* Marke- odjeca; D&G, Gucci, Versace, Armani.....*

Savjeti kako da postenete ljepsi. Sminka.Kreme...
Poruka
Autor/ica
Avatar
italianboy15
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 109
Pridružen/a: 18 Aug 2007 02:00
Lokacija: Italy

#48 Post Postao/la italianboy15 »

dadooo_21 je napisao/la:[smilie=to funny.gif]
tirara je napisao/la:ABIDAS je zakon,sa pijace................. :biggrin: :biggrin:
Markirano?I da imam,ne bih znala odakle mi,majke mi..............


[smilie=to funny.gif]
"JER A SAM STVARNO SRECAN SA NJOM,JER ZA SEBE ZNAM KADA JE SAMNOM,I DA DUSU TRAZIE JA BIH JOJ DAO,ZNAM NIJE MUSKU ALI MORAM''

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#49 Post Postao/la belly_dancer »

pa volim markice,ali nisu mi nista bitne..sve kupujem u duty free shoppovima,dakle vise manje su originali..volim da je roba autenticna i originalna..dakako stavljam uvijek naglasak na cipele!
one nisu markirane,nijedne osim troje stiklica,dvoje su od dolce bregane a trece su od prade..i trenisice koje moram imat dobre zbog kukova..imam najvise,tj.2 pumice,jedne nike i sada planiram uzet reeebok..imaju ljepe modele..
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
maida_20
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6068
Pridružen/a: 05 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

#54 Post Postao/la maida_20 »

vazno je da je udobno,da se u svojoj odjeci osjecamo onako bas komotno....a sada jeli markirano meni uopste nije vazno!

Ali ko moze sebi priustiti komotno pa i markirano...superiska :D

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

#58 Post Postao/la vornevljev »

BoSoNoGa je napisao/la:sto bi moja nana rekla nekome vala i vreca lijepo
stoji.... :lol:
Eh ovdje dolazimo do onoga,kad neko ne¹to zna nositi,onda mu fakat sve stoji,a nekome mo¾e¹ dati sve od J.P.Gaultiera do Versacea,pa æe izgledati ko klaun.
U SLUŽBI DOBRA I ZLA

Avatar
Xzelenookax
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 483
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Svedska
Kontakt:

#59 Post Postao/la Xzelenookax »

italianboy15 je napisao/la:
dadooo_21 je napisao/la:[smilie=to funny.gif]
tirara je napisao/la:ABIDAS je zakon,sa pijace................. :biggrin: :biggrin:
Markirano?I da imam,ne bih znala odakle mi,majke mi..............


[smilie=to funny.gif]
[smilie=to funny.gif] [smilie=to funny.gif] [smilie=to funny.gif] [smilie=to funny.gif]

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#60 Post Postao/la sabinax »

mavenoo je napisao/la:
hypnose je napisao/la:kad je upitanju odjeca ili obuca vazno mi je samo da se ugodno i udobno osjecam ...
ali iskreno receno da imam debelo konto u banci sigurno bi se markirala ...ko nebi
:poz: hypnose
Ja ne bih...hehehhee ima toliko pametnijih stvari na koje se pare mogu potrositi, npr. da si kupim jedrilicu i odjedrim na put oko svijeta

Ne patim od marki zaista, ponekad smatram da kupovanjem marki kupujes ime (ne uvijek i kvalitetu) a moze se naci i kvalitetnih nemarkiranih stvari (samo treba traziti). Uopstalom sta ce mi kvaliteta majice koju mogu nositi 10 godina (volim malo i promjeniti) HEHEHE sto ne znaci da neke nemarkirane ne nosim toliko godina :P , ne treba osudivati nikoga, tko voli nek izvoli, za takve se i proizvode...ali smatram da neki ljudi iskljucivo traze marku da ne pogrijese u odabiru kvalitete (nisu sigurni u svoju procjenu) ili imeju neki kompleks (pogotovo ako nisu takve kupovne moci da si mogu priustiti a ipak teze za time....ima i takvih, vjerujte)
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Odgovori