* Marke- odjeca; D&G, Gucci, Versace, Armani.....*

Savjeti kako da postenete ljepsi. Sminka.Kreme...
Poruka
Autor/ica
irma26
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 658
Pridružen/a: 13 Mar 2007 02:00

#33 Post Postao/la irma26 »

Oblacim se u More-More i Zara
Markiranoj odjeci ne dajem prednost osim ako mi se nesto svidi

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#34 Post Postao/la Alyssa_ »

odsada kupujem samo markiranu odjecu
neshto mi se pocela svidjati :chuckel:
uhh, bit cu onda snob
ha-ya
:biggrin: :P

Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

#36 Post Postao/la Tourniquet »

vidovita_dzemila je napisao/la:ja mislim da svi koji imaju vi¹e od 2 komada markirane odjeæe nisu normalni. zapravo su plitki i sebièni. kako neko ima srca dati za komad odjeæe 200-300KM a toliko je gladnih i siroma¹nih oko nas. nije da se sada pravim majka tereza ali zar nisam u pravu? od jednih markiranih cipela porodica mo¾e jesti 10 dana. mene i bilo stid reæi da sam kupila neku krpu za taj novac. jedino ¹to podr¾avam je kvalitetna ¹minka jer se to ipak nanosi na lice. neka se ljuti ko hoæe ali morala sam ovo napisati jer su mi neki komentari digli tlak. ðe mi je lopril hehe

Mudro zboris... =D> =D> =D> =D> i u pravu si kod svake rijeci.. sve je to tako....

Avatar
Bebuskaa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 382
Pridružen/a: 29 Feb 2000 02:00
Lokacija: Usa & Krajina...

#37 Post Postao/la Bebuskaa »

Dzemila sve je to gledati neposteno ali takav je zivot nemozemo gledati na druge ako ti mozes pomoci nekom pomozi,,a sad neko sto moze da priusti sebi luksuz i ne gleda na druge njima za vrat....svi mi trosimo nekad na gluposti koje su nepotrebne ali sve je dio zivota i sredine u kojoj zivimo...znaci ja ako mogu da zivim malo bolji zivot nebih trebala jer je neko gladan...mogu da mu pomognem i nahranim ali nemogu mu pruzit da ima komad kruha za cjeli zivot...tako ne osudjuj odmah one koji kazu da vole da se nose i koji daju za garderobu ono sto zarade...i ja i ako kupim nesto skupo niko mi nije poklonio vec sam to licno ja zaradila radeci 12 h sat dnevno..tako sto imam krvavo je zaradjeno sa moje strane....opet navodim da je uvjek lijepo pomoci sirotinji i koji nemaju danas onaj neki normalniji zivot kako da se izrazim.... :wave:

Avatar
Bebuskaa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 382
Pridružen/a: 29 Feb 2000 02:00
Lokacija: Usa & Krajina...

#39 Post Postao/la Bebuskaa »

Nije jer ne kupim svu garderobu sa markom vec nesto sto mi se dopada....i nije mi zao...jedan je zivot... :biggrin:

Avatar
Mala_selmica_
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 503
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Jamaica

#40 Post Postao/la Mala_selmica_ »

dobra tema =D>
volim markiranu odjecu zato sto je jako dobra a i kvalitetna, nenosim bas sve markirano, ali najvise volim "dolce&gabbana" i "guess", kad mi se oblaci markirana ja je obucem, ali zato sto meni odgovara a sta drugi misle, ne interesira me bas, ja nosim ono u cemu se dobro osjecama bilo to marka ili ne :chuckel: :wave:

Avatar
italianboy15
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 109
Pridružen/a: 18 Aug 2007 02:00
Lokacija: Italy

#41 Post Postao/la italianboy15 »

Eh ovako markirana odjeca me uopste puno ne privlaci vazno mi je samo da je lijepo i da je udobno,al ne kazem da se ne volim obuci u orginal kad nadjem nesto da mi je lijepo uzmem ga...Znaci nosim malo ono malo ovo... :-k
"JER A SAM STVARNO SRECAN SA NJOM,JER ZA SEBE ZNAM KADA JE SAMNOM,I DA DUSU TRAZIE JA BIH JOJ DAO,ZNAM NIJE MUSKU ALI MORAM''

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#42 Post Postao/la ra-ja »

italianboy15 je napisao/la:Eh ovako markirana odjeca me uopste puno ne privlaci vazno mi je samo da je lijepo i da je udobno,al ne kazem da se ne volim obuci u orginal kad nadjem nesto da mi je lijepo uzmem ga...Znaci nosim malo ono malo ovo... :-k

U pravu si ....svako normalan ima isto misljenje...... :D

Odgovori