Problem starenja kod sredovječnih muškaraca

Savjeti kako da postenete ljepsi. Sminka.Kreme...
Poruka
Autor/ica
Avatar
dare__71
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1286
Pridružen/a: 12 Dec 2007 02:00
Lokacija: tuzla

#2 Post Postao/la dare__71 »

:) Srecom ne nalazim se kao neko ko se moze svrstati u taj red ali cu reci da poznajem cini mi se dvojicu koji recimo farbaju kosu i srecom bosna zemlja nepoharana sa vise takvih jer zaista izgleda komicno vidjeti takve pojedince.... naravno oni to nastavljaju raditi bez obzira na okolinu samo iz jednog razloga,...svalerancija(ozenjeni) i ako nelazu ide im dobro :P .
Nadam se da necu morati raditi nesto slicno jer sam plav ali i ako se desi da osijedim kako kazu bez mene ko domina :)

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

#3 Post Postao/la vornevljev »

©ta ja znam,meni je cool kad vidim ono srednjovjeènog èovjeka kad malo dr¾i do sebe (ne sad da nosi skejterske pantole i duksericu),ali ono da je in obuèen kako se to danas uobièajeno ka¾e.

Mislim da sam ja jedan od tih koji æe se tako nositi ako budem do¾ivio da imam èetrdesetak godina.

A pogotovo mi je oku ugodno vidjeti ¾enu u tim godinama,a dr¾i do sebe.
To mi je njam,njam!!!
U SLUŽBI DOBRA I ZLA

Avatar
Bijesanpuz
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1463
Pridružen/a: 18 Apr 2008 02:00

#4 Post Postao/la Bijesanpuz »

Iz istog razloga zbog cega i zene idu na razne liftinge lica, koriste mase nekakvih krema za bore, farbaju kosu...
Sve u cilju da izgledaju mladje...

TO ti je zivot...
It's nice to be important but is more important to be nice!
Zivot je samo crtica izmedju dva datuma na nadgrobnoj ploci

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

#6 Post Postao/la vornevljev »

vidovita_dzemila je napisao/la:èuj vorni èetrdesetak. ma ti su jo¹ mladi. ka¾em oni koji su prevalili pedesetu. recimo moj tata ima 63g i sve do prije dvije godine je nosio farmerke, rolke i ko¾nu jaknu. mislim ima li to smisla? sad je kupio neka odijela ali lagana za svaki dan i ima jedno sveèano. ali jo¹ uvijek se zna obuæi kao prije.
vjeruj mi da mi puno ljep¹e izgleda u tim odijelima (ne ona ukoæena na peglu veæ samtna i sl) jer izgleda elegantno. a u farmerkama i ko¾noj jakni... :chuckel:
Ja ne kontam ¹ta tebi ima mladelaèko u levisicama i ko¾noj jakni,mislim to je ba¹ ono normala.

Ja bih volio da imam dida koji se oblaèi k'o Keith Richards,¹ta ja znam bilo bi ok da idemo u grad,i jo¹ da mi skine djevojku na koju sam ja bacio oko. :lol:
U SLUŽBI DOBRA I ZLA

Avatar
diisaaa
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2663
Pridružen/a: 28 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

#8 Post Postao/la diisaaa »

ja za takve kazem da su u kasnom pubertetu s jedne strane su mi komicni a s druge strane mi ih zalim kad vidim izrastak na kosi od farbe
najljepše mjesto na svijetu...je biti pored tebe

Avatar
sanjalica
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 181
Pridružen/a: 30 Aug 2008 02:00

#9 Post Postao/la sanjalica »

Pa sve je to za mene ok i te farmerke sta fali ako mu dobro stoje i covjek se u tom osjeca udobro.Bilo bi ruzno vidjeti da nosi farmerke spustene do pola koljena kao sto sad se nosi ,eh to vec je nesto drugo.I to za farbenje mi nije neki problem pa zene to rade vec godinama .Ako ce se neko poslje osjecati bolje i biti sretniji sve je to ok. :) Stari smo onoliko kako se osjecamo a broj godina je samo broj i nista vise.
Bolje da me mrze zbog onog sto jesam nego da me vole zbog onog sto nisam.

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#10 Post Postao/la sabinax »

Nemam nista protiv toga ali ako to rade sa stilom, volim stare frikove koji puste kosu i svezu je u rep, ili se obuku otkaceno, opusteno, stave ranac na leda ili torbu pederusu...ali sve to mora imati stila, glupo je kada od sebe prave nesto neprirodno (npr sijedi pa se farba ili nabacuje kosu preko cele) ako si sjed...pusti kosu, ako celavis obrij se do kraja, ima starijih muskaraca koji jako dobro nose svoje godine i uopce im ne stoji lose mladenacki stil ;)
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
Danijel32
Clan u razvoju
Clan u razvoju
Postovi: 40
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Umalo pa KASTAV-CROATIA

#11 Post Postao/la Danijel32 »

Eto mene Sabina X kao roðen sam za tebe,ba¹ taki kako si opisala...mislim na onaj prvi dio tvog ili Va¹eg teksta :wave:

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: problem starenja kod sredovječnih muškaraca

#12 Post Postao/la nella26 »

Lijepo je vidjeti srednjovječnog muškaraca koji drži do sebe ali sad neko pretjerivanje ne.
Baš ima starijih ljudi koji su lafčine i ta sijeda kosa im baš daje notu muževnosti i ne vidim zašto bi je farbali , druga je stvar sa ženama.
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
andro
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 10034
Pridružen/a: 11 Apr 2007 02:00
Lokacija: BiH

Re: problem starenja kod sredovječnih muškaraca

#14 Post Postao/la andro »

Ne znam da li moje godine uticu na to da je sve manje ljudi koje cjenim a sve vise onih koje moram da podnosim [icon_boxing.gif]

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: problem starenja kod sredovječnih muškaraca

#15 Post Postao/la ra-ja »

I muskarci kao i zene imaju kriznih momenata...tokom zivota...i nije da svi idu napucavaju se mladim zenama...U globalni nemogu to reci,mislim da se radi o pojedinacnim slucajevima...
Kazem da to rade oni muskarci koji su i inace kroz zivot zeljeli da se dokazu...A to dok su mladi islo je lakse. bez puno truda.Svojim godinama a i izgledom,gube status mladica.Vjerovatno ih to pogadja..zato nastoji sa odjecom i raznim tretmanima ,kao i hodanje sa mladjim djevojkama..da bih se u takvoj situaciji osjecali mladi.....

Svako kje gospodar svoga tijela...pa neka pravi sta god hoce od njega....

Odgovori