Vole li momci djevojke koje se puno Sminkaju?

Savjeti kako da postenete ljepsi. Sminka.Kreme...
Poruka
Autor/ica
Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: vole li momci djevojke koje se puno Å¡minkaju?

#2 Post Postao/la sabinax »

pa nije bas teme za zene....ali dzemila ako bas zelis saznati kakav je osjecaj...pokusaj to bar u danasnje vrijeme nije nista cudno [mmmux2.gif]

ja imam prijeteljicu koja voli nanjeti dosta pudera na lice i nekad kad se poljubimo (u obraz naravno [Happy.gif] ) osjeti se onaj jak miris sminke i dugo ostane okus na usnama... meni se to ne svida...bljak [icon_help.gif]
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: vole li momci djevojke koje se puno Å¡minkaju?

#4 Post Postao/la sabinax »

a kako znas hoce li biti ili ne...znaci kad se nasminkas, nema da ti se omakne

ja sam po tom pitanju uvijek spremna [Happy.gif] rijetko kada imam ruz na usnama, a kad bih ga imala...vjerojatno bih ga do trenutka strasti izlizala (jer ionako ako stavim stavim malo i rjetko se sjetim "popraviti sminku") ili maramica pa brisi
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: vole li momci djevojke koje se puno Å¡minkaju?

#9 Post Postao/la mrki62 »

Ma džabe joj sva šminka ovog svijeta ako nema ono nešto na sebi [muzikafo1.gif]
A kad još s njom radim ono u ono ,............ baš me briga kakva je ( jel našminkana ili nije ) ja žmirim , uživam žmireći u strasti i totalno mi je nevažno jel ili nije našminkana,............... važno je da se ima zašta ufatit i gdje čunjo parkirat :lol:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
maida_20
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6068
Pridružen/a: 05 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: vole li momci djevojke koje se puno Å¡minkaju?

#10 Post Postao/la maida_20 »

ma dobro...momak može bez uvrede reći svojoj djevojci da bi volio da ona nosi malo manje šminke,ako je normalna i poslušat će valjda,ne mislim da je to neki veliki problem...[mmmux2.gif]

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: vole li momci djevojke koje se puno Å¡minkaju?

#11 Post Postao/la beca »

licna higijena je vaznija prije svega, znam jednu curu koja je uvijek namazana sljasti, a za njom se osjeti neugodan trag....fuj

prvo povesti racuna o tome, to ce svaki normalan muskarac reci, a sto se sminke tice, pretpostavljam da bi svaki rekao da vise voli cure koje se ne sminkaju, vec one sto su prirodno lijepe...

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: vole li momci djevojke koje se puno Å¡minkaju?

#13 Post Postao/la beca »

vidovita_dzemila je napisao/la:znam curu koja fura taj prirodni look. nije ljepotica ali ima čistu kožu i bujnu kovrdžavu crnu kosu. ako vjerujete našminkala se samo kad se udavala. meni je solidna, ne mogu je sad zamisliti sa šminkom. a većina cura joj iza leđa ružno priča. ono bacaju neke zajedljive komentare tipa jest umišljena misli da joj šminka i ne treba, misli da je dovoljno lijepa.

stvarno ne razumijem to [eusa_think.gif]
kako, draga moja, ne razumijes zensku zavist....zene koje nemaju ogledalo da pogledaju sebe, ali uvijek imaju komentara za osobe kojima nisu ni do koljena...moja sestra se nikad nije sminkala, ima 22 godine, lijepa je, farba kosu, polusportski tip, ali najveci joj je domet sminkanja maskara za matursko vece i uzasna mi je bila sa njom, to je navika, ko kako navikne i nauci, u svakom drugom slucaju je cudan...

Avatar
Bebana_de
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6786
Pridružen/a: 11 Jan 2009 21:27
Lokacija: put u Ljubicastom

Re: vole li momci djevojke koje se puno Å¡minkaju?

#14 Post Postao/la Bebana_de »

mislim da ne vole,,,
ali opet ukusi su razliciti
ja osobno se ne sminkam,,,redak slucaj da bi nabacila malo koju liniju,,,
Jedan Zivot gde,prestajem Ja,gde pocinjes Ti
jedna Ljubav,gde stali smo Mi gde sad su Drugi


http://www.youtube.com/watch?v=BpgmT9u0fDM

Avatar
JAS
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1183
Pridružen/a: 07 Okt 2008 02:00
Lokacija: Macedonia

Re: vole li momci djevojke koje se puno Å¡minkaju?

#15 Post Postao/la JAS »

Pa iskerno mislim da vole....sad naravno ne ono"okrecene face"al vole da....i one koje kazu da im devojka ili zena lepog nadvoresnog izgleda nije ono sto ih privlaci bas i ne verujem (kad kazem nadvoresnog izgleda mislim i na lice naravno koje svaka zena se trudi da bude nasminkano onako kako ona misli da je najlepse)
E sad...ima i takvih koi od sebe naprave kvazimodo, al sta ces.....ima razlicitih ukusa i razlicitih zelja

Odgovori