Kile,kilice..

Savjeti kako da postenete ljepsi. Sminka.Kreme...
Poruka
Autor/ica
Avatar
Sabinam
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 867
Pridružen/a: 06 Sep 2007 02:00
Lokacija: Croatia

#16 Post Postao/la Sabinam »

Najbolja dijeta mi je bila kada nisam imala auto i cesto sam trcala za autobusom....hehehhheheh
znaci manje jesti i vise trositi kalorije...bilo sportom, setnjom a Belly i sex nije losa gimnastika heheehehe
Mani je najbolja dijeta preskociti veceru i to je to...mada mislim da je mali trbuscic sexy...ne hajem puno za kilazu...jedem zdravo puno voca i povrca i to je to

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#19 Post Postao/la belly_dancer »

IM_ex je napisao/la:
belly_dancer je napisao/la:nije da mi smeta trbuh il nesta,nego me boli ovako vise.. :huh:
Mani, bona, zamajavanja ... znas dobro da se i ne dicis trbuhom jer ne znam jos nikog ko je ponosan na mjeshinu ma u kom omjeru da on bio izrazen u odnosu na podnosljivost pri vidjenju. Tim vise sto si zensko i sto ne spadas ni blizu starim zenama kojima je sto se tice izgleda i figure orilo - gorilo.
Muskarci se groze na vlastite bojlercice/bojlere ... zamisli se onda, tek.

Moj savjet je:

Man' se bilo kakvih dijeta kao dijeta ... izbjegavaj masnocu i tjesteninu, hljeb, pita, pizza, kebap itd. nek bude tek ono nekad u nekad i to ne da se izistahis.
Dati prvenstvo hrani od povrca (ne pohovanom) i voca ... spinat nek ti bude glavno jelo najcesce.

Slatkisima reci - stop

Sto se prehrane tice, najjednostavnije: zaboravi na sve ukusno - jedi ono sto te ni malo ne privlaci da jedes.
Tesko jeste, ali, skupa je cijena ljepote - vrijedi pokusati.


Obavezno raditi trbusne vjezbe ... trcanjem ces takodje doprinijeti skladnijoj figuri
ali kad ti kazem da mi je zbilja drag moj trbuh,to sam i htjela..pa di ste vidili trbusnu plesacicu da je ko daska??!
samo mi je tezina problem..a hvala ti za ove savjete..nisam inace za neke vkezbe,ali ova hrana mi je sasvim prihvatljiva.. :biggrin:
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#20 Post Postao/la belly_dancer »

sabinaM je napisao/la:Najbolja dijeta mi je bila kada nisam imala auto i cesto sam trcala za autobusom....hehehhheheh
trcim ja tako do stanice svaki dan. :-k .alj estvar i u tome da se nesmijem naprezat zbog kukova,samo ih vjezbat.. :huh:
sabinaM je napisao/la:a Belly i sex nije losa gimnastika heheehehe
s tim se slazem u potpunosti..taka mi je djeta jos i najprihvatljivija :P
sabinaM je napisao/la:mada mislim da je mali trbuscic sexy...
ima toga kod mene..nebrini :blush: ali mi je bas simpa!to nedam.. :chuckel:
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#21 Post Postao/la belly_dancer »

jos netko sa idejom??
ajde ekipa?!djete,kako stojite sa kilama,dali ste zadovoljni..?
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#23 Post Postao/la belly_dancer »

cyrus_the_virus je napisao/la:ZA one sa BMI preko 28 preporuèujem Reductil...oni sa manjim BMI mogu poku¹ati sa kivi dijetom-jede se sve sem kivija :biggrin:
a sta je BMI??i kako ide ta kiwi djeta??jer ako je da se nejede samo kiwi,onda sam vec na toj djeti.. :huh: :wave:
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#25 Post Postao/la belly_dancer »

cyrus_the_virus je napisao/la:
belly_dancer je napisao/la:
cyrus_the_virus je napisao/la:ZA one sa BMI preko 28 preporuèujem Reductil...oni sa manjim BMI mogu poku¹ati sa kivi dijetom-jede se sve sem kivija :biggrin:
a sta je BMI??i kako ide ta kiwi djeta??jer ako je da se nejede samo kiwi,onda sam vec na toj djeti.. :huh: :wave:
BMI je indeks tjelesne mase, formulu za izraèunavanje sada ne znam na pamet..."normalni" imaju 19-22...28 i vi¹e ima rijetko ko...mislim da tebi ovaj lijek ne treba, mada bi se osjeæala jako razdragano zbog poveæanog dopamina i slatki¹i ti ne bi padali na pamet. Registrovan je u Hrvatskoj, ali mislim da ga ne bi trebala piti...
Kivi dijeta je zafrkancija na UN dijetu.
ahaaa..ok :biggrin: a dali moze snabavit to izracunavanje??pa cemo svi provjeravat?? :P :wave:
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
Mala_selmica_
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 503
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Jamaica

#27 Post Postao/la Mala_selmica_ »

ima jedna izrecica, " jedi malo skidaj salo " :)

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#28 Post Postao/la belly_dancer »

doslo mi je 23.1..dakle jos sam normalna..
ali pise d aje dobro do 24,pa bar da spustim do 22 i to je to..za to mi je viska 3 kile..a tako sam i racunala..
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
bosman
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2316
Pridružen/a: 10 Nov 2007 02:00
Lokacija: Germany-München

#30 Post Postao/la bosman »

Netrazi pizze od mene vise i nemoj da jedes strudlu vise nego ti to lijepo sapkuj i posalji meni. :wave: Salim se! Po slikama nisi bas neki buco. Pogledaj mene; ja sam veci buckis nego ti!! 8)

Odgovori