osobno volim da izgledam malo drugacije od ostalih jednostavno furam svoj stil i u tome se najbolje osjecam.Znaci meni ako se izlazi u starkama ja izlazim u tome i nema price jednostavno to sto cu obuci zavisi i od raspolozenja i mnogo toga.Ma nosite ono u cemu se najbolje osjecate i jednostavno je to to,to sve vi to je vas stil!!! :)
Bas mi je drago da si svoja :thumbsup:
Ljubav je... drugi zivot, ona urasta u dusu, unosi toplinu u svaku zilu i titra zivotom sa svakim otkucajem srca.

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#5 Post Postao/la Alyssa_ »

super tema, svaka cast =D> :)


ja nikad nisam pratila modu niti imam namjeru, kao shto ste i vas dvije prije mene rekle, da imate svoj stil tako isto i ja, furam svoje a ne ono shto svi nose.. moda ovdje je boze me sacuvaj, nemresh sebi hlaca kupit kako je bog reko, da si kruh, sve neshto usko dole oko noge pa stave gumicu oko nogavice :baa: pa onda za cipele da negovorim, jako teshko naci cipele da su normala, matere mi...onda nosaju tights i minic kratki, to mi se malo svidja, texas minic a ispod tights, hocesh bijele, crne, sive, smedje.....to mi je cool, to obucem ponekad..al danas vidim u oslu, neke cure i ne obucu tights, nego samo minic, i to tako kratki, samo ako se okrene ma vidish sve, ili obucu samo bijele tights i vidi se da i nemaju gaca, what the F**K??!...to je meni grozno vidjet, ma bjezi tam....
....kao shto je i @mala-plava rekla, ti nisi interesantan ako se ne obucesh onako kako je moda, i to jeste tacno, shto je za mene jako glupo...
ko hoce neka prati modu 100% ja bome necu da se nosim kao i svi ostali, furam svoje i samo svoje :)

toliko od mene :wave:

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#7 Post Postao/la Alyssa_ »

EdeLa67_ je napisao/la:
A to shto cure danas skoro jednako izgledaju.. :rolleyes: Znam da kada ovdje dodje nova moda/roba u npr H&M da odma svako to nosi.. Bila je ove godine jedna vesta u H&M, zelena i bijele/sive prutnice na njoj.. Vjerujete li da je nju SVAKO imao!!! Hajd shto je ovdje u gradu, ali cak kada sam otishla u Bosnu vidjela sam nekoliko cura iz Njemacke, Austrije i Shvedske u tacno toj istoj vesti... :wow: Onda stvarno pomislim: Hallo? Shta je ovom svijetu? Ali to je shto je vesta lijepa, iz H&m'a, i naravno... nije toliko ni skupa... :cool:

hahaha, ja je imam :biggrin: ali shto je divna i shto je cool :biggrin:

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#9 Post Postao/la Alyssa_ »

EdeLa67_ je napisao/la:
Alyssa_ je napisao/la: hahaha, ja je imam :biggrin: ali shto je divna i shto je cool :biggrin:
Hehhee jest super je jelde? :P



Jel je ozbiljno imash?

hahaha, kad je imaju shvedjani shto nebi i norvezani :chuckel: :biggrin:

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#11 Post Postao/la Alyssa_ »

EdeLa67_ je napisao/la:
Alyssa_ je napisao/la: hahaha, kad je imaju shvedjani shto nebi i norvezani :chuckel: :biggrin:

hmm.. :-k Pa da, shto nebi i oni onda imali? Sve u svemu je vesta cool, znaci ako je imash i ti si cool :cool:


*Po njihovom onda*

imala, neznam vishe gdje se nalazi, nije lako reci :-k :chuckel:
imash li je ti? :blush:

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#13 Post Postao/la Alyssa_ »

EdeLa67_ je napisao/la:

Imala sam i ja
:blush:

Samo nemoj da bi nekom rekla..... :P Cim sam vidjela da je svako ima, nisam je vishe nosila
haha :P i ja, ali shta ima loshe u tome, jedna mala stvar

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#15 Post Postao/la Alyssa_ »

EdeLa67_ je napisao/la:
Da je je svako imao i da sam izgledala kao ona lutkica shto uvijek bude u etalazi u H&M'u :chuckel:
:-k auuuu mamma mia :-k


H&M, malo kad da nosim tu odjecu, mozda nekad na poslu, eto da ne upropashtavam svoje lijepe odjece :P

Odgovori