Vole li momci djevojke koje se puno Sminkaju?

Savjeti kako da postenete ljepsi. Sminka.Kreme...
Poruka
Autor/ica
Avatar
grga
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7941
Pridružen/a: 26 Sep 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: vole li momci djevojke koje se puno Å¡minkaju?

#31 Post Postao/la grga »

e pa sad zavisi,ne stoji svakoj sve..čisto jednostavno ima žena koje se baš pravo našminkaju da izgledaju fantastično,sa druge strane ima i nekih kojima jednostavno nepristaje nikakva šminka ili nemogu da pogode boju,sjenilo itd pa izgledaju svakako da ne kažem smiješno..mislim da nije bitna količina šminke koliko znanje da se našminkaju..

ADMIN_BOL-CHAT.DE

Re: vole li momci djevojke koje se puno Å¡minkaju?

#32 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Bravo [evojele9.gif] @grga ja bi da se nadovezem...



Evo ja cu biti od tih nekih iskrenih
Volim da je zena nasminkana cak sta vise ne volim djevojke koje zanemaruju svoj izgled
Mislim samo da su predrasude kada neko kaze da je nabacila tonu sminke nekome ko je nasminkan i lijepo izgleda itd
Ne treba da mjesamo pojmove nasminkane djevojke i djevojke koja ne umije da se nasminka pa izgleda kao da se nalijepi.

Te price vole vidjeti prirodno lijepe i bla bla...svi smo mi na neki nacin prirodno lijepi!
Nasminkana djevojka je za mene odraz necega, a prije svega postovanja prema samoj sebi.

Pa da rezimiram;
Za mene licno ne postoje ruzne ni lijepe,postoje one koje drze do sebe i one prirodne [mmmux2.gif]

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: vole li momci djevojke koje se puno Å¡minkaju?

#34 Post Postao/la ra-ja »

Zena dotjerana..cista...nasminkana...je prestava njene licnosti.....

Veoma mi je drago VIDJETI je takvu.... :!:

Neznam koji muskarac to nevoli..... :!:

zivinicannn
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 611
Pridružen/a: 02 Nov 2008 00:20
Lokacija: zivi

Re: vole li momci djevojke koje se puno Å¡minkaju?

#35 Post Postao/la zivinicannn »

jbg nekim djevojkama to lijepo stoji a nekim ne al kad te cure dodu npr. na bazene kad izade iz bazena sve nam bude jasnoo kakva se faca krije ispod sminke

Avatar
grga
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7941
Pridružen/a: 26 Sep 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: vole li momci djevojke koje se puno Å¡minkaju?

#37 Post Postao/la grga »

LAFF je napisao/la:Bravo [evojele9.gif] @grga ja bi da se nadovezem...



Evo ja cu biti od tih nekih iskrenih
Volim da je zena nasminkana cak sta vise ne volim djevojke koje zanemaruju svoj izgled
Mislim samo da su predrasude kada neko kaze da je nabacila tonu sminke nekome ko je nasminkan i lijepo izgleda itd
Ne treba da mjesamo pojmove nasminkane djevojke i djevojke koja ne umije da se nasminka pa izgleda kao da se nalijepi.

Te price vole vidjeti prirodno lijepe i bla bla...svi smo mi na neki nacin prirodno lijepi!
Nasminkana djevojka je za mene odraz necega, a prije svega postovanja prema samoj sebi.

Pa da rezimiram;
Za mene licno ne postoje ruzne ni lijepe,postoje one koje drze do sebe i one prirodne [mmmux2.gif]

Znači kao što je DIOR rekao;"Nema na svijetu ružnih žena.Postoje samo žene koje ne znaju da bi sa malo truda mogle da budu lijepe..!"

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: vole li momci djevojke koje se puno Å¡minkaju?

#38 Post Postao/la ra-ja »

zivinicannn je napisao/la:jbg nekim djevojkama to lijepo stoji a nekim ne al kad te cure dodu npr. na bazene kad izade iz bazena sve nam bude jasnoo kakva se faca krije ispod sminke
Neznam zasto ,ali ja kada naprimjer idem na bazen,neposmatram to kod zena ...
Par puta sam bila na bazenu i vidjela sam svasta...Jedna djevojka je dosla sa zbirnim centrom ispod ruku .pa dugih 10 cm....Skakala je sa tranbuline i kada izroni one se dlake rasporede kao lepeza...bljak
idem pod tus vracam se kuci...i nalijecem na jednu golu..zavrsila sa tusiranjem...
Tako mrsava koscata ...grudi kao dvije pracke nigdje ih nema ..rekoh gdje je onaj mrki ???da vidi kako izgledaju male grudi..a bala visi ..boze moj ...sok sam prezivila...zacrtala.... nikada vise necu ici na bazen.....

I jos par stvari da nenavodim....ba

Da....zena kada ide na bazen..kada kreci ili generalno radi
kucu ili bastu ,trenira,ide na spavanje...i netreba da stavlja sminku.

Sve prema datoj situaciji....U javnom zivoru na ulici treba da izgleda kao dama....
Naravnoi netreba velike kolicine kozmetike da stavlja ..jer u tom slucaju izgleda kao freska...samo sto puder nepocne pucati....

Avatar
nnejra
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7303
Pridružen/a: 15 Apr 2009 19:48

Re: vole li momci djevojke koje se puno Å¡minkaju?

#39 Post Postao/la nnejra »

Pa mislim da svakako ne treba pretjerivati u šminkanju, umijeće je da se našminkaš, da istakneš sve lijepo na sebi, a sakriješ mane, a da se to ne primjeti. Da imaš prirodan izgled, a da si našminkana. Ipak svaka žena je ljepša kada se našminka, ako to radi na pravi način.

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: vole li momci djevojke koje se puno Å¡minkaju?

#40 Post Postao/la ra-ja »

zivinicannn je napisao/la:jbg nekim djevojkama to lijepo stoji a nekim ne al kad te cure dodu npr. na bazene kad izade iz bazena sve nam bude jasnoo kakva se faca krije ispod sminke
Danas sam spremila jelo...u koje neide niti crvena paprika niti tomaten...novi recept....Pa samo da znas kako izgleda ,onako anemicno bijelo, ja takva bezbojna jela nevolim gledati ...Ali kada sam ga probala...ukus boli glava....Odusevila sam se..
Od sada cu ga ubaciti redovno u jelovnik.... :idea:

PRETEZNO VOLE.....ZAVISI OD UKUDA POJEDINACA.....
Zadnja izmjena: ra-ja, dana/u 19 Apr 2009 00:27, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: vole li momci djevojke koje se puno Å¡minkaju?

#42 Post Postao/la ra-ja »

papaya je napisao/la:mama draga


..


pa moze neko i 100 godina biti u Evropi ...ali ostati tata mata u epizodi.... :(

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: vole li momci djevojke koje se puno Å¡minkaju?

#43 Post Postao/la ra-ja »

diskretno se sminkati ..treba nauciti...a puder netreba koristuiti kao malter...nego u malim kolicinama tek toliko....
Licno nisam nikada do prije par godina koristila,nekako mi nije bilo potrebno....a mislim da steti kozi..isusuje je.... :!:

Rekla sam vec sta posmatram kada idem na bazen kod zena...znaci higijenu....
Drugo su mora i rijeke...tekuce vode koje se same po sebi ispiraju...a bazen sapire i zadrzava sve necistoce sa covjeka.......a kakav kostim nosi i da li je nasminkana malo vazno....

Kod muskaraca gledam i pasmtim kupace ...Bas lijepo stoje bokserice svakom muskarcu,ali uz tijelo....
Ovi sareni sorcevi koje neki nose...kada skacu u vodu isto padobranci...za moj ukus nisu....

Mislim da svako od muskih moze sebi sam napraviti kupace ,Farnerke svakome muskarcu lijepo stoje...ideja...od starih farmerki mozete lahko napraviti kupaci sorc...Odrezete nogavice..po zeljenoj visini..na njima jos par rupa i linija...isprobano veoma lijepo djelije...
koje su dotrajale ali koje

Avatar
maida_20
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6068
Pridružen/a: 05 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: vole li momci djevojke koje se puno Å¡minkaju?

#45 Post Postao/la maida_20 »

vidovita_dzemila je napisao/la:evo zanimljivo nešto

http://www.bol-chat.de/news/view/353/

ali lako im je slikati ljepotice bez Å¡minke

hajd nek uslukaju anđeliku hjuston npr [mmmux2.gif]

[mmmux2.gif]



ali izgledaju nekako ispijene stvarno...kao da su bolesne [mmmux2.gif]
Zadnja izmjena: maida_20, dana/u 19 Apr 2009 15:11, ukupno mijenjano 1 put.

Odgovori